Pasat ani omylem, ale na tom se nehodneme, moje ježdění do práce ani Myele HD nevydrž dýl než rok a na to nervy teda nemám. Kdo najezdí 10 tis. ročně může být spokojený.... já ne.
Než G4 tuctovku tak zmíněný Leon -s 1.8 T jedním slovem paráda. 1.8 20V je tragédie, předpokládám, že jsi s tím nikdy nejel jinak bys to nechtěl.