Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Ne není to nijak pružná látka, ale je silnější což do určité míry může být vyhoda. Jediné čeho bych se bál je prosáknutí lepidla skrz látku. Výhoda je, že je tam hodně otvorů, které pohltí deformaci látky která vzniká při obtažení těch \"kopečků\"
  2. koblih69

    Kamera do auta

    Žádný, odkazy na Autokelly nefungují...
  3. Haha :D:D, kdyby to vypadalo jen lehkým náznakem jako hůř než profi letělo by to no skládku Faldíky můžeš červeně zakroužkovat [upravil dne 13/3/13 19:54 od koblih69]
  4. Nevěřím, já 406 látkou čalounil a 100% to jde.
  5. koblih69

    Díra do prahu na 406

    Co znamené, že prahy odpárány ze silnějšího plechu vytvaroval nové... to myslíš výztuhy?
    • 53
  6. koblih69

    SPZ

    No tak pořád je to reálnější než čekat, že na žádost vydají menší
    • 8
  7. koblih69

    demontáž radia

    Odpoj baterku.
  8. Do 50 tis? To jsi nemysll vážně, že ne? Tak teď už to chápu i já. 1.6 je tragickej motor, to už je lepší 1.4 16V... nicméně za ty prachy to bude stejně takovej pelech, že nemá smysl polemizovat o kvalitách motoru.
  9. koblih69

    Tak i já :) 407sw černej....

    Hele Davídku, já už tě tady na klubu nějakou dobu potkávám a zdá se mi, že jsi zdravej chytrej kluk. Přesto se zeptám, to nebyl fór?
  10. koblih69

    Tak i já :) 407sw černej....

    Jako fór dobrý :D:D PS: už to nehul je vidět, že ti to nedělá dobře [upravil dne 13/3/13 18:07 od koblih69]
  11. koblih69

    Poloosa 407 sw 2.0 hdi 100kw

    Peugeot nabízí alternativu - 3272GX - je to repasovaná polosa, to ti asi nenabídli co? V Benexu stojí 6 213.30 bez slevy. Jinak jsou dostupně samostané homok. klouby.
  12. koblih69

    diagnostika na 307

    jaký ELM? Na Elm zapomeň.
    • 42
  13. koblih69

    diagnostika na 307

    SW = Software
    • 42
  14. Lepit můžeš ale držet to nebude. Tohle buď svařit nebo tam za tepla zatavit tenkostěnnou trubičku
    • 14
  15. koblih69

    virtual tuning

    Na zahnání zimy \"Běž pryč zimo nebo vobuju tyhle kola!\" Máš v mailu
  16. koblih69

    sedačky z face na old

    Není rozumnější koupit kvalitní MAD potahy a mít sedadla jako nová bez nutnosti složitých úprav?
    • 37
  17. koblih69

    Nepríjemný hluk v kabíne

    To rozdhodně ne možná pozvednout motor, povolit silentbloky po stranách i ten dole, protůrovat utáhnout jeslti si to malinko nesedne, ale na to bych moc nesázel.
    • 14
  18. koblih69

    diagnostika na 307

    S 307 občas bývá problém s verzí SW.
    • 42
  19. Akorát po vyčíštění nezapomeň odpojit baterii aby se nečetl nový rozsah klapky... syčeníé bývá většinou netěsnost sání ( příruby, podtlakové hadice... )
    • 14
  20. koblih69

    Nepríjemný hluk v kabíne

    Fotky jak má být tady najdeš, to španté otočení je dost pravděpodobné a anebo je prostě příliš tvrdý. Já dával Sasic a to byla paráda.
    • 14
  21. Tomu se říká design začala s tím Alfa a Peugeot Honda... se vopičili...
    • 8
  22. Pasat ani omylem, ale na tom se nehodneme, moje ježdění do práce ani Myele HD nevydrž dýl než rok a na to nervy teda nemám. Kdo najezdí 10 tis. ročně může být spokojený.... já ne. Než G4 tuctovku tak zmíněný Leon -s 1.8 T jedním slovem paráda. 1.8 20V je tragédie, předpokládám, že jsi s tím nikdy nejel jinak bys to nechtěl.
  23. koblih69

    Koupe 407SW rada pri koupi

    Pojezdil jsem si s 1.6 i 2.0 mohl bych mít obojí naprosto v pohodě. Rozhodnutí bylo spíš o tom, že s tímhle autem plánuju větší nájezd a to mi u 1.6 úplně nesedí. 80 kw ve 407 mi příslo hbitějších než 80kw ve 406... takže v tom problém nevidím. Vadí mi absence 6tky na moje dlouhé cesty a subjektivně častější poruchovost turb díky chybě v mazání.
    • 31
  24. koblih69

    Nečitelný displej

    Je lepený vodivý lepidlem, problém je podle mého názoru právě v tom spoji.
  25. koblih69

    Zkušenosti se 406

    Ano stejný údaj mi nadiktovali v jednom nejmenovaném autorizovaném \"servisu\" Pežo
    • 39
×
×
  • Vytvořit...