Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Nebudu tady jmenovat konkrétně odkud mám data, pokud máš zájem vyřešíme po SZ. Každopádně ani vzdáleně se to neblíží tomu, že by bylo neekonomické otevřít 24. Moje data nejsou z JČ, ale z centrály - tedy celá ČR, jeden z nejsilnějších Foodových řetězců. PS: díky týhle \"soudnosti\" si dneska nemůžeme koupit žárovku [upravil dne 18/12/12 21:57 od koblih69]
  2. koblih69

    Gel na opravu senzorů deště

    Tenhle problém je tu už popsaný takže pohledej, nevím jeslti se to může chovat přávě takto, každopádně ten gel tam mít musíš
    • 14
  3. Jo? Tak to máme každý jiná data
  4. koblih69

    Leštění

    Aby bylo jasno mě ani tak nešlo o to že bych něco potřeboval. Já si tohle zvládnu sám. Jen mě to zajímalo. Popravdě pokud si účtuješ 500,- za to co je na obrázku tak klobouk dolů - dobrá cena. Já bych to za to nedělal.
    • 15
  5. Pokud mám firmu a ta firma například 24.12. v půlnoci prodává tak je to moje věc. Nikoho nenutím aby se u mě ucházel o místo a pak brečel, že s tím nesouhlasí. Já mu dal práci a ta má nějaké vlastnosti. Pokud neseženu nikoho ochotného tak si tam můžu prodávat sám a nebo zavřít. Ale já si rozhodnu jeslti to tak bude nebo ne. Já, ani strana, ani vláda, ani Evropská Unie. Já nesu kůži (incvestici) na trh, já vytvořil pracovní místo, já o tom budu rozhodovat.
  6. koblih69

    Vytvorenie databazy. Ak nato?

    Jojo určitě Access, na netu najdeš i hotový formulář na podobnou aplikaci, který snadno upravíš.
    • 6
  7. Máš k dispozici doklady od toho auta? Můžeš z něj v nestřeženém okamžiku sundat aspoň SPZky? už jsem to přečetl pořádně... nemáš... co ty SPZ, ty bys sundal? [upravil dne 18/12/12 20:55 od koblih69]
    • 52
  8. Super, na benzínce je prodejce košer, v Tescu ne. To je totiž zlobivej vykořisťovatel :D:D:D
  9. To by mě zajímalo kdo ty lidi nutí pracovat pro zaměstnavatele, který je tak terorizuje? Pokud je zaměstnavatel neseriózní tak si buď vyjednám přijatelné podmínky ( ať individuálně nebo v kolektivní smlouvě ) a nebo jdu jinam. Nežvaním o teroru, protože pokud s tím nic nedělám tak to podporuju. Mimochodem to není jen o hypermarketech, ale i o živnostníkovi, který sám prodává v krámku - co je komu do toho, že nedrží štědrý den? Třeba je to Rus ... [upravil dne 18/12/12 20:32 od koblih69]
  10. koblih69

    Brake pads worn

    No to jo, ale určitě ne 55 , ty jsou na třmenu. [upravil dne 18/12/12 20:28 od koblih69]
    • 16
  11. Hlasoval jsem pro \"jiná odpověď\" a tou je to, že o tom jeslti bude obchod otevřený nebo zavřený rozhoduje majitel obchodu. A hodně mě štve když se někdo snaží něco takového regulovat. To nemá naprosto nic společného s tím, že bych nepřál lidem kteří jsou \"na place\" aby byli v klidu doma. To je čistě na majiteli jeslti si zajistí dostatek personálu, který k tomu bude ochotný. Myslím, že pokud to bude mít ekonomický smysl tak ať jsou celý štědrý den otevřené třeba i autoservisy nebo knihovny. Pokud mám knihovnu a mám pocit, že tam chci půjčovat knížky 24.12. ve 22:00 tak proboha ať mi v tom prosím nikdo nebrání.
  12. koblih69

    Canon 720IS - oprava blesku

    U výbojky je velký kondík, chtělo by to změřit jeho kapacitu, typoval bych, že bude vyschlý. Pozor při manipulaci, je tam Trafo a ta rána bývá dost nepříjemná , Někdy bývá také vyklepaný z pl. spoje (je těžký a může se vyklepat). [upravil dne 18/12/12 18:07 od koblih69]
  13. koblih69

    opět menší hádanka

    Na hulváta! Sice jsi napsal měsíc a správně byl rok, ale proč se nezkusit přihlásit o výhru, že jo? No to jako pozor, proti roku se Předseda důrazně ohradil a já byl nejbližší další
    • 53
  14. koblih69

    opět menší hádanka

    No, mám sprchu i vanu ... je fakt, že takovou výhru jště nikdo nemá
    • 53
  15. koblih69

    opět menší hádanka

    Jsem trochu zklamaný Kde kdo tu fasuje tričko za složený řidičák a já vyfasuju předsedu ... no je apoň dobrý do tahu?
    • 53
  16. koblih69

    opět menší hádanka

    Co sem vyhrál?
    • 53
  17. koblih69

    Noční hlídání

    nevypadlo ti tam \"d\" ?
  18. koblih69

    opět menší hádanka

    Tady mají príma službu, na STK se tě zeptají jestli chceš upozornit SMSkou na blížící se další STK. Pokaždé si to tam nechám zadat.... ... už jsem tam byl od té doby asi 15x a nikdy mi nic neposlali, ale vždycky se zeptaj :D:D
    • 53
  19. Hehe to mi připomíná stolek mého bývalého Generála... bydlí s manželkou, děti nemají, nikdo k nim nejezdí (kromě babi která občas zajde) tak jim architekt navrhnul stoleček pro 14 lidí Jinak ten kulatej v odkazu je tak velkej, že by se u něho mohli scházet rytíři z Kamelotu
    • 9
  20. Kolega to zkoušel, nicméně když měl v Corse 55 litrů začalo mu bý divný proč stojí ve \"vodě\".
    • 12
  21. koblih69

    virtual tuning

    Bohužel? G60 je sice zajímavá rarita, ale repase toho spirálového kompesoru je pěkně drahá sranda a životnost mizerná... to už bys musel být hodně velkej a zaslapenej fanda PS: ty zrcátka jsou teda hodně ohyzdný.
  22. koblih69

    opět menší hádanka

    Tak měsíc, jaká je odměna za 1. správnou odpověď?
    • 53
  23. koblih69

    vysoka spotreba

    Na firemní 607 ( 2.0, 98kW, 2005) jsme měli od nova do 80 tis. průměrnou 6,5 a nadávali jsme že to moc žere...
    • 31
  24. koblih69

    Antipollution fault

    To asi nebyla origo diag, že? Čína s 307 občas zlobí (tedy některé verze PP) vyzkoušej to u někoho jiného.
  25. Promiň Méďo, ale mě hned napadlo tohle... :D:D
    • 47
×
×
  • Vytvořit...