Pokud mám firmu a ta firma například 24.12. v půlnoci prodává tak je to moje věc. Nikoho nenutím aby se u mě ucházel o místo a pak brečel, že s tím nesouhlasí. Já mu dal práci a ta má nějaké vlastnosti.
Pokud neseženu nikoho ochotného tak si tam můžu prodávat sám a nebo zavřít. Ale já si rozhodnu jeslti to tak bude nebo ne. Já, ani strana, ani vláda, ani Evropská Unie. Já nesu kůži (incvestici) na trh, já vytvořil pracovní místo, já o tom budu rozhodovat.