Jump to content

kutil1

Uživatel
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

About kutil1

 • ID člena
  17200
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Mladá Boleslav
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, jestli můžete, prosím též o obrázek zadního nárazníku SW a popis demontáže.
 2. Můžete mi napsat, jak sundat zadní nárazník P 407 SW? Tedy kde začít s demontáží, kde jsou šrouby?
 3. Tam, jak se z boku dveří strká klíček, tak to mi připadá jak nějaký spínač a to cvaknutí je přes elektriku, ne jako nějaké mechanické otočení klíčkem.
 4. Otevřené dveře spolujezdce - na boku dveří černý otvor, tam strčit klíček a cvakne to, klikou dveří nejde pohnout a dveře zabouchnout. Takto u dalších 2 dveří. Dveře řidiče nezamknout klíčem, protože při zamykání se zase otevřely ty zbylé 3 dveře, ale u těch dveří řidiče, když byly zamknuté ty 3 ostatní, tak do té černé díry na boku dveří 4 x cvaknout (pak byla klika zablokována) a zabouchnout. Otevřít šlo buď klíčkem, nebo dálkovým ovládáním. Také se vyzkoušelo jako poslední zavřít dveře řidiče tak, že bylo stažené okno, klíčky v zapalování. Hlavu strčit do auta okénkem, zamknout tlačítkem na palubce, zmáčknout zavírání okna a v tom okamžiku vytáhnout klíček ze zapalování, uhnout hlavou a okno se dovřelo na doraz. Až se toto vyzkoušelo, tak se následně povedlo se otevřít 5. dveře zevnitř také tím otvorem (jako mají 4 dveře, ale ten otvor je vidět při zavřených 5. dveřích) - strčila se tam špička druhé konce pilníku a dveře se otevřely. Ty 5. dveře byly po nárazu povyskočené, jako když zavřeš dveře napůl. Proto to ukazovalo otevřené dveře. Následně šly 5. dveře zabouchnout a už to normálně vše šlape na dálkové ovládání. Ale ta podlaha kufru je trochu posunutá.
 5. Zamykání už vyřešeno.
 6. Jo, auto mám nyní cca 10 km od bytu, tak k němu nemohu nyní jít, ten návod je v autě, ale stáhl jsem si ho a je to na straně 19. Nějak se to dá klíčem z boku dveří, tak zkusím zítra.
 7. A co je nouzový čudlík a kde je u zadních dveří? Co pravé přední dveře, ty vnější zámek nemají.
 8. Ahoj, také jsem byl 1 x nepojízdný (auto normálně jelo, pak nešlo po zastávce nastartovat) - odtahovka - značkový servis - a tam měnili vadnou jednotku BSM motorového prostoru - 7 000,- Kč.
 9. Ahoj, P 407 SW - zastavení před přechodem a náraz jiného auta do zadní části auta. V horní části zavřených 5. dveří je mezera téměř na prsty ruky, asi hnutý skelet. Auto signalizuje otevření 5. dveří, ale ty nejdou otevřít a budou zavřené do doby, kdy to nebude v servisu a prohlédnuto likvidátorem. Poradíte, jak auto zamknout, než bude v servisu? Dálkovým ovládáním to nejde a klíčem jen levé přední dveře. Do kufru se lze dostat jen po sklopených zadních sedačkách. Dá se tam něco demontovat, něco v elektrice spojit, aby to bralo, že jsou 5. dveře zavřené a šlo to zamknout? Rada spěchá, předem dík.
 10. Prosím o radu, i když se netýká Lexie. Díky tomuto linku jsem zprovoznil diagnostiku na P 407 SW a pomocí ní jsem diagnostikoval několik závad včetně načipování nových klíčů. Teď má auto i diagnostiku syn. Máte někdo znalosti a přehled o diagnostice pro MB C 220 CDI, které mám nyní? Píši to sem proto, neboť si myslím, že má někdo široký záběr a zná podobnou levnou diagnostiku i pro MB. Na foru pro MB se ještě levná dia neřeší.
 11. kutil1

  servis box

  Dík, ale hlásí to, že je neplatný.
 12. kutil1

  servis box

  Ahoj, zkouším instalovat SB na XP. Jsem ve fázi, kdy to chce kód. Mám spuštěný Peugeot ServiceBox AD edition, Country CZ a tam bylo v Installaton Code AAAAAAAA. I když tam zadám 2Q6XLAAA, což jsem opsal z Instalace DocBackup a SEDRE, tak po kliknutí na generate, se nic neděje. Jsem v XP. Jde kód vygenerovat na jiném PC? Pokud ano, může mi někdo vygenerovat?
 13. kutil1

  klimatizace

  A je tam tepelná pojistka? Je mi divné, že by byl drát na cívce přerušen - ta stará cívka vypadá na pohled pěkně..
 14. kutil1

  klimatizace

  ten drážkový řemen z klikovky na klimu by chtěl vyměnit. Dívám se do.... Už to mám 20 5750 XG 01 ŘEMEN ALTERNÁTORU LE 998 Jinak ta nová cívka měla 3,8 ohmu. [upravil dne 20/8/14 20:52 od kutil1]
 15. kutil1

  klimatizace

  Tak klima opravena a funguje. Tuto závadu doporučuji opravit svépomocí. Nejdříve jsem jednal se značkovým servisem (sklad Domanský) s dotazem na cenu cívky. Dostal jsem odpověď, že cívku nevedou, ale celou spojku za 12 384 Kč s DPH. Namítl jsem, že je to snad cena celého kompresoru, tak jsem dostal odpověď, že bohužel nikoliv, neboť komplet kompresor stojí 17931 Kč s DPH a po slevě na stáří 12 522 Kč, pokud bude opravovat klimu servis. Sehnal jsem přesně takovou cívku, která je jako vymontovaná na fotce a stála i s dopravou přes PPL 1 768,- Kč. Tedy za tyto peníze opraveno + práce. V pondělí demontáž cívky a složení auta do pojízdného stavu - 2,5 hodiny, dnes zase rozmontování a vložení nové cívky - necelá hodina. Nyní budu kuchat tu vymontovanou starou a zjišťovat, kde se přerušila a zda tam není ta pojistka, či dioda.
×
×
 • Create New...