no děcka jsou různá,já přivez po Favoritu Lagunu a mladej prohlásil ,,takovej krám\" no co s tím naděláte,taky snad vyrostou
[upravil dne 9/12/11 22:06 od Haryk]
ještě jeden:dcera stratila mobil a najednou někdo volá,že ho našel-školák 10L-dostal za to plný sáček bonbonů a dalších sladkostí,a pak,že je mládež skažená