Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    to máme mládež :-(

    no děcka jsou různá,já přivez po Favoritu Lagunu a mladej prohlásil ,,takovej krám\" no co s tím naděláte,taky snad vyrostou [upravil dne 9/12/11 22:06 od Haryk]
    • 54
  2. Haryk

    Bezdrátová vysílačka

    u nás klepeme na radiátory,je to signál velice dobrý,jde po celém baráku
    • 14
  3. a pak,že to nejde http://www.novinky.cz/koktejl/253077-ridic-zaparkoval-na-miste-mensim-nez-jeho-auto.html
  4. Haryk

    Vánoční dar

    děkuji také a posílám vedení pozdrav a nejen vedení,ale všem lidem dobré vůle http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html
  5. krásný dáreček k vánocům,mnoho a mnoho zdravíčka pro miminko a maminku a také pro tatínka
  6. Haryk

    Autobaterie

    na 807 8 let.když na to přijde, tak baterku koupíš snad na každám rohu, v případě,že klekne
  7. Haryk

    Tryskání pískem?

    http://www.firmy.cz/detail/2402940-artur-gabris-zamberk.html skus to tady
    • 30
  8. Haryk

    svist při rychlosti 100 km/h

    nemáš tam někde schovaný tohle? http://www.autodoplnky-shop.cz/plasic-zvere/
    • 20
  9. u nás přímo expert na PC chodí vedle do autoservisu na kompresor a taky to vyfukuje,říká že je to nespolehlivěší čištění,vysač je slabej
    • 13
  10. Haryk

    ochrana proti krupobití

    a nešlo by to použít jako trampolínu?
    • 39
  11. Haryk

    Řazení bez spojky?

    jo jde to, musíš nastartovat na jedničku, apak jde řadit, opatrně ,ale jdeto taklhle jsem jel s vypůjčeným autem od kámoše a nic nezničil
    • 13
  12. Haryk

    Žabožrút

    • 7
  13. Scratch : bude, až za rok [upravil dne 28/11/11 20:13 od Haryk]
    • 52
  14. Haryk

    Prírastok

    :papa:papa VELKÁ G R A TU L A C E :super:super PĚKNEJ VÁNOČNÍ DÁREK
    • 25
  15. dnes jsme přivezli přírustek
    • 52
  16. Haryk

    přírůstek do rodiny

    :papa:papa:super:super:super
    • 22
  17. Haryk

    Jak jste na tom s první pomocí?

    12
    • 36
  18. ještě,že jsem byl na melouchu,jinak mě asi trefilo
    • 29
  19. Haryk

    Nestartuje

    Tomas12 Nováček:Už je to tady několikrát řešené, ale stejně to zkusím. třeba [upravil dne 24/11/11 16:59 od Haryk]
    • 40
  20. Haryk

    Noční hlídání

    :papa:papa
  21. napiš nebo dej odkaz už mě těch 70Kč denně docela vadí
  22. Haryk

    Noční hlídání

    babička chce koupit hračky,něco jako bagr na kterém sedí,tak holt dědek musí no
  23. Haryk

    Noční hlídání

    já jdu už spinkat,zítra jedu s babama do Polska na tržnici Kudowa Zdroj,už se těším:grr
  24. Haryk

    Co všechno ste v životě ztratili?

    ještě jeden:dcera stratila mobil a najednou někdo volá,že ho našel-školák 10L-dostal za to plný sáček bonbonů a dalších sladkostí,a pak,že je mládež skažená
    • 47
×
×
  • Vytvořit...