Já mluvím o novém modelu, a tam to teda mechaniku potřebuje, na to, že by stačilo tlačítko můžeš leda zapomenout, s mechanikou to komunikuje datově. A to i u kazeťáku 1633A, ostatně dodělání vstupu do něj už jsem tu kdysi popisoval. Funguje to na ho..., kazeťák musí běžet. Kdyby to šlo udělat tak, že se mechanika vyhodí a jen se tam dolepí spínač, už to dávno mám.