Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. O to větší ukázka debility to je, kvůli \"ušetřeným\" 30km to takhle extrémně přeložit, místo jet 2x v klidu. Takhle vypatlané uvažování se opravdu jen tak nevidí.
  2. oddie

    motor 1.9D

    Typ motoru nemá absolutně nic společného s označením výbavy auta. A už vůbec nemá nic společného s katalogem autokelly. Máš v TP typ DJY, tak sháněj typ DJY, pokud chceš projít technickou a evidenčkou. Pokud máš typ ještě na hliníkovém štítku, dá se přendat, pokud je vyražen - na plošce kus od olejového filtru - těžko.
    • 7
  3. oddie

    nestahuje se okynko

    A to už máš zjištěno, že je to právě tou stahovačkou?
  4. oddie

    nestahuje se okynko

    A co přesně hodláš měnit?
  5. oddie

    Co takhle pivko?

    Předběžně 1.5 u mě na zahrádce v Suchdole může být nějaké pivko
    • 7
  6. oddie

    Co takhle pivko?

    Za chvilku si jdu dát \"jedno\" exkluzivní, akorát jsem na Lipně, takže sem asi nikdo nedorazí
    • 7
  7. O ruku? Nač žádat o ruku??? Rukou si to můžeš dělat sám
  8. Než něco takového, to si radši dám tu vodu. Ještě tak nějak chápu, že když v hospodách točej s*ačky, nemám tam nic na výběr, když už tam vlezu, ale abych si nějaký sajrajt kupoval domů, když si místo toho můžu koupit slušné pivo, tak to ani náhodou. Akorát se holt nedá koupit v těch chrámech ošizeného sajrajtu v \"akci\" - což nakonec ale vidím jen jako výhodu. Stejně tam nekupujem prakticky nic.
  9. Já to nějak nechápu. Tyhle otřesné chc.... bych nekoupil ani za 125, ani za 75, ani kdyby je dávali zadarmo.
  10. oddie

    406 a 806

    Nulová.
  11. oddie

    LED v interiéru

    Nejlépe drátkama
  12. Vzhledem k té vzdálenosti z Prahy, to by to muselo být tak na týden, aby to mělo cenu, na víkend bych to nestihl...
  13. Někdy se přijedem podívat
  14. Záleží na provozu. Obecně jakákoliv čistička se musí krmit, takže se nehodí na jen občasný provoz... Na chatu/chalupu, kde jsem vyloženě jen občas, bych si asi dal ten separační, kór když na malou se chodí k plotu.
  15. http://bydleni.idnes.cz/separacni-a-kompostovaci-toaleta-dqj-/koupelna.aspx?c=A140414_123613_koupelna_rez
  16. oddie

    Zadní brzdy

    Moc nechápu, co řešíte, s tou ultraprimitivní ručkou u 406 jsem neměl sebemenší problém.
  17. oddie

    6 kvalt 2.0 HDI

    Tohle je aspoň funkční záležitost, na rozdíl od obludného omatlávání laminátem a kytem.
  18. oddie

    6 kvalt 2.0 HDI

    To si fakt myslíš, že někdo, kdo dělá takové úpravy, pak dává auto někam do servisu?
  19. oddie

    Power bank

    Já to mám tady na poště...
  20. oddie

    Lakování sprejem!Help

    Ten sprej vydrží poměrně dost, ale kvalita na velkou plochu nic moc.
    • 7
  21. oddie

    Lakování sprejem!Help

    Akorát přiděláš práci tomu lakýrníkovi, co to pak bude po tobě předělávat...
    • 7
  22. oddie

    výpověd nájemní smlouvy

    Ono dneska je situace taková, že je přetlak nabídek nájmů, takže ruku v ruce s tím klesá ochota kauci skládat. Zvláště když není započitatelná do posledního nájmu a nájemník se pak může klepat, jestli mu ji majitel vrátí nebo jestli ji z něj bude muset tahat (zvlášť při fungování našich soudů). Takže ono je to dvousečné. Někde ve světě je běžná kauce 6 (!) nájmů, já bych s tím třeba neměl problém, ale požadovat to tady, těžko se něco pronajme. Ti, kteří jsou si hodně jistí v kramflecích a mají něco, o co je zájem, požadují 3...
  23. oddie

    Zadní brzdy

    Na těch čepech, po kterých \"jezdí\" ten plovoucí třmen, docela dost záleží. Jestli je to tam vydřené a brzdič se kříží, pochopitelně se to pak nevrací.
  24. oddie

    Spojka pro 307 SW

    Super nápad, jak vyhodit peníze a platit práci dvakrát...
  25. oddie

    Kamera do auta

    Tak od víkendu je doma Mini 0801: http://dashboardcamerareviews.com/mini-0801-ambarella/ Sice trochu dražší kousek, ale kvalita záznamu znatelně jinde než u těch levných kousků. Kamera je opravdu malinká, vejde se celá před zrcátko, takže vůbec nepřekáží ve výhledu. Držák je nalepovací - oboustranná lepící páska na zrcadla, takže je třeba se trefit přesně při nalepování, na druhou stranu přícucka mi občas na slunci upadla, kdežto tohle by mělo držet.
×
×
  • Vytvořit...