Ono dneska je situace taková, že je přetlak nabídek nájmů, takže ruku v ruce s tím klesá ochota kauci skládat. Zvláště když není započitatelná do posledního nájmu a nájemník se pak může klepat, jestli mu ji majitel vrátí nebo jestli ji z něj bude muset tahat (zvlášť při fungování našich soudů). Takže ono je to dvousečné. Někde ve světě je běžná kauce 6 (!) nájmů, já bych s tím třeba neměl problém, ale požadovat to tady, těžko se něco pronajme. Ti, kteří jsou si hodně jistí v kramflecích a mají něco, o co je zájem, požadují 3...