Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Koupě na Ebay.ie

    Condor byl kdysi můj sen, místo něj jsem nakonec ale pořídil v bazaru deck SM261.
  2. oddie

    Koupě na Ebay.ie

    Já mám ještě doma jeden zesilovač, 2x A2030, pětipásmový ekvalizér s TL074, bedýnky s ARN 165 s bassreflexovou rourou a nějakými kalotovými výškáči, s koupenou výhybkou tuším 2.řádu. Má to celkem pěkně vyrovnanou charakteristiku, proti dnešním přebasovaným plastovým sračkám balzám pro uši. Až budu jednou řešit finální bydllení, asi si znovu postavím i bedny, holty když někdo neposlouchá jen tupé tuc tuc srágory...
  3. oddie

    Koupě na Ebay.ie

    No jo, MBA 810, pak MBA 810 v můstku, pak A2030, pak A2030 v můstku... Mým vrcholem byl 3 pásmový crossover s A2030, pásmovými propustmi 3 řádu a 5-pásmovým ekvalizérem - pasivní výhybky pro reprobedny mi nějak nešly, tak jsem holt radši dělal aktivní
  4. Ano, ceny jsou rozdílné - v NEPROSPĚCH 66kW verze! Blbější nápad jsem neviděl, jsem zvědavej, jak se budeš kroutit, až budeš shánět vstřiky.
  5. Hodně solidní cena.
  6. oddie

    přestavba 1,6 HDI na 2,2 HDI

    Koukám, že už i 407 se pomalu začíná řadit do kategorie starých křápů, když už i o ní se začínají objevovat fantasmagorické dotazy o přematlávání motorů. A jestli si někdo myslí, že by mu na nějaké takové přematlání dal Peugeot (!) potvrzení, že je to v \"pořádku\", tak ani nechci domýšlet, z jaké výšky na tu hlavu spadl.
  7. Nač vyšla oprava?
  8. Otřesná hrůza v ještě otřesnější lokalitě, nechápu, koho to tam vůbec napadlo postavit, a ještě víc nechápu, kdo by jako měl být cílová skupina pro koupi.
  9. Na emise.
  10. Bacha na mě, to já jsem si zkonstruoval skříňku na kompoty
  11. Konstruktér spletitých historek, tak maximálně, a ani ty mu pořádně nejdou, už v rámci jednoho tématu se mu ty vykonstruované historky rozsypou jak domeček z karet....
  12. To je legrace, když si někdo plete slova KONSTRUKTÉR a DESTRUKTÉR Nad tím \"konstruktérem\" jsem si smíchy rozlil víno.
  13. Koblih: nezlehčuju, myslím to vážně...
  14. Vždycky, když vidím nějaký podobný případ, říkám si - snad z mého syna nevyroste takový pablb...
  15. Ekonomická sebevražda.
  16. To můžeš dát jako odpověď někomu, kdo se tu tuhle ptal
    • 9
  17. oddie

    demontáž startéru z motoru

    Pod sací potrubí se dostávat nepotřebuješ, startér je uchycen 3 imbus šrouby k přírubě převodovky. Tam stačí sundat nějaké hadice, přesně bych to ale musel vidět naživo, tyhle auta jsem naposled viděl před hodně dávnou dobou.
    • 9
  18. oddie

    demontáž startéru z motoru

    A proč máš na fotce alternátor, když chceš vyndavat startér?
    • 9
  19. oddie

    Zlyhanie motora resp. zadretie

    Samotný motor lze převézt v jakémkoliv osobáku. V 205 jsem převážel i celé agregáty 1,9D - i s převodovkou, a i tak to bylo naprosto bez problémů.
  20. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Motor (naftový) do starší 807 bych s klidným svědomím nedoporučil žádný. 2,0HDI 79-80kW typu RHW, RHT se do ničeho jiného nedával, a takhle těžké auto uveze s vypětím všech sil, takže je jich hodně padlých a načatých, a na vrakovišti se prodávají za naprosto šílené peníze. Sám jsem dokonce chvilku zvažoval koupi 807 s padlým motorem za pár peněz s tím, že by se tam strčil 8V motor ze 406, ale asi nemusím psát, že to je nelegalizovatelné a auto tím pádem dále neprodatelné. 2,2HDI si s tím sice poradí trochu líp, ale málo jetých za levno zrovna moc nebude a více jeté kousky, když je třeba vyndat vstřiky, je taky skoro lepší hodit do sběru (témat na vyndání vstřiků je tu docela dost). Že to bude auto, co jezdilo posledních X let bez údržby (když je za 100tis nebo ještě za míň) je pak víc než jasné a prvotní servis typu rozvody/spojka/tlumiče/ramena/čepy/brzdy/gumy bude stát klidně jako to auto celé... O něco lépe je na tom 2,0HDI 100kW RHR, co byl ve 407, těch je docela dost, jenže to už je auto za jiné peníze... Co se týče motorů do 806, 2,0HDI 8V typu RHZ se osazoval jen v roce 2000, souběžně se 16V RHW, pak už jen ten 16V. Takže šance je jedině mezi auty z r.2000. Co se týče benzínu, tam je také 2,0i 8V 88kW, ale zde bych doporučil spíš tu 16V verzi 97-99kW, ta je hodně povedená.
  21. oddie

    Jaké bylo vaše první auto ?

    Vím, už jsem s to našel. Trefil jsem to přesně, je kamarádův a focený před dílnou, ještě než sprejeři \"upravili\" vrata na jinou barvu
  22. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    O tom motoru už jsem se vyjadřoval, v kombinaci s tímhle autem. Ten udávaný nájezd je totální nesmysl. A ještě k tomu automat, šílená kombinace.
  23. oddie

    Jaké bylo vaše první auto ?

    Ten Velorex na fotce mi přijde dost povědomý, stejně jako to místo, kde je focený. Odkud je stažená ta fotka?
  24. oddie

    Jaké bylo vaše první auto ?

    To už tu taky bylo hodněkrát, tohle téma...
  25. oddie

    z 1,9D na 1,9TD

    A co kdyby ses nejdřív naučil používat hledání, když se tak blbě ptáš na stokrát omletou věc, hm? Máš to dokonce v pravidlech.
×
×
  • Vytvořit...