Motor (naftový) do starší 807 bych s klidným svědomím nedoporučil žádný. 2,0HDI 79-80kW typu RHW, RHT se do ničeho jiného nedával, a takhle těžké auto uveze s vypětím všech sil, takže je jich hodně padlých a načatých, a na vrakovišti se prodávají za naprosto šílené peníze. Sám jsem dokonce chvilku zvažoval koupi 807 s padlým motorem za pár peněz s tím, že by se tam strčil 8V motor ze 406, ale asi nemusím psát, že to je nelegalizovatelné a auto tím pádem dále neprodatelné.
2,2HDI si s tím sice poradí trochu líp, ale málo jetých za levno zrovna moc nebude a více jeté kousky, když je třeba vyndat vstřiky, je taky skoro lepší hodit do sběru (témat na vyndání vstřiků je tu docela dost). Že to bude auto, co jezdilo posledních X let bez údržby (když je za 100tis nebo ještě za míň) je pak víc než jasné a prvotní servis typu rozvody/spojka/tlumiče/ramena/čepy/brzdy/gumy bude stát klidně jako to auto celé...
O něco lépe je na tom 2,0HDI 100kW RHR, co byl ve 407, těch je docela dost, jenže to už je auto za jiné peníze...
Co se týče motorů do 806, 2,0HDI 8V typu RHZ se osazoval jen v roce 2000, souběžně se 16V RHW, pak už jen ten 16V. Takže šance je jedině mezi auty z r.2000. Co se týče benzínu, tam je také 2,0i 8V 88kW, ale zde bych doporučil spíš tu 16V verzi 97-99kW, ta je hodně povedená.