\"Kupodivu\" slýchám podstatně víc stížností od majitelů těch \"moderních\" pleček, buď na to, kolik zase nechali v servisu peněz, když se jim ten moderní choulostivý zázrak zase zbláznil, nebo rovnou na to, jak se s tím zase projeli na odtahovce, což je u dodávky zvláště pikantní, protože ji malá odtahovka neuveze. Jo, když je to nové v záruce, je to celkem legrace, jako ojetinu a řešit to z vlastní kapsy ani náhodou. A s rozpočtem 150tis, to bude fakt hitparáda jak noha. Ony stačej ty 807, jak se sypou, natož ty dodávky, čím novější, tím větší průser.