72 kW je doménou úplně posledních modelů 306, je to i motor ve 106 Rallye. Má jiné i další díly, myslím, že startér, alternátor.
Koukám, že origo kola asi nebudou, když se tu vymýšlí cokoliv. Já bych dal to co mají kluci, Cyclone. Decentní a pasují k autu. Ale proti gustu.
Aktuálně na autě jsou 14" a kluci, on v TP může mít jenom 14", pokud to s nima vyjelo z fabriky, stejně jako moje 306 HDi, r.v. 2000