Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 450
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. jj, bez DPH
  2. Péťa

    Prace

    myšute, nezlob se, ale z Tvého psaní jsem pochopil jen to, že zítra měníš zaměstnání
  3. Péťa

    cip ano alebo nie

    Kolik lidí si v ČR dovolí nechat komplexní úpravy auta? Nezajímám se o to, tak ani nevím, jestli je v ČR nějaká solidní firma. To, že kdejaký patlal v garáži přehraje software, případně vypáře kus auta ven, to neberu.
  4. Péťa

    cip ano alebo nie

    Žádné auto se nevyplatí chipovat. Konstruktéři si dali velkou práci, aby vše sladili dohromady a tak proč do složitého organismu zasahovat?
  5. Péťa

    Android - zakázat WikiTunes

    Tak si ho za 59,83 Kč kup. A máš vystaráno... https://play.google.com/store/apps/details?id=opotech.finevolume.unlocker
  6. ozzy - nejen když svítí červená, ale vždy. Přejezd je velmi rizikové místo a je to jen technika, které může selhat:
  7. Proti Tvý pixle nemáme nic Ale taková krásná kamarádka by Ti v avataru slušela Asi požádáme admina, aby Ti ji natvrdo přidělil :D
  8. Péťa

    Výmena Evasionu za lepší ?

    http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Peugeot-Peugeot-806%2C-Mini-Wohnmobil%2C-2%2C1/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:date,sro:desc,ms1:19300_23_/pg:vipcar/220300651.html
  9. Péťa

    Výmena Evasionu za lepší ?

    odkaz mi nejde
  10. Avatar je něco jiného než nick Ale slušel by mu víc než nějaká pixla
  11. Péťa

    Napájení navigace

    To nebude problém.
    • 9
  12. Péťa

    Napájení navigace

    To by do ní musel vrážet ještě další měnič z 12V na 5V. On chce mít přímo usb s 5V Pokud nepřekročíš odběr proudu na obvodu tak, aby nevypadávala pojistka, pak si tam zapoj co potřebuješ. Já mám na zapalovači dva měniče 12V / 5V a dvě DVD v opěrkách
    • 9
  13. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

  14. Proč se v 21. století nepodíváš sám na vlastní oči? http://kamery.praha.eu/Situace.jsp
  15. Škoda na autě 100.000,-- Kč ??? To bych svoje okamžitě prodal.
  16. Péťa

    emise+STK2016 - Fapoff

    Ani to nejmenší STK nemůže zkrachovat. A pokud by se mu to náhodou podařilo, tak majitel si nezaslouží podnikat. A čím bude složitější obejít systém, tím lépe na tom STK budou (budou si moci vybrat víc bokem).
  17. Péťa

    Zahrádkářské okénko

    Stromy jsem na zahrádce prořezal jednou, celkem radikálně. Pařezy pak vytahal bagr. Teď nemáme stín.
  18. Péťa

    Kamera do auta

    Nespletl jsi se? Kilometr? To snad ani není možné.
  19. Péťa

    Bouchani predni napravy

    Zrovna nech vyměnit i horní uložení těch pružin Teda, pokud je to stejnědělané jako na 406tce.
  20. Tak jasno nebo tma? Jestli je jasno a svítí hvězdy, nemůže být tma
  21. Tak u nás už v zaměstnání vymysleli, že na dvorku jsou štafle a dodávky a autobus se ometají komplet Já pojedu dodávkou až v úterý, tak doufám, že sníh nebude
  22. Jede blondýna autem po dálnici a narazí do kamionu. Naštvaný řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí: „Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!“ Blondýna tedy do něj stoupne a čeká, co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ni, ale ona se jen blbě hihňá. „Ty se budeš ještě smát jo?“ Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: „Hihihihi.“ To ho rozlítí úplně a rozmlátí auto celé. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí: „Co se furt směješ?! To není tvoje auto nebo co?" A ona na to: "Ale jo je, ale pokaždý když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vystoupila.“
  23. Reklama na prezervativ?
  24. Jede žena autobusem a řidič jede jako čuně. V hustém provozu jde skutečně o život. Žena už to nemůže vydržet a tak povídá: "Prosím vás, mohl byste dávat trochu pozor? Jsem matka pěti dětí." A řidič na to: "Vy máte doma pět dětí a mě budete říkat, abych si dával pozor!?!"
  25. Evoluce
×
×
  • Vytvořit...