Ač jsem na starně elektromobility, mám za sebou včerejší rozhovor z kamarádem ze Švýcarska. Měl na 14 dní půjčenou Teslu (opravdu nevím jakou, ale to není podstatné). Říkal, že si udělal výlet do Itálie a narazil na obrovský problém v dostupnosti nabíječek. Oni jsou, ale mimo dálnice. Valí si to po dálnici a najednou musí sjet, jet desítky kilometrů nějakými okreskami a dojede do nějakého pochybného areálu, kde "tankuje". Říkal, že si neuměl představit, jak milionářská panička tam v podvečer zajede, všude samý italský cikán, a ona vystoupí a 25 minut dobíjí...
Jasně - časem se to doladí a nabíječky budou i u dálnice. Ale tohle jsou reálné postřehy z provozu teď, ne za 8 let.
do kolikaty