Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Jak tam strčíš vnoučata? Vždyť jí zapomněli přidělat vzadu dveře. Ale velkou fexu mám... Pěkné autíčko!
  2. Ač jsem na starně elektromobility, mám za sebou včerejší rozhovor z kamarádem ze Švýcarska. Měl na 14 dní půjčenou Teslu (opravdu nevím jakou, ale to není podstatné). Říkal, že si udělal výlet do Itálie a narazil na obrovský problém v dostupnosti nabíječek. Oni jsou, ale mimo dálnice. Valí si to po dálnici a najednou musí sjet, jet desítky kilometrů nějakými okreskami a dojede do nějakého pochybného areálu, kde "tankuje". Říkal, že si neuměl představit, jak milionářská panička tam v podvečer zajede, všude samý italský cikán, a ona vystoupí a 25 minut dobíjí... Jasně - časem se to doladí a nabíječky budou i u dálnice. Ale tohle jsou reálné postřehy z provozu teď, ne za 8 let.
  3. Ahoj, vidím, že jsi na fóru nováček, tak vítej! Dotaz jsem Ti přesunul do sekce servis, tam patří. Druhý (duplicitní dotaz) jsem odeslal do karantény, ten už nenajdeš. Také jsem si dovolil Ti maličko pozměnit nadpis, aby byl výstižnější.
  4. Problém, který hlásil @brixtr není vyřešen ani novou aktualizací:
  5. @Weri 605 Jeden se konal ve Velkých Pavlovicích a byl skvělý https://www.peugeot-club.com/forum/198-cesko-slovensky-vanocni-vecirek-2014/
  6. To není zajímavé. Ohodnotil jsem Ti jednotlivě Tvé tři příspěvky za sebou a pak je sloučil do jednoho
  7. Od zítřka do neděle provedu důkladnou kontrolu úrody
  8. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    To mi připomíná, že jsem potkal @minimaxa a taky @Bigbadjohn (ale ten si mě možná nevšiml): https://photos.app.goo.gl/rSHO4j17X7A58XBX2
  9. Mají to do 16. září, takže plus pro Teslu
  10. Upgrade Tesel: https://www.zive.cz/bleskovky/levne-tesly-na-floride-dostaly-specialni-aktualizaci-diky-tomu-ujedou-hurikanu/sc-4-a-189426/default.aspx
  11. Pěkný polep:
  12. Péťa

    Registrační značky na přání

    @olda Myslím, že by ho neprovozovali, kdyby se jim nevyplatil.
  13. do kolikaty
    Vážení pežoťáci a pežoťačky. Dovolujeme si Vás pozvat na 50. celorepublikový sraz Peugeot-Clubu! Sraz se uskuteční v pro pamětníky známém a krásném autokempu Brodský u Červeného Kostelce. Prostředí autocampu jsme vyzkoušeli na oficiálních srazech v letech 2005, 2006 a 2007. Majitel se od té doby nezměnil, je tedy zárukou kvalitního ubytování i zázemí. Organizátor: @minimaxa Více informací brzy naleznete ve fóru: https://www.peugeot-club.com/forum/52-pripravovane-srazy/
  14. Péťa

    Ferryho 306 cabrio

    Charlie má pravdu, u nás to nechtějí. Musíš je natřít, aby to nebylo vidět EDIT: Jasko důvod uvádí, že měď se může při velkém tlaku (prudké sešlápnutí pedálu) deformovat.
  15. Péťa

    Sharpers - 406 break 2.2i

    Ty páté dveře bez ničeho se Ti líbí?
    • 88
  16. Péťa

    Problem so startovanim

    Tak startér Nechat zrepasovat.
  17. do kolikaty

    @jirigersl Všichni už jsou na srazu a tak nevím, jestli Ti někdo teď ještě odpoví. Přijet určitě můžeš, ale doporučuji teď v sobotu brzy ráno, než začne program. Vyberou od Tebe )častnický poplatek a pak si už jen užíváš výborné atmosféry, kterou vždy na našich srazech máme.
  18. Já chci možnost dávat více palců nahoru k jednomu příspěvku. @Print by jich dostal nejmíň pět PS: Nebojte, také mi parkuje v garáži jeden Ford
  19. Změna je život, dřív se sem chodily holky provdat, teď sem chodí všichni chlastat
  20. Péťa

    Gumy na nase autobusy

    Má ;)
  21. Šrotovné v praxi, aneb "když Tě auto omrzí":
  22. Hele a nezapomeň napsat, do Tě nasměroval A běda, jestli napíšeš @punkac
  23. Péťa

    Neznámý hmyzák

    Nemůže to mít společného něco s molem?
  24. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Sousedovi se válí u baráku vyřazená válcová LPG nádrž Mám mu ji ukrást? Myslím, že z ní chce dělat gril...
  25. Péťa

    Nový Peugeot 3008

    Ještě by to chtělo odkaz na sledování GPS
×
×
  • Vytvořit...