Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Registrační značky na přání

    Já potkal dodávku III 0IIII
  2. Péťa

    Guma do dveří

    Pokud nějaká gumárna Náchod, tak by to byla Rubena
  3. Tak já předpokládám, že na obrázku označené jsou dvoje hodiny
  4. Péťa

    Partner a přední náprava

    Já taky v Datartu nekoupím ani tužkovou baterku
    • 98
  5. Péťa

    Partner a přední náprava

    Kolik ta lednice stála? Já takhle kupoval pračku v Datartu v Olomouci za 24.000,-- Nejdřív se mohli přetrhnout a když už jsme vybrali, tak švagrovou nechali stát s těma penězma u pokladny a nikdo si ji nevšímal. Všichni běželi k nějakému zákazníkovi, který si vybíral drobnost. Tak mi nešťastná volala, co má dělat. Jsem ji řekl ať odejde. Ani ve dveřích ji nikdo nezastavil!
    • 98
  6. Péťa

    Partner a přední náprava

    Jsem rád, že jsem včera na razil na vynikající servis. Chápu @Semir103, že bojuje. Jde o princip. Nemohl by mu pomoci @Charlie 1? Myslím, že tam má příbuzného. Svého času tady nabízel od něj slevy
  7. Proto jsem mu nechal místa, že se tam vejdou dvě oktávky Předpokládal jsem, že bude couvat...
  8. No nevím, napočítal jsem jich 11
  9. Jenom ta stříbrná Octa. Ty před ní jsou v pohodě, začalo to blikat a už byli čumákem kus za světlama. Není to na videu tak znát.
  10. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jestli ten ventilátor jde vyměnit, tak už kupuj nový a měň Prostříknutí je k ničemu.
  11. Péťa

    Poděkování za pomoc

    Děkuji @Pe.Tr za díly na auto a zajištění servisu. V pátek jsem si napsal díl a dnes byl namontován
  12. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem potkal @Pe.Tr a @Scratch Oběma děkuji, oni vědí...
  13. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Aby mu to někdo neobouchal
  14. Dost pravděpodobné, když jsem tady četl, že se bojí kontroly kvůli vzorku na gumách a pak psal o šílený jízdě ve sněhové vánici
  15. Péťa

    Kolik mate najeto?

  16. Péťa

    Zámek kufru 308SW

    Ale to by mu odskakoval po každém zavření, ne?
    • 12
  17. Péťa

    Zámek kufru SW

    Jedno téma stačí, zde zamykám. Pokračování zde:
  18. My zítra (v sobotu 3.3.) do Národního technického muzea a na Mumie světa. Jestli se chce někdo přidat...
  19. Jde to i v Corelu, je to vektorový editor. Znám kluka, který to umí (ale dělá to v AI). Jen nevím, kolik by si za práci řekl. Jestli chceš nějaký nástřel, tak mi do mailu pošli vzor.
    • 8
  20. Pěkná práce Teď už jen párkrát vytisknout a přidat do našeho eshopu
  21. Péťa

    Pokec k Legendám 2018

    To jsem zvědavý, co bude s databází
  22. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Ono to je úplně jedno, když se podívám na Facebook...
  23. Já si jezdím do Přítluk
×
×
  • Vytvořit...