Kolik ta lednice stála? Já takhle kupoval pračku v Datartu v Olomouci za 24.000,-- Nejdřív se mohli přetrhnout a když už jsme vybrali, tak švagrovou nechali stát s těma penězma u pokladny a nikdo si ji nevšímal. Všichni běželi k nějakému zákazníkovi, který si vybíral drobnost. Tak mi nešťastná volala, co má dělat. Jsem ji řekl ať odejde. Ani ve dveřích ji nikdo nezastavil!