Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Tak jsem to vyzkoušel, SMS poslat nejde, odeslání hlásí chybu.
    • 64
  2. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Ale jo, oddie má pravdu: https://plus.google.com/102718332313815619576/posts
    • 64
  3. Péťa

    Čelovka

    Možnosti placení: http://help.aliexpress.com/pay_order.html Nějaký bankovní převod tam v možnostech je.
    • 25
  4. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Ale tohle není běžná pevná linka, nýbrž neveřejná telefonní síť.
    • 64
  5. Ale to nejsou ty rozprašovací Obyčejné dvoutryskové...
    • 7
  6. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    SMS tam nedojde Ale stejně to zítra v práci raději zkusím
    • 64
  7. Péťa

    Čelovka

    Na AE se platí kartou. PayPal je pro ně konkurenční služba
    • 25
  8. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    To je opravdu číslo Policie ČR, Karlovarský kraj ale jak píšeš, volání od nich je se skrytým číslem. Nicméně to číslo když vytočím, tak vyzvání = existuje.
    • 64
  9. Péťa

    Kterou TV

    Možná nevyužiješ 3D, ale už jenom ta možnost znamená, že TV má i parametry zobrazování ve 2D lepší (teda alespoň dřív to platilo, teď TV mám 51" a tak aktuální nabídku nesleduji).
  10. Péťa

    Samsung s6 a Htc m9

    A viděl jsi tu S6 naživo nebo jen na fotografiích? Osobně jsem také zvědavý, jak bude vypadat. Na fotkách se mi moc líbila Sony Z1 a když jsem ji dostal do ruky, tak jsem hned běžel pro S4
    • 8
  11. Péťa

    Deskové hry

    Přišla mi do mailu akce v HRAS: http://www.hras.cz/kamenny-obchod/ Neberte to jako reklamu, nemám s obchodem nic společného, jen jsem u nich občas na NETu nakupoval.
    • 38
  12. Péťa

    Teploty notebook HP 550

    Nemáš tam nějaký program, který v nečinnosti počítače sdílí výkon po internetu a počítá a počítá a ... (třeba těží bitcony nebo hledá jiné vesmírné galaxie nebo něco úplně jiného)? Ani jsi ho nemusel instalovat úmyslně, mohlo se to nacpat s něčím jiným.
    • 55
  13. Péťa

    Digitální vysílání rozhlasu

    U nás se vysílá už "dlouho", a je i slušné pokrytí: http://dtv.ctu.cz/ (vyberte si tam rádio )
    • 18
  14. Péťa

    Digitální vysílání rozhlasu

    Takže DAB, jak jsem psal. Ještě je možnost poslouchat rádio po internetu
    • 18
  15. Péťa

    Digitální vysílání rozhlasu

    Myslíš tohle? http://www.digitalradiodab.cz/
    • 18
  16. Péťa

    Čelovka

    Na běhání potřebuješ lehkou, která Ti nebude skákat po hlavě. Ale tomu odpovídá i cena Na všechno ostatní stačí nějaká slušná z Číny. http://rungo.idnes.cz/prehled-testu-celovek-0u6-/behani.aspx?c=A141006_000347_behani_pil
    • 25
  17. Péťa

    Surf + nálepky

    Já bych to dal do inzerce
  18. Péťa

    alternativa za RAMku

    Asi bych Ti uměl poslat dvě gigovky, musím se zítra podívat. Ale vzhledem k těm šíleným cenám, které stojí by to nebylo za poděkování
    • 25
  19. http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=26108 - vhodný pro motocykly a jízdní kola
  20. Já od něj tu gumičku už bral a pasuje mi do jednotlačítkového ovladače k 406tce. I když to není stejné jako originál Také se kupovala gumička do ovladače k P605 (originál). Ta se jen mírně upravila, určitě to zde na fóru najdeš.
  21. Ano Mám S4 a alternativní ROM (EchoeROM)
    • 71
  22. http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=5791535&order=m&string=peugeot&search_scope=userItems-5791535&bmatch=seng-v6-p-moto_czech-0819
  23. Jestli to dělají za 400,-- tak asi nemají moc prostor pro slevy Maximálně v ceně "něco navíc". Jak dlouho jim to mytí trvá?
    • 30
  24. Já dobrovolně funguji jako pokusný králík Uživatelé se mě v práci pořád ptají
    • 71
  25. Ještě to sem nikdo nenapsal, tak upozorňuji všechny leskuchtivé motoristy na akci: http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=450
×
×
  • Vytvořit...