To je opravdu číslo Policie ČR, Karlovarský kraj ale jak píšeš, volání od nich je se skrytým číslem. Nicméně to číslo když vytočím, tak vyzvání = existuje.
Možná nevyužiješ 3D, ale už jenom ta možnost znamená, že TV má i parametry zobrazování ve 2D lepší (teda alespoň dřív to platilo, teď TV mám 51" a tak aktuální nabídku nesleduji).
A viděl jsi tu S6 naživo nebo jen na fotografiích? Osobně jsem také zvědavý, jak bude vypadat. Na fotkách se mi moc líbila Sony Z1 a když jsem ji dostal do ruky, tak jsem hned běžel pro S4
Přišla mi do mailu akce v HRAS: http://www.hras.cz/kamenny-obchod/
Neberte to jako reklamu, nemám s obchodem nic společného, jen jsem u nich občas na NETu nakupoval.
Nemáš tam nějaký program, který v nečinnosti počítače sdílí výkon po internetu a počítá a počítá a ... (třeba těží bitcony nebo hledá jiné vesmírné galaxie nebo něco úplně jiného)? Ani jsi ho nemusel instalovat úmyslně, mohlo se to nacpat s něčím jiným.
Na běhání potřebuješ lehkou, která Ti nebude skákat po hlavě. Ale tomu odpovídá i cena Na všechno ostatní stačí nějaká slušná z Číny.
http://rungo.idnes.cz/prehled-testu-celovek-0u6-/behani.aspx?c=A141006_000347_behani_pil
Já od něj tu gumičku už bral a pasuje mi do jednotlačítkového ovladače k 406tce. I když to není stejné jako originál Také se kupovala gumička do ovladače k P605 (originál). Ta se jen mírně upravila, určitě to zde na fóru najdeš.