JJEENNDDOO - to snad nemyslíš vážně? Má u spotřebiče kabel s normální 16A vidličkou a má připravený okruh od rozvaděče do zásuvky u sporáku. Vše mu bohatě stačí, tak proč by to měl předělávat?
Elektrické trouby se dnes běžně připojují jednofázově, 3 fáze se používají na varné desky. Normálně to strč do té samostatně jištěné zásuvky a manželka může něco dobrého upéct
Tak to ti neměli dávat pokutu, ale rovnou pro výstrahu pověsit na sloupu veřejného osvětlení. Takový nebezpečný přestupek, kterým jsi ohrozil fungování nejméně celé EU
Někdy se nestačím divit...