Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Tohle Ti pomůže
    • 62
  2. Péťa

    Máte satelit?

    Nemám.
    • 74
  3. Péťa

    Lidl-stikeez

    Domluvím se s klukama zítra nebo v pátek. Jak budu stíhat
    • 47
  4. Péťa

    Sygic - aktuální mapa ČR?

    Asi kartografové nevěřili, že ji někdy Praha zprovozní a tak byla Blanka vymazána
    • 61
  5. Tyhle věci vozí PPL nebo DHL
  6. Ten kabel je stíněný, ale žíly nejsou kroucené, škoda Ale zlobit snad nebude.
    • 18
  7. Koukám, že poslední odkaz mám blbě Tady je správný:
  8. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    To vypadá jako lisované kabely.
  9. JJEENNDDOO - to snad nemyslíš vážně? Má u spotřebiče kabel s normální 16A vidličkou a má připravený okruh od rozvaděče do zásuvky u sporáku. Vše mu bohatě stačí, tak proč by to měl předělávat?
  10. Jinak oddie mi poradil tuhle kamerku a jsem spokojen. Ukázky: 1, 2, 3, 4, 5.
  11. Stavíš se u mě a já Ti pomůžu. OK?
  12. Elektrické trouby se dnes běžně připojují jednofázově, 3 fáze se používají na varné desky. Normálně to strč do té samostatně jištěné zásuvky a manželka může něco dobrého upéct
  13. Tak to by byl vejvar :D
  14. Jestli myslíš tady, tak chce
    • 42
  15. Já pořád říkám, že ráno to je lepší. To máš jistotu, že jsi ten den první
  16. Péťa

    Dozrání zelených rajčat?

    Nám zatím dozrávají ve skleníku
    • 9
  17. Péťa

    radar praha

    Tak to ti neměli dávat pokutu, ale rovnou pro výstrahu pověsit na sloupu veřejného osvětlení. Takový nebezpečný přestupek, kterým jsi ohrozil fungování nejméně celé EU Někdy se nestačím divit...
    • 40
  18. Péťa

    radar praha

    Nějak Tě nechápu. Jel jsi 37 km/h na místě, kde je omezení na 40 km/h a za to jsi platil?
    • 40
  19. Předváděčka - tzn. jezdili s tím jako my na srazech
    • 14
  20. není to 307? Sice to na věci nic nemění...
    • 17
  21. To je naprd. Bude mu podlaha vrzat a houpat se.
    • 63
  22. Péťa

    Výmena RAM v Asus EEE PC

    Protože se v tom šťoural pod napětím
    • 54
  23. Když mám v HK čas, zajedu si sem: http://www.gastrom.cz/ Kde je ta Tvá závodka přesně?
    • 32
  24. Projektoval nebo si diktoval požadavky, které projektant zpracoval?
  25. Blbý je, že to je jídlo ze školní jídelny. Takhle jedí naše děti a mají minimální možnost volby...
    • 32
×
×
  • Vytvořit...