Přejít na obsah

povolny

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli povolny

 • ID člena 21865
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 3.5.1976

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2015

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Titul
  Ing.
 • Město
  Usti nad Labem
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. povolny

  MY PEUGEOT APP

  Ahoj. Používám od dnešního rána a funguje dobře. Jen mi nejde doplnit informace o garancnich prohlídkách. Vyplním vše, co se vyplnit dá a nejde to potvrdit. Jako bych mě měl ještě někam neco napsat ale není kam. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky W FRD-L09
 2. povolny

  Za kolik jezdíte?

  PP 1.6 HDi 73 kW. V létě 5.3, v zimě 6. Skoro pořád auto klima a 80 procent město. S lehkou nohou, jsem dodávkář [emoji6]. Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
 3. povolny

  Partner-Berlingo

  Ahoj. Co se týká předních senzorů, měl jsem taky problém a po opakovaných urgencích mi technik pohnul s SPZ a od té doby fungují bez problémů. Ta značka tam kousek vadila Co se týká infotainmentu, psal jsem to i zde, po několika dnech vždy začalo chrčet a vyřešil až restart. Před cca půl rokem mi nahráli novou verzi a od té doby bez problémů. Nicméně mám pocit že má Citroen vlastní systém. Brzdy nevím, nemám problém. Najeto 27 tis. W. Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk
 4. Ahoj, jen doplním řešení výše uvedeného. Malá úprava polohy přední SPZ a je po problému. W.
 5. Ahoj majitelé Partnerů. Mám letošního partnera s dotykovou obrazovkou a chtěl jsem se zeptat ostatních pežoťáků, co řídí tohle auto, jestli nemají problémy s vestavěným infotainmentem. Mám verzi s NAVI (asi nejvyšší - nevím) a 1x za 14 dnů začala hrát tak jako z megafonu, zastřeně. Nezabíralo vůbec nic, prostě jsem musel vypnout zvuk a počkat, až se systém sám resetuje (cca po 15-20 minutách začaly mizet tlačítka menu atd.). Po samovolném restartu už to bylo vždy ok. Nezabíralo vypnutí motoru, vyjmutí klíčků ani podržení tlačítka MENU atd. Jel jsem to tedy reklamovat do servisu, kde zjistili, že existuje nová verze a nahráli mi ji. Mám to týden a už se to 2x pos... . Sice jinak, ale zase to zazlobilo. Poprvé vypadl zvuk a zase do restartu a pak ok. Podruhé začal systém hlasitě pípat. Myslel jsem, že se děje něco s autem, ale to bylo v pohodě a na přístrojovce také nic, tak jsem zase počkal cca 20 minut a po samovolném restartu ok. Děje se Vám něco podobného? Díky za zkušenosti. W.
 6. Ahoj, už tu asi bylo řečeno vše. Za mě raději HDI než VTI. VTi jsem měl a podle mě hodně karbonizuje. Jsem rád, že jsem se své milované 308SW (2008) včas zbavil. Začínalo to žrát hodně oleje a Pollution Faulty? bylo čím dál častěji. V servisu říkali, že máme v ČR špatný Natural 95, že to v jiných zemích nezlobí. Ale pomoci mi moc nedokázali. Nyní Partner 1.6 HDI 100k a jsem naprosto spokojený. Najeto cca 16 tis. Spotřeba na začátku kolem 5.7 (jezdím 70 procent město - krátké pojezdy), nyní kolem 5.3-5.5, při cestě po okrskách 4.8, na dálnici cca 5.4 (130 km/h). Jak psal ChouLu, podle mě dnes už neplatí, že by byly benzínové motory snažší na údržbu a měly méně elekroniky. No, uvidíme až to bude mít 100 tis. :-). Pak budu moci porovnat s VTI. W.
 7. povolny

  2.0.HDI - "plná" nádrž

  Ahoj, tankuju pořád plnou, už mnoho let (u Partnera půl roku) do všech svých Peugeotů a nikdy problém. Je pravda, že se mi maximálně podařilo natankovat asi 51 l, a to i do Peu 308SW, který má podle knížky 60l nádrž. Ale to je přece fuk, počítač ukazuje dojezd docela věrohodně, po tom, co se mi rozsvítí hladové oko, tak vím, že tam mám cca 100 km a prostě jedu dát zase plnou. No problem. W.
 8. Ahoj všichni. Mám cca 3 měsíce nového Partnera a od začátku mi při dešti zlobí přední parkovací čidla. Projevuje se to tak, že při dešti přední čidlo s přiblížením k překážce postupně nezvyšuje frekvenci pípání, ale rovnou píská a signalizuje kolizi. V praxi to pak vypadá, jako dnes ráno. Leje, já jedu v koloně a při každém přiblížení k vozidlu přede mnou začne auto pískat (souvisle) a signalizovat na displayi náraz. Opadne to až v momentě, kdy se zase auto přede mnou odpoutá a já se rozjedu. Když je sucho, nebo vyloženě neleje, chovají se čidla naprosto normálně, stejně jako ta zadní. Je mi jasné, že to nějak souvisí s tou vodou :-), ale nevím, zda je to normální stav, že prostě z principu mokrá čidla zmatkují, nebo zda je to závada, kterou bych měl vyřešit v servisu. Jak se chovají přední čidla Vám? Zadní jsou v pohodě, na ty tolik vody nenacáká, ale přední dostávají záhul, to je fakt. Díky. H.
 9. Ahoj všichni. Mám cca 3 měsíce nového Partnera a od začátku mi při dešti zlobí přední parkovací čidla. Projevuje se to tak, že při dešti přední čidlo s přiblížením k překážce postupně nezvyšuje frekvenci pípání, ale rovnou píská a signalizuje kolizi. V praxi to pak vypadá, jako dnes ráno. Leje, já jedu v koloně a při každém přiblížení k vozidlu přede mnou začne auto pískat (souvisle) a signalizovat na displayi náraz. Opadne to až v momentě, kdy se zase auto přede mnou odpoutá a já se rozjedu. Když je sucho, nebo vyloženě neleje, chovají se čidla naprosto normálně, stejně jako ta zadní. Je mi jasné, že to nějak souvisí s tou vodou :-), ale nevím, zda je to normální stav, že prostě z principu mokrá čidla zmatkují, nebo zda je to závada, kterou bych měl vyřešit v servisu. Jak se chovají přední čidla Vám? Zadní jsou v pohodě, na ty tolik vody nenacáká, ale přední dostávají záhul, to je fakt. Díky. H.
 10. povolny

  nahodna skladba

  Můj ano. Jaký máš ročník a výbavu?
 11. povolny

  Partner Tepee pro rodinku

  Tak první tísícovka najeta (už přejeta). Na zimních gumách je auto o dost přívětivější :-), přece jen to jsou jen patnáctky. Jinak naprostá spokojenost, zatím se vším. Akorát pořád nevím, zda to dělám dobře s motorem. Auto mě nutí řadit nízko a mě se to nezdá. Jak vy řadíte v BlueHDI 1.6 73kW, nebo v něčem podobném? Já to většinou na rovince tlačím až na 2100-2200 otáček a pak jdu teprve o rychlost výše, ale auto už ukazuje šipku při nějakých 1800 otáčkách, jenže když přeřadím takto nízko, tak tak spadnu na cca 1300-1400 otáček a to už mi přijde, že se to trápí. Prostě mám z benzínu pořád pocit, že to honím moc nízko :-). Navíc mezi trojkou a čtyřkou je pořádná díra, což je na jednu stranu dobře, protože to pak ve 130 na pětku točí rozumných cca 2200 ot, na druhou stranu ve městě pořád laboruji, že 60 km/h už je na trojku moc, ale na čtyřku málo. Tak jezdím jak dědula na trojku max. 50 :-). Co vy? Díky za ohlasy. Walker
 12. povolny

  Partner Tepee pro rodinku

  Ahoj všichni, tak mám najeto cca 700 km a mohu poreferovat první drobné postřehy. Hned na úvod řeknu, že jsem s autem naprosto spokojený, níže pouze subjektivní dojmy a porovnání s mým předchozím vozem 308SW r.v.2009. Auto je původně dodávka a je to poznat všude. Interiér mám skvělě vybavený, mnohem lépe než u 308, nicméně tak dobře, jako ve své bývalé 308 se v něm necítím. Večer po práci jsem ve své 308 (interiér se mi fakt moc líbil) relaxoval a užíval si, v Partnerovi mi to pořád připomíná, že jedu z práce :-). Auto je tvrdé, fakt tvrdé, asi je to nutné, protože potřebuje něco odvézt (já jezdím naložený jen zřídka) a taky musí trošku kompenzovat svůj tvar (odpor větru apod.). Takže docela sedí, můžete s ním i rychle do zatáčky, pokud zvládnete ten náklon, ale tak pohodlné, jako byla 308 není. Nicméně nejsem překvapený, tohle ani jinak vymyslet nešlo. Chválím infosystém, fakt rychlé, plně funkční, promakané, více než u manželky, která řídí rok starou 208 (infosystém s grafikou "svitků"). Trošku mi trojčí přední parkovací čidla, občas začnou vyšilovat, i když před nimi nic není, ale do pár vteřin to vždy zmizí. Chválím motor, zde naprostá spokojenost, táhne od nízkých otáček, už jsem s ním jel i 170 a dobrý, auto dobrý, ve vyšších rychlostech samozřejmě slyšíte jen vítr, motor je poměrně kultivovaný, ale při pojíždění po městě se prostě traktorovitého zvuku nezbavíte, je to dodávka. Zde byla 308 skvělě odhlučněna, i v porovnání s dražšími vozy. Ale ta spotřeba, to je lahůdka. Nejezdím rozhodně spořivě, ale se 70 procenty v městě jsem zatím za 5.8 a to se mi líbí moc, ani v dálničních rychlostech to není katastrofa a kolem 6l se udržíte (308sw jsem měl průměr 7.8). Takže si zvykám na vyšší posez, traktor zvuk od motoru a tvrdost, naopak si užívám výbavu, spotřebu a super prostor. Děti jsou také nadšené, takže vše ok. Už se těším na náš první kempovací víkend na jaře. W.
 13. povolny

  Partner Tepee pro rodinku

  60 tis. za dva roky :-) (resp. za 2,5 roku). Ale určitě napíšu zkušenosti, zatím mě těší, že jezdím celkem výhradně po městě a mám spotřebu pod 6 litrů :-).
 14. povolny

  Partner Tepee pro rodinku

  Díky, snad bude vše šlapat, jak má, ale podle zkušeností lidí je Partner fakt hodně užitečné a spolehlivé auto. Taky se rozumně starý Partner Tepee v podstatě nedá sehnat, je jich v bazarech málo. Mirrorlink tam je a funguje, ALE jen když auto stojí, to mě docela překvapilo. Chápu ten bezpečnostní důvod, ale tak nějak jsem si maloval, jak budu při jízdě používat appky z mobilu. Nicméně popravdě, ono není jaké, hudbu má člověk na USB a co jsem vykoumal, dá se asi streamovat i přes BT přímo z mobilu (nevyzkoušel jsem), navi je vestavěná, takže uvidíme, co aktualizace mam, teď samozřejmě aktuální jsou. Telefonní aplikace je v Peugeotu docela fajn, nevidím důvod tam mít tu z mobilu, fotky ten infosystém také umí z flasky nebo BT dle manuálu prohlédnout (nevyzkoušeno), no a na ty ostatní věci bych asi opravdu neměl řídit :-).
 15. povolny

  Partner Tepee pro rodinku

  Nene, bylo to lehce nad 400 tis. Ale popravdě, s touhle výbavou je to v porovnání s klasickými kombíky (Octavia, 308SW, Kia Ceed, Hyundai i30 atd.) dobrá cena. V dieselu. Takže jsem spokojený. Mám k tomu ještě rozšířený Optiway, protože pro mě nepochopitelně k tomu Peugeot dává sice 5 let, ale jen 60 tis. km. To já udělám za 2 roky.
×