Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    chatzy

    Narostly mu nožičky?
    • 90
  2. Snad to tu nebylo:
  3. Taky se s tím bude jezdit?
  4. Jakého parťáka sis vybral, takového máš
  5. Péťa

    Lidskej nevkus

    Dneska jsem viděl stejný styl na Fabii. Měla ale nové logo Škody Při té příležitosti jsem zjistil, že mi na FoFo nenahrává kamera
  6. Nevím, ale obsekávám hodně obrubáků
    • 35
  7. Mám od @Milan+ https://www.garland.cz/e-obchod/g24lt-vyzinac-s-aku-motorem-24-v-3197401.html Svou malou zahradu (jen kraje, pochopitelně) tím na jedno nabití nedám.
    • 35
  8. Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
  9. Nedošla, v kempu se v pohodě dobil
  10. No jo, kdyby se zmínili, tak jim dám fotku z dronu s padesátkou
  11. Rozhodně to "potěší"
  12. Tak s Tebou bych jel na Korsiku S tím strojem máš pořád potíže. Já to měl taky tak, ale vyřešil jsem to elegantně - za pár kaček poslal jinam... ... tam, kde to umí. Myslím, že je načase si přiznat, že ty to taky neumíš
  13. Město Červený Kostelec vydává zpravodaj, na druhé straně obálky máme dvě fotografie: https://www.cervenykostelec.cz/Themes/CervenyKostelec/Content/zpravodaj/2018/CKZP_06_2018w.pdf
  14. Péťa

    nefunguje 12V zasuvka

    Nevím, jak tyhle noví žabožrouti, ale u 406tky se polohou pojistky volilo, zda bude 12V zásuvka stále pod proudem nebo jen po otočení klíčku.
    • 9
  15. Péťa

    Hurvajzův nový povoz

    Prozradím "tajemství" Sype
    • 38
  16. Mladá žena přistihne svého manžela s milenkou a začně na něj křičet: "Dobře mi moje máma říkala, že Ty jsi z těch mužů, kteří hned každou ženu zatáhnou do postele! A ty, mami, ty na mě moc nečum! Taky jsi mě pěkně nasrala!"
  17. Cena pár korun je sice hezká, ale kdo to má pořád měnit
    • 33
  18. To je pravda s velkým ALE Podívejte se na vystavovatele - jsou zastoupeni téměř všichni světoví výrobci automobilů, kromě těch různých asijských a rumunských Jen Peugeot tuto "velevýznamnou" akci naprosto ignoruje a bohužel ignoruje i náš klub, který jej na Legendách reprezentuje. Věřím, že v rozpočtu Peugeot ČR by se našlo mizerných 20.000,-- Kč na propagaci a nadšenci, jako jsi ty, by z toho udělali krásnou propagaci značky, aniž by vše sponzoroval náš klub. Našemu klubu účast na legendách nepřinese vůbec nic. Žádný další sponzor, žádný další řádný člen... PS: Ale i tak s účastí klubu na Legendách tiše souhlasím, jen mě prostě mrzí přístup Peugeot ČR a ta citovaná věta mě vyprovokovala k napsání tohoto příspěvku.
  19. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jo, to je výhoda potoka, který mi teče podél pozemku (za plotem vpravo). Sice jsem kvůli němu navozil desítky tater zeminy, abych si zvedl pozemek, tu zeminu všechnu překatroval, ale myslím, že mi ten potok víc dává než bere.
  20. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já dnes před sečením: A po: Je přesně vidět, kam "nedosáhne" postřikovač
  21. Po 25. květnu a účinnosti GDPR:
  22. To je dobrý nápad. Asi si takovou mapu taky vyrobím.
  23. Taky jsem přepojišťoval Béčko. A to mi havarijko nechali a povinné zdražili o pouhých 200,--
    • 82
  24. Do autobusu nastoupila mladá maminka s dítětem. Přisedla si na sedadla, kterým se lidově říká čtyřka. Jelikož tam bylo jedno místo volné, maminka si své dítě držela na klíně. Naproti ní seděl pán ve středních letech v obleku a vedle něj mladý vysokoškolák. Jak se autobus pohnul, dítě co sedělo mamince na nohách se neustále točilo a vrtělo. Tím způsobovalo, že oproti sedícímu panu okopávalo neustále nohavice. Pokaždé když si oprášil kalhoty rukou, se setkaly pohledy s mladou paní, od které očekával alespoň nějakou slovní omluvu. Ale nic, ani slůvko. Jenže, když se to opakovalo potřetí a mladá maminka absolutně nereagovala, oslovil ji pán v obleku větou: "Prosím Vás můžete alespoň trochu usměrnit to své dítě, včera jsem si donesl oblek z čistírny a dnes dostávám kopanec jeden za druhým." Odpověď kterou dostal zarazila nejen jeho, ale i všechny cestující na této autobusové lince. "A co si vy myslíte, že já kvůli vám už od teď budu své dítě omezovat?" Po této větě se pán v obleku postavil a pokračoval v cestě vestoje. Autobus zastavil na nejbližší zastávce a mladý vysokoškolák se připravoval na vystoupení, ale dříve než vystoupil, vybral z úst dobře rozžvýkanou žvýkačku a přilepil ji mladé paní na čelo. Vzápětí nastala reakce: "Co si to dovolujete?" A mladý student s úplným klidem odpověděl. "Mě v mládí také neomezovali"
  25. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @RichVa S plevelem také bojuji, pomáhám si Bofixem. Je to účinné, ale letos i tak mám plevele hromadu. A leze to do peněz Mám výhodu, že mi okolo teče potok, takže několik hodin denně mi tady běží čerpadlo a tráva je krásně zelená a ČEZ mě miluje. Letos jsem zkusil méně hnojit (vlastně zatím jsem hnojil jen na jaře - asi v březnu) a trávník je pořád hezký a nemusím tak často sekat (dřív dvakrát týdně, teď stačí jednou za týden až 10 dní). Ta voda je klíčová, bez ní to je marné, marné,...
×
×
  • Vytvořit...