Nepíše. Ale dal to sem na klub a do klubových srazů, takže se dalo předpokládat, že to chce pořádat jako klubový sraz. Následně dostal informace od klubového srazového koordinátora - nic víc, nic míň.
Tím, že to "svolává" pomocí FB je asi jedno, kde nám tohle téma zapadne. Jestli v Pokecu, nebo v Klubových srazech