Přejít na obsah

MJSytic

Super Administrátor
  • Počet příspěvků

    16 195
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    61

Vše od uživatele MJSytic

  1. JJ, bylo to pěkný porovnání Případně, když se potřeboval dostat dál
  2. Takže na dalších 150tis má holka vybráno Každopádně respekt, že k té péči najdeš čas a chuť
  3. MJSytic

    Pierre_V6

    Njn, když tu trasu jedeš 3/4 hodiny, tak se to ohřeje, to je jasný
  4. Vidět není držet, že jo
  5. MJSytic

    P5008 pro rodinu<

    Najezdil jsem teď cca 2tis km s Travellerem a milerád jsem se vrátil ke svému GT Tím ale netvrdím, že se mi s tou "dodávkou" jezdilo špatně, ale 508 je 508
    • 39
  6. MJSytic

    Už máte přezuto na zimu

    @MotoMoto Podobnou poznámku ve VTP nemáš?
  7. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Nepotvrzuji. V garáži jdou oboje auta otevírat bez problémů
  8. MJSytic

    Pomoc pri kupe P508

    Tak ono stačí na fóru hledat ...
    • 12
  9. MJSytic

    Dotyková obrazovka - funkce

    Že by tohle?
  10. Jako vážně? https://www.peugeot-club.com/forum/11-servis/
  11. MJSytic

    Tlmene svetla 307sw

    U staré 307 jsem se setkal i se špatně namontovanými žárovkami a svítilo to úplně tragicky. I když je to asi málo pravděpodobné, určitě bych to zkontroloval
    • 12
  12. Ale to nejdůležitější tu zase není Jaký je teda to její číslo?
  13. MJSytic

    Potkal jsem klubáka...

    Dneska jsme potkali klubáka v Jindřichově Hradci kousek od Peugeot UNI AUTA. Bohužel nevím, kdo to byl Modrá nová 406 kombi a na zadním skle bílá větší samolepka klubu Verča ho vyběhla pozdravit, ale zapomněla se zeptat na nick Jinak myčka na TankOno za 39Kč??? A Traveller byl čistej? Super
  14. A když si dáš vpravo nahoře vyhledat slovo "teploměr" tak ti to najde co? Mně to našlo třeba tohle:
  15. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Včera a dnes ...
  16. MJSytic

    Potkal jsem klubáka...

    My jsme dnes taky potkali jednoho klubáka. Ale nebyl čas na pokec a nechtěli jsme ho rušit při práci
  17. MJSytic

    Pomáhat a chránit

    Těch 60km/h ve spodní části fotky znamená, že berou vše od 60 nahoru? Jen se ptám, já ještě (klep-klep-klep) fotečku nedostal
    • 82
  18. Když tak se píše "kam to dá" a "kam co patří". Nevím, kdo vás to "kde" učí ... Netvrdím, že umístění v pokecu je správně. Jen tvrdím, že je mi jedno, kde se na to téma zapomene ... A zapomene se na to proto, protože to je jen "pozvánka" a hlavní téma je umístěno na FB. Tady se to tedy rozvíjet s největší pravděpodobností nebude
    • 31
  19. Nepíše. Ale dal to sem na klub a do klubových srazů, takže se dalo předpokládat, že to chce pořádat jako klubový sraz. Následně dostal informace od klubového srazového koordinátora - nic víc, nic míň. Tím, že to "svolává" pomocí FB je asi jedno, kde nám tohle téma zapadne. Jestli v Pokecu, nebo v Klubových srazech
    • 31
  20. Kdo a kde ho odsoudil? Víš kolik takových "pokusů o sraz" tady bylo? Pořádat sraz není žádná zadnice a jen tím, že chceš a dáš to na FB se to neudělá ... Ať si sraz klidně udělá, ale pokud ho chce mít pod záštitou klubu, musí to udělat dle klubových "směrnic".
  21. MJSytic

    Dvojvlaknova parkovacka

    @John ??? A nebo autorizák
    • 18
  22. Přiznám se, že nevím. Ještě jsem to u 206 ani 307 řešit nemusel. Ale podle SB by měl být přístupný ze shora
  23. Zkusil bych poklepat startér?
  24. Tak jsi měl od střechy začít Pořád lepší čistý sníh, než ty "s*ky" co jsou tady v Pze
  25. MJSytic

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    Tipuju, že je flashka NTFS ???
×
×
  • Vytvořit...