Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Přidávám se ke zbytku a držím palce. Snad to vyjde. Já nikdy neměl tu potřeba to zkusit.
    • 72
  2. Tak to jo a stejně by v mým případě dopadl i MatrixChose za jízdu ve favoritu.
  3. Tak Xantíkovi a Sarkomimu taky děkuji. Sice to strejda nedávno nechal vyměnit, ale alespoň už vím kde to najdu pro příště. Dík
    • 45
  4. BoneDaddy

    pozor na vlaky v ulicich

    Caroline.
    • 29
  5. Ta Netopka mě dostala a to samý ten Marlin. :super:D
  6. BoneDaddy

    umí tu někdo francouzky?

    Tak to čumím. Samej znalec cizích jazyků.
    • 38
  7. BoneDaddy

    rybička na autě

    Nejlepší co jsem viděl bylo na černém voyageru bílý nápis MEMENTO MORI (pamatuj na smrt), ale vůbec mu nevadilo, že mě předjíždí jako prase přes plnou.
    • 29
  8. BoneDaddy

    Tak jsem trochu "chromoval"

    Jo vypadá to docela zajímavě, až na ty zrcátka (ty jako většina nemusím). Jinak jsem se docela pobavil co se češtinářský vložky týče. :super
    • 53
  9. BoneDaddy

    vykresy do AutoCADu

    Jo Marline, taky bych se chtěl nudit a kreslit si Bawory.
    • 38
  10. BoneDaddy

    vykresy do AutoCADu

    Já jsem dělal obyčejnou přírubu tak ti taky moc nepomůžu.
    • 38
  11. BoneDaddy

    Informace o cenách PHM v ČR

    ja za 24 sk a pred 3 rokmi za 13 sk. No a proto si pán může vozit zadek v 3.0 V6 :D:aut
    • 18
  12. Pěkný návod.
    • 64
  13. BoneDaddy

    PAT a MAT -tenhle dil teda neznam

    To sou jantaři. :aut
    • 24
  14. Jo, ten komentář mě taky pobavil. :aut
    • 46
  15. No ukaž mě jakýkoliv autobazar či normální fyzickou osobu která to nechce udělat stejně. Existují výjimky, ale většina je na tom stejně jako zmíněná AAAčka.
    • 52
  16. BoneDaddy

    Informace o cenách PHM v ČR

    Opravdu zajímavý nápad. Asi sem tam taky přispěji.
    • 18
  17. BoneDaddy

    Jó to byly časy

    Asi jak kdo si ty sny splní. Ty 3 miliony bych nedal ani kdybych je měl. :P Budu rád když si někdy splním svůj současný sen o Peugeotu 406. :mrk
    • 39
  18. BoneDaddy

    Jó to byly časy

    Z těch uvedených aut bych se taky nejraději svezl v té S5 co sem dával Neon a nebo nějakým tom M3 nebo M5 Baworu. Jinak by mě ještě zlákala klasika jako Mustang Shelby, Camaro SS apod..
    • 39
  19. BoneDaddy

    mestska olympiada

    To je výborný. :D Docela jsem se pobavil.
    • 9
  20. BoneDaddy

    Co na to říkáte ?

    Tak zrovna tahle 206 se mi líbí jako celek tak jak tam je. :superJe to prostě všechno záležitost vkusu.
    • 47
  21. Tak tohle by mě teda fakt zajímalo.
    • 87
  22. BoneDaddy

    řadící páka

    Mě to přijde minimálně zvláštní. :aut V jakým smyslu zvláštní, to ještě sám nevím. Asi tak, že já bych si to tam nedal.
    • 25
  23. BoneDaddy

    Co na to říkáte ?

    No ta samolepka na ty 206 se nepovedla barevně sladit, jinak to není až tak zlý.
    • 47
  24. Já si myslím že jooo.
  25. Doslova a do písmene. :D
×
×
  • Vytvořit...