Nejlepší co jsem viděl bylo na černém voyageru bílý nápis MEMENTO MORI (pamatuj na smrt), ale vůbec mu nevadilo, že mě předjíždí jako prase přes plnou.
No ukaž mě jakýkoliv autobazar či normální fyzickou osobu která to nechce udělat stejně. Existují výjimky, ale většina je na tom stejně jako zmíněná AAAčka.
Z těch uvedených aut bych se taky nejraději svezl v té S5 co sem dával Neon a nebo nějakým tom M3 nebo M5 Baworu.
Jinak by mě ještě zlákala klasika jako Mustang Shelby, Camaro SS apod..