A jak funguje v Holicích??:D:D:D. Tam si moc nezazipuješ co?
No tady teda moc ne , i když ta hlavní křižovatka, jak je tam od Pardubic STOPKA, je ve špičce docela někdy zajímavá, už aby byl dostavěný ten obchvat. Ale jinak po Holicích autem většinou nejezdím, to je zbytečné, akorát v noci z hospody, dělám často řidiče. V létě je to všechno daleko jednodušší, vytáhne se kolo a už se jede .
Teda s tím obchvatem nevim nevim. Třeba pro mě to bude uplně to samy jako teď. Většinou jezdím od Rovně a tam stejně chtěj udělat křižovatku, takž se pro mě mění jen to, že se nebudu vztekat až u Špice ale už pod kopcem:D.
Ale jinak to je dobře udělaný, hlavně ten obrovký podjezd, nebo jak to nazvat, kvůli Holickýmu pacifiku:D či jak se tomu říká. To mě úplně dostalo. Taková atrakce kvůli pěti lidem co tím vlakem denně jedou.