Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Taky bych sebál těch DUNLOPů.
    • 9
  2. :myslim Fx :aut
  3. BoneDaddy

    názory...

    Jako všichni přede mnou bych volil ty na druhém obrázku.
  4. No klape vám to po tom roce náramně. Gratuluju. Jinak to je životopis, že by vydal i na několik 406.:papa
  5. BoneDaddy

    Schémata pro Sony Ericsson

    Mitchi, moc ti děkuju!! Teď mám prostě super telefon:D. Dik:aut
  6. Neváhej a hoď je sem. Ať se můžem podívat jak se to nedělá.
  7. BoneDaddy

    Ranní cesta do práce

    A jak funguje v Holicích??:D:D:D. Tam si moc nezazipuješ co? No tady teda moc ne , i když ta hlavní křižovatka, jak je tam od Pardubic STOPKA, je ve špičce docela někdy zajímavá, už aby byl dostavěný ten obchvat. Ale jinak po Holicích autem většinou nejezdím, to je zbytečné, akorát v noci z hospody, dělám často řidiče. V létě je to všechno daleko jednodušší, vytáhne se kolo a už se jede . Teda s tím obchvatem nevim nevim. Třeba pro mě to bude uplně to samy jako teď. Většinou jezdím od Rovně a tam stejně chtěj udělat křižovatku, takž se pro mě mění jen to, že se nebudu vztekat až u Špice ale už pod kopcem:D. Ale jinak to je dobře udělaný, hlavně ten obrovký podjezd, nebo jak to nazvat, kvůli Holickýmu pacifiku:D či jak se tomu říká. To mě úplně dostalo. Taková atrakce kvůli pěti lidem co tím vlakem denně jedou.
  8. BoneDaddy

    Ranní cesta do práce

    A jak funguje v Holicích??:D:D:D. Tam si moc nezazipuješ co?
  9. BoneDaddy

    pomoc pri hladani

    Zkus tento odkaz. Nevím zda to je přesně on ale nějaký výfuk se tam řešil.
  10. Hrozná nehoda. Dement ten kameraman a všichni co je jen objeli. Bych mu tu kameru omlátil o šišku. Ani tomu na zemi nepomůže, jen na něj blbě čumí. Nejhorší je, že tací se najdou v každé zemi, nejenom v Rusku. :bojim:grr
  11. BoneDaddy

    No já jen, že mám zítra narozky

    Taky se připojuji ke gratulantům, a děkuji že trpíš mé občasné otravné emaily:D. A Přémovi gratuluju dodatečně taky.:D:D
  12. BoneDaddy

    Volby presidenta

    JJ, myryne tohle se klukům fakt povedlo:D. Reprezentace jak má být. A ještě se mě líbilo jak si tam všichni prohlíželi strop a jak tam kníže Trautenberg- Schwarzenberg usnul. A když se ho potom ptali tak se přizná k tomu, že ho to prostě nezajímá a beztak ho to nudilo. :D. Taky bych za tohle chtěl brát peníze.
  13. BoneDaddy

    Novinky z .EU

    Souhlas bumle, tohle se mu povedlo:D. Asi tomu rozumí. :mrk
  14. Krásný, prostě krásný auta.
  15. Dobře udělané. :potlesk:super
  16. Tak tak. Iridium Power mají 100 tis, Iridium Touch mají ještě větší, tuším 200 tis km. Jinak co vím, tak většina lidí mění po 25 000 tis.
  17. BoneDaddy

    Ikonky

    Destiny, děkujeme ti. :potlesk Bohužel jsem to do své k700i nedostal. Možná příčina: moje levé ruce. :DPokud se to někomu povedlo, dejte prosím vědět.
  18. BoneDaddy

    C4 sedan

    No tak C4 sedan se podle mě moc nepovedla.
  19. BoneDaddy

    co vy na to ? Maly styling

    V tom případě to je jarčnák. Docela pěkný. Jak to šlo nalepit?
  20. BoneDaddy

    Mám novou hračku.

    Krásná!!! Dave to je ta jak si už tu na fóru jednou psal že? Někde z Moravy co? Ať ti teď hlavně dopadnou ty papíry. Někdy to je hrozný to papírování. Už se těším až tu tvoji novou krásku někde v Holicích potkám.
  21. BoneDaddy

    oplati sa?

    Mám podobný problém. Akorát že já sháním sedan 2.0 16V r.v. 2000 a výš. A to už hledám skoro půl roku. Už skoro přestávám doufat. Ba ne, budu hledat dál. To auto za to stojí.
  22. BoneDaddy

    Akce čistá okna-Rádia Magic

    HH přesně tak. V Rumunsku si otevřel hotel, koupil si nový auto a zbytek peněz investoval.... :D:cool:
    • 9
  23. BoneDaddy

    Ikonky

    Moc pěkné destiny. Taky mám k700i a moc by se mě hodily:D. Pokud by si byl tak laskav a našel je, mohl by si je sem přidat? Dííky
  24. BoneDaddy

    Brzdové destičky

    Ahoj. Například Remsa desky: označení Remsa 72600, cena 1454,-Kč. Pagid T9096, cena 1510,- Kč. Takto by měli vypadat:
  25. BoneDaddy

    ještě jedna lehčí hra pro děti

    To by mě teda taky zajímalo. Ať dělám co dělám, nemůžu se dostat pod 4:00. Proto obdivně vzhlížím k těm co se to podařilo. No jo, kluci na to mají určitě kódy. :D:aut
×
×
  • Vytvořit...