Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.chatzy sraz PC - on-line


Recommended Posts

No jo předjímáš úplně zbytečně. Kvůli nějakýmu klouzání mám založit vlákno o 14 dní později? Abysme náhodou někomu neudělali bebíčko?

 

Moje shazování je trošku jiná liga ;) Nejsem členem vedení, nikoho nereprezentuji a nemusím jít příkladem, na mě máte Banánky :D

 

Jinak to že jsi vypěnil kvůlivá zrušenýmu srazu mě je docela jedno, si musel narozeniny slavit sám :D:D:D Mě spíš naštvalo to s tím adminem..... Než něco napíšu, tak si to přečtu... Pravý smysl byl.... Máme sebou pravého Hurvajze admina a ten na nás dohlédne.... nevím, kdes vzal, že tě znevažuji.... Ty ses hned pasoval do role admina, i když jsi obyčejný Moderátor...... proto mé reakce

 

 

Holt každej jsme nějakej :papa

No a proto jsem to nedokazal pochopit, 4 do mě 10 minut hučeli a někteří už to vzdavali a vysvětlovali mi jak to vlasně Stibto myslel, musel jsem si poposednout, 4x si to přečíst a pak mi cvaklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tom bylo kluci k vysvetlovani proste jsem jen spatne pochopil to nacasovani :)  K tomu o tom adminovi bych se nevracel bylo to v sobotu vecer nebo kdyp riznavam sedel jsem na pivku a asi uz mi to nemyslelo proste jsem v tom videl neco jinyho nez v tom bylo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý sem to pročetl a tak nějak nemám slov, že pořád musí někdo něco řešit, to nemáte na starosti jiný ( svý ) věci?

Parta  lidí si udělala svůj sraz a hotovo, taky sem měl x srazů s klubákama a ani to sem nepíšu, možná jsem taky sem mohl dát nějakou fotku jak  byl sraz super a jak jsme si to užily, aby k tomu zase někdo ( čti StibTo) mohl něco napsat.

Za mě je fajn že se takhle lidi umí  domluvit a sejít se, čím víc takových srazů tím líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes a zitra pořádáme už 6 ročník dírkování...parádní akce ted se ohřívám čajem...

 

PS...Akce byla taky ohrožena..ne kvůli lidem těch je až moc, ale kvůli počasí  ....

Upraveno uživatelem rgot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, jste přece dospělí a rozumní lidi, tak se nehádejte. Už se to logicky vysvětlilo, že to Zimní klouzání nemělo s chatzem nic společného. A pokud se domluvili mezi sebou členové P-C a nedali to na fórum vědět, tak je to jen a jen jejich věc. Nic neporušili. Žádné stanovy. Pokud to ovšem nemůže někdo přenést přes srdce, tak je to jeho problém.
 To je zase vlákno o ničem. Připadá mi to, jako když se vezme dítěti lopatička na písku a nebo má novou hračku a druhý mu jí závidí.
Já osobně chatz nemám a ani nevím, co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...