Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Přiznávám, že jsem rezervaci kempu zrušil pár dní po vyhlášení ankety...

Myslím že Kostelec byl vždy fajn, a že se tam zase někdy rádi členové podívají...

Jen teď chtěli zřejmě změnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze Petuv krok neni nevratny (dohoda po te, jak se vyvinula diskuse bezprostredne po vyveseni kandidatek, znela, ze by Peta mel p. Hrstku jemne pripravit na predpokladane vitezstvi srazu v Lednici a tudiz nasi neucast v Kostelci) a tak, kdybychom vyhrali, sraz by se mohl uskutecnit. Stejne jako on jsem ale presvedcen, ze tentokrat vyhrala Radka a tak ji preju, at se ji sraz povede zorganizovat k plne spokojenosti.

[upravil dne 5/7/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marceli, také proto byl předsedou Medvědem nastaven systém konkurzů na pořádání srazů. Aby byla změna... Lednicko-Valtickému areálu by atraktivitou mohlo konkurovat jen velmi málo lokalit v ČR. Osobně bych také hlasoval pro něj. Proto jsem s klidným svědomím rezervaci zrušil.

EDIT: Teď čtu Medvědův příspěvek. Jasně, že jsem si nechal zadní vrátka a kdyby hlasování zvolilo Kostelec, kemp by byl.

[upravil dne 5.7.2010 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasování ukončeno ...

Omlouvám se, že píšu až teď, ale dle vašich správných odhadů zvítězila varianta č.2, tedy Lednicko - Valticko.

V nejbližší době založíme příslušnou sekci v \"PŘIPRAVOVANÝCH SRAZECH\".

Oběma zúčastněným v konkurzu děkuji za účast a pořadatelům přeju, ať se sraz vydaří...

Takže ahoj na podzim na Moravě ....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by nebylo od veci zverejnit i pomer hlasu, i kdyz - dle reakci clenu v prubehu hlasovani - vysledek pro variantu a) nebude lichotivy.

Kazdopadne se ukazalo, ze hlasovani o srazu je smysluplne a ja nasi porazku prijimam se vztycenou hlavou. Mym dlouhodobym pranim je docilit toho, aby se na zakladni srazy naslo mezi cleny klidne i vice nez dva konkurenti, protoze jedine konkurenci muze jit kvalita srazu a vyber srazovych mist nahoru. Tedy jen houst, doufam, ze uz se nikdy v budoucnu nebude opakovat situace z letosniho jara, kdy se nenasel jediny clovek, ktery by byl ochoten postavit organizacni skupinu. Vvitty to sice spolecne s klukama z Vrchoviny velice dobre zachranil, ale spolehat na to, ze vedeni klubu bude mit schovane eso v rukavu se fakt neda.

[upravil dne 6/7/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - cekal jsem, ze bude hlasujicich vic a taky jsem, vzhledem k diskuzi, ocekaval jeste drsnejsi vysledny pomer.

Radce tez gratuluju (jak jsem ji mel moznost osobne poznat tak nemam jakoukoli pochybnost, ze sraz bude poctive pripravenej) a tem 5ti soudruhum, kteri hlasovali za Kostelec dekuju za vyjadreni podpory - treba se tam sejdeme za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 hlasu, muzu s klidnym svedomim rict: \"radni clenove, jdete se zahrabat, je to uplne smesny...\". Skoda, ze hlasuje tak malo....

hlasoval jsem pro moravu, protoze na kostelec ac jsem nikdy nebyl, tak bych strasne rad jel, ale mam ten termin obsazen, proto jsem hlasoval pro sraz, ktereho se mohu ucastnit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já původně chtěl hlasovat pro Kostelec, také proto, že to mám blíž a termín mi více vyhovoval. Nicméně ta lokalita na moravě mně lákala trochu více.

Nicméně 32 hlasů, to je snad 10% řádů :o, ostuda. Nebo že by na srazy jezdili hlavně neřádi? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...