Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spokojenost se servisy PEUGEOT


mares

Spokojenost se servisy PEUGEOT  

  1. 1. Spokojenost se servisy PEUGEOT


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Patřím mezi spokojené zákazníky Libereckých Federálů. Přijímací technici svý práci rozumí a vždy dobře poradily (nemám příjem na jejich servis) Když jsem jinde -tím myslím i zde nenašel odpověd, tak mi vyhověly a provedly něco jako "školení"abych si to sám dal dokupy. Díky tomu , že jezdím v víc jak 10 let starých šuplicích tak se s nima občas domluvím i na rozumný ceně origo dílů za pusu - naposledy jsem měnil hlavní brzdový válec a ten byl opravdu za hubičku cca tác.Píšu takhle záměrně abych jim neuškodil. Musím si je chránit:D mají pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zkušenostech, které jsem nasbíral s novou firemní Mazdou při návštěvách autorizovaných servisů, jsem dospěl k názoru

ŽE AUTORIZOVANÝ SERVIS JE ZEJMÉNA HOLÍRNA ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ DOKONCE KDYSI MĚLI POVINNOST NOVÉ AUTA V ZÁRUCE PŘÍMO U KONCESIONÁŘŮ SERVISOVAT. MECHANICI, KTEŘÍ TAM PROVOZUJÍ COSI JAKO PRACOVNÍ ČINNOST SE DĚLÍ NA DVĚ SKUPINY

Takže jsem se rozhodl pro návštěvy Těch neznačkových a po několika pokusech se mi podařilo najít několik slušných opraven, kde za rozumnou sumu auto uvedou do pohody (a já se nemusím bát, co mi zase kde upadne a kde zústanu stát)

[upravil dne 25/5/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: mares

Původně zaslal: OK406

:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Takže co si doma neuděláš, tak nemáš! Zlaté české ručičky:super

Asi takhle se to dá nazvati, ti ti ti.

Stačí se jen podívat na fórum a je jasné, že by to servisu Peugeot neudělali a ještě by měli spoustu řečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby je vyměnily tak by se nestačily divit jak bych byl sprostej.Ne nevyměnily.Podložky mam čisté černé,ale původně tam bylo AAA a nějaké bláboly,ale nechtěly platit za reklamu tak sem použil tech.benzín a za pět minut byli čisté.

[upravil dne 23/6/07 nemec.cb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jeník

Tak konečně od těch akcí s podložkami upustili.

To je tam někdo musel pořádně vyškolit.

jj, to je čistá práce od doby, kdy to udělali Marešovi. Je vidět, že si to vzali k srdci:myslim:myslim:D:D:D

Takové praktiky jim dobrou pověst neudělali.

Je vidět, že se nesmíme nechat odbýt.

Pokud je to zásluha Mareše, tak mu díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ahoj, moje zkušenosti se servisy Peugeot jsou následující:

MOST: :bojim s komplikacemi si neporadí, měl jsem problém s 407 ohledně zhasínání motoru (popíšu jinde na tomto fóru) a jejich akce byla vyčištění EGR ventilu, což nepomohlo, tak se rozhodli vyčistit ho ještě jednou, samozřejmě znovu nepomohlo, tak řekli, že tam odpojí nějaký čidlo a že se mám toho auta rychle zbavit.

CHOMUTOV: :potlesk pro auto si do Mostu přijeli, závadu odstranili :-) Po týdnu volali, a zajímali se, jak jsme spokojení!!! Naprostá spokojenost !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZeldaJ

Ahoj, moje zkušenosti se servisy Peugeot jsou následující:

MOST: :bojim s komplikacemi si neporadí, měl jsem problém s 407 ohledně zhasínání motoru (popíšu jinde na tomto fóru) a jejich akce byla vyčištění EGR ventilu, což nepomohlo, tak se rozhodli vyčistit ho ještě jednou, samozřejmě znovu nepomohlo, tak řekli, že tam odpojí nějaký čidlo a že se mám toho auta rychle zbavit.

CHOMUTOV: :potlesk pro auto si do Mostu přijeli, závadu odstranili :-) Po týdnu volali, a zajímali se, jak jsme spokojení!!! Naprostá spokojenost !!!

Plati tam:

Nas zakaznik-nas pan.........:cool:

[upravil dne 3.9.2010 straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k názoru ZeldaJ. Mosteckej servis je opravdu hroznej.

Popíšu moje zkušenosti.

Po špatné krádeži autorádia mi zníčily celý plastoví kryt kolem rádia cd changeru. Tak jsem zajel k nejbližšímu autorizovanímu servisu aby mi to vyměnily. Což je most, Tam mi plast sice vyměnily ale tím stylem, že když mi auto vrátily tak mi nesvítila ani jedna žárovička podsvícení na středovém panelu. Tak jsem tam zajel znova ať to opraví, že mi to svítilo.

Jako reklamaci to neuznali a musel jsem výměnu žárovek za cvakat. Budiž ohromná částka to nebyla, ale dobrý dojem nevzbudily.

Další problém který jsem s nima měl, je ještě k onomu středovému plastu s výduchy. Dali mi nový krásny jen že zavírání výduchů mám přesně obráceně než na stranovejch výduchách. Sice to ničemu nevadí, ale estetický to není ono a ze začátku jsem si pletl jak výduchy zavířít.(jestli nahoru nebo dolů)

Opět bez jakého koliv zájmu to vyměnit a vrátit do stavi aby mi to sedělo. Že prej to je díl objednanej přesně podle vinu a tudíž jsem musel něco s výduchama již dělat před krádeží, když mi to nesedí. Což je hovadina.

A dnešní vrchol byl takoví, že mi odešlo zadní ramínko stěrače.

Tak jsem jim zavolal kolik stojí noví díl, řekli 600, jenže než se vyjádřily s cenou tak mi tady na foru jeden hodnej člověk řekl že se dá pořídit od peugeota za 400. Tak jsem jim to říkal že prodejní cena je 400 korun oni že by to chtěli vidět. Tak jsem je odmítl. A zkusil jsem zavolat do dalšího autorizovanýho servisu, což je v Chomutově.

Cenu mi potvrdily že je za 400 a hned zítra si pro něj mohu přiject i když ho dnes neměli skladem. Tak že po stránce prodeje náhradních dílů, mužu chomutovskej servis doporučit.

Ještě jim tam přivezu auto na opravu a pak dám vědět jak si stojej i jako mechanici. Doufám že to bude jinej přístup k problému než od Mosteckýho servisu.

Kde ke všemu je jeden velmi nepříjemný člověk, který jedná s lidmi a při tom vypadá že každou chvíly chcípne. Není to uněj chvilkoví stav že by měl problémy doma nebo jinde. Takhle vypadá již přes rok co jsem si pořídil svího pažouta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...