Přejít na obsah

trsek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  148
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli trsek

 • ID člena 185
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1998

Profilové informace

 • Město
  Kryštofovo údolí
 • Stát
  Česká republika
 1. trsek

  Jakou máte zbraň

  Párkrát jsem měl chuť se zeptat ,kdo v klubu je militantní ,ale nakonec jsem nesebral dostatek odvahy:(. Moje trožka klasiky je cz 27 a cz 50 a určitě by se našlo i něco v .38 speciál a v .45 ACP:D
 2. trsek

  Klepani od kola

  Otáčkoměr-čidlo- to je přesně ono. Je mezi převodovkou a blokem motoru, jakoby ze zadu od výfuku.Pokud vypadl při nasazování přvodovky ,už ho tam nedostaneš-navíc se po sesazení jistí šroubem.Někdy to bývá špatně zacvaklý kontakt kabelu od čidla. Jindy když se moc pospíchá a tečou nervy - se čidlo \"přirazí\" mezi převodku a motor a jakoby se zmáčkne, potom už nefunguje- nikdy.
 3. Myslím, že cena je rozhodující. Můj příklad, nynější piškot. Asi nejběžnější závada na ojetém autě je , že...upadne motor!! To se mi stalo dva dny před tím , než jsem jel se synem na Bahna. Upadl pravý horní závěs motoru od motoru. Když jsem to rozdělal byly tam (někdy při výměně rozvodů) utrženy šrouby!! A vše bylo řádně zakrytované, takže v bazaru nezkontrolovatelné!!Když jsem měnil ramena levý svislák má průměr 16 a pravý 18 mm!!!! To taky nezkontrolujete! Nyní nevěřím ničemu co si sám neudělám!! nový auto je nový auto a jetý je rozhodující cena. Mám kolegu , který je švihlý a jen to nejdrahší je nejlepší:-))) A koupil jetýho Focuse v naftě za 247 000,-. A neuplinul ani rok a vyměnil všechny ramena ,tlumiče,poloosy a hlavně vstřikovací čerpadlo. Když přiznal cenu čerpadla a tvrdil ,že je nový -smály jsme se jako protžený. Samozřejmě ,že to byl repas-zase nejistý životností a kdo ví jstli to byl repas:-))
 4. trsek

  !!SPOR z prodeje!! - prosím hlasujte

  Zajímavé vlákno a zajímavé názory. Nákup nebo prodej přes tyto klubové stránky beru jinak něž třeba přes annonci nebo tipservis. Pokud chci něco prodat a nestarat se ,prodám to jinde a ne tady- club je opravdu jiné prostředí. Mně by ješitnost nedovolila přiznat ,že jsem přestřelil a koupil nevhodný díl ať je to kolo, převodovka apod.. snažil bych se poučit a přemýšlel bych jak to prodat dál, ale zde jsou - nebo by měly fungovat jiné vztahy ,proto si myslím peníze vrátit a čekat jak se druhá strana zachová a podělit se o zkušenost- dobrou či zlou.
 5. trsek

  Klepání

  Stejná závada byla i u mne - v pondělí (1.2.) se to rozpadlo - vnější kloub a museli mě tahat na laně. Dnes jsem to měnil.Mám nápravu s předešlé 306. Ze zajímavosti jsem se díval na celé polosy a jejich ceny. Je možné objastnit podle čeho poznám jaká náprava tam původně byla? Do 306 1.9 D bez ABS se montovali dle katalogu dílů stlačené délky poloos - 608 mm, 610 mmm, 620 mm!!
 6. trsek

  GURMET koutek

  Nevím ,jak je to dlouho ,co se těsně před Vánočními svátky staholavlo několik tun \"značkové \" mléčné rýže s ruznýma příchutěma (dětská strava) ,protože obsahovala jed na krysy. Je zajímavé ,že to bylo celkem těsně před začátkem sezony ,co sem jezdí, užívat svátků ,rodinky ze západu(země původu rýže).Nikdo ,ale už nic nenamítal ,že se to tu už měsíc prodávalo!!!Jak rozlišíte co je a není \"otrávené\"?Podle značky?? Podle ceny?? Ta krysí rýže byla drahá ,jak šlak.Jak podle výrobce, když nemusí udávat chemické přísady od 40mg/kg a 40 mg/l. Pokud takhle namixuje 5-6 složek nemusí je vůbec uvést ve složení ,protože žádné tam nedal víc! navíc je většina potravinářství v zahraničních rukou a přísady přicházejí z venku!! Pokud si to člověk nevypěstuje sám nemá ani tucho co vlastně jí. Jeden senzidebyl mi radil jez vše ony ty látky se mezi sebou hádají a nejdou všechny do těla. No nevím ,ale celkem jsem rezignoval na ovlivnění vlastní \"kvality\" stravy a tvrdím- chutná-je zdravé:-))
 7. Je to skok do zdi. Měl jsem 306 1,9 D z roku 94 na pneu 175/70 R13 a chtěl jsem 185/60 R14 - stejný obvod pro tachograf. Ale u koncesionáře jsem si skočil do zdi. Ted´mám 306 1,9 D na pneu 185/65 R14!! Myslel jsem , že bude mít tento model větší brzdy(to by byl možný důvod), ale nemá!! Jde jen o masáž ,aby sprostý lid se nemohl vytahovat jaké má kola(čím větší tím vyšší kategorie). Známý měl 306 1,6 Roland garo na pneu 205/něco na R15 a měl stejné brzdy jako já na naftě!!! Jestli to není uže zapsané v TP tak zastoupení Peu nedovolí jiný rozměr.
 8. Konečně se sraz vejde do termínu kdy mám volno a dostaví se porava ve stylu bez psa-grrrr. Nojo s chováním psů to je jako s lidmy. Smůla že ten náš pes basketvilský-mops se beze mě ani nenažere a nenapije. Nevím jak tohle obrovské plemeno vydrží 3 dny bez jídla a pití. Nechtěl jsem závisláka(a ani psa) ,ale stalo se ,snad to nějak pořeším.
 9. Taky se hlásím. Aspoń se vám ukážu.
 10. Nosní mandle mám vyndaný a dodnes si pamatuju křeslo a sál ve kterém mi je pižlaly nůžkami bez umrtvení. Stejně chrápu (tahali mi jako prckovi asi v 5) a na nemocnost to nemá vliv, jen na účetní položce lékaře za výkon(operativní). Na nemocnost je lepší očkování!! Rodinu i sebe jsem nechal očkovat Pneumo 23. Přečtěte si odkaz na vakciny.net a rozbory jednotlivých látek.Není to jen pro \"odborníky\", ale závěry a výsledky zvládne vyhodnotit i obyčejný člověk. Je to dlouhé čtení ,ale stojí za to. Za jednu dávku Pneumo 23 jsem dal 500,- a je na 5 let. Na nosním chtěli synovi tahat nosní mandle. V tu chvíly jsem viděl rudě a už nás tam nikdy neuvidí!!Mandle má a žádný felčar, který potřebuje zaplatit dovolenou, mu je nikdy tahat nebude.
 11. Opět jsem něco pochopil jinak. Nechce se mi vařit a ani to neumím. Kupuju granule, které jsou \"lepší\" než špatně připravená strava.Špatně živené psi potkávám často -od operací kloubů(to není jen stravou) po znetvořené konečníky psů(to je stravou). Krmím z 99% granulema. Zbytek jsou \"pamlsky\" pečené kuřecí stehýnko,piškotky, nebo vařené vnitřnosti a pod.. Granule kupuju jen takové, které si rozpečetím sám!! Proces cesty od výroby k pesovi je dlouhá.Zkažené- žluklé, plesnivé granule jsou horší než hladovka. Snad jsem odpověděl dle představ.Nákup granulí na váhu (z otevřeného pytle) vnímám jako když vejdu odpoledne do prázdné hospy a na pultu leží deset načepovaných piv bez pěny a hospodský mi hned jedno nese:)
 12. Máme mopse. Každý nadáva jak jsou choulostivý. Alergický na kde co . Veta potřeboval jen jednou- to ho chtěla zabít stafordka, ale hlavu nerozkousla. Musel jsem léčit oči a tak. Jinak žere vše od banánů přes česnek po papriky, maso a kosti bez potíží. Granule bere jako trest ,ale nechce se mi vařit.
 13. Kupujeme Proplan, ale chystám se přejít na jinou značku. Zapomněl jsem, jak se jmenuje -má ve znaku javorový list a vím o prodejně, kde je mají. Cenově jsou o proti Proplanu o polovinu levnější. Kvalita srovnatelná, pokud se to dá u granulí nějak říci.
 14. Když nejsem na noční- jako dnes, tak domlouvám psovi ,aby mě nechal spát a nehlídal mě . Bydlím asi 19 km od centra Lbc v takové díře v lesích. Navštěvují nás srny ,lišky a další havět\', kterou je třeba vyhnat:D Psa to baví- mě NE!
×