Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Internet- optika zkušenosti,cena


pajik999

Recommended Posts

Ahoj,

chci se zeptat,zda má někdo zkušenosti s internetem na optice.

Dostal jsem nabídku připojeni 300 MBit za 470 Kč měsíčně při smlouvě na 36 měsíců.

Musel bych koupit router za 1880 Kč s nastavením plus cca 10 m kabelu a asi nějaký

konektory.Zapojení a práce zdarma.

Ted mám O2 20 Mbit plus pevná za 704,pevnou vůbec nepoužívám.

Mám do toho jít ?

Diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel je asi to nejlepší, co může být. Je to kabel, pokud ho někdo nepřekopne, mělo by to fungovat (ne jako přes vzduch). 

Nyní jedu na optice 100/100 za 360 Kč, HW zapůjčen zdarma. Spokojenost, nevybavuji si, kdy spojení nešlo, takže velmi podobné jako u ADSL od O2. Ale rychlost a cena nesrovnatelné. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám internet a TV přes optiku od PODy a začínal jsem prvně v rámci dlouholetého zákazníka na 100/50 Mbps + cca 80 kanálů (něco jako rožšířená nabídka) 460kč/měsíčně, nyní mám 200/200 Mbps, jelikož bydlím přímo "na páteři" a platím už 660kč/měsíčně. Jinak já mám doma na tenhle rozvod svoje dva routery jelikož dost využívám 5Ghz pásmo. Asus RT-N56U + Asus RT-N66U ale mám je doma dlouho, takže by novější přišli vhod. Navíc máme ke službě další 3 zařízení na kterých lze přehrávat veškeré programy se záznamem až 3 dní zpětně. (noťas a dva mobily)

Když si chce někdo něco rychle sosnout, tak příjdou ke mě a stahují, jinak máme net pouze na brouzdání, běžné využití. Výpadky žádné a když už se provádí nějaká údržba na síti, je předem doručen email, že nebude net fungovat, jinak stabilita přenosových rychlostí je špičková.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam optiku 50/50 za 249,- bez závazku. . . jak je psáno,nic lepšího než optika není . . .router mám svůj

edit: ještě je pak nabídka 100/100 ale ne za tak výhodnou cenu jako 50/50 . . .  zatím jsem nepociťoval mít potřebu 100/100

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, pajik999 napsal:

Docela dost stahuji a hrajeme online hry

Jak hraješ online hry na DSL internetu od O2? To je vůbec možné?

 

Jinak odpověď na Tvoji otázku je jednoznačná. Kvalitnější připojení na nižší cenu. Zeptej se někoho, kdo je ke stejné společnosti připojen, jak mu to funguje (výpadky,...) a pak jdi do toho. Výpověď O2 bych odeslal ještě dnes, protože tam běží výpovědní doba, tak ať se to zbytečně neprodlužuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...