kurka Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Jelikož se v tom moc nevyznám chci se zeptat jestli jsem dobře pochopil že časem si budu muset vyměnit v domácnosti všechna rádia včetně domácího kina a autorádií v autech za přijímače umožňující digi vysílání? Díky za názory Citovat
Péťa Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Myslíš tohle? http://www.digitalradiodab.cz/ Citovat
Stejsn Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Rádio není televize, analogových rádií bude pořád spousta. Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Spíš jsem myslel tohle:http://domaci.ihned.cz/c1-63639420-digitalizace-radii-prinese-kvalitnejsi-zvuk-cesi-si-ale-budou-muset-vymenit-prijimace?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed Citovat
MotoMoto Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Kurka, já nevím jak Ty, ale já se toho nedožiju. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 a kvuli cemu? ze tam 40 minut poslouchate debilni kecy a 20 minut pisnicky ?? Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 (upraveno) Kurka, já nevím jak Ty, ale já se toho nedožiju. Píšou že teoreticky za 10 let tak to snad dožijeme oba .I když já jako důchodce...... Upraveno 8. březen 2015 uživatelem kurka Citovat
MotoMoto Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Vlk také sliboval. Já myslím, že to bude trvat déle a kdoví jakou technologii budou nasazovat. Citovat
Medvěd Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 a kvuli cemu? ze tam 40 minut poslouchate debilni kecy a 20 minut pisnicky ?? Já třeba poslouchám rádio IMPULS nebo F1 na všech mých cestách po ČR a vyhovují mi 1000x víc než rádia, kde hrají non-stop hudbu - stejně točej 20 písniček kolem dokola Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Pro mne je rádio důležitá kulisa-flešky a cd mi moc nevyhovují-potřebuji pestrost (i s těmi kecy)Jako stará vykopávka poslouchám Impuls a Čas Citovat
Péťa Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Spíš jsem myslel tohle:http://domaci.ihned.cz/c1-63639420-digitalizace-radii-prinese-kvalitnejsi-zvuk-cesi-si-ale-budou-muset-vymenit-prijimace?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed Takže DAB, jak jsem psal. Ještě je možnost poslouchat rádio po internetu Citovat
Medvěd Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Ještě je možnost poslouchat rádio po internetu Což je v autě poněkud problém Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Leda přes chytré telefony ale s mý kladívkem to nehrozí Citovat
olda Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Používám DAB v alhambře,je to pokrok vpřed,signál super,jen tunely nejsou pokrytý,ale kupovat kvůli tomu drahý rádio je asi blbost,ale bůhví co bude za 10 let Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Jako běžný posluchač tu kvalitu asi neohodnotím..... Citovat
olda Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Rozdíl jsem poznal v příjmu,dřív mi rádio za městem šumělo,teď je signál všude. Citovat
kurka Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Ve Švýcarsku se už vysílá digi?A rádio je obyč a přesto fachčí? Citovat
Péťa Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 U nás se vysílá už "dlouho", a je i slušné pokrytí: http://dtv.ctu.cz/ (vyberte si tam rádio ) Citovat
olda Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Vysílá se dlouho,rádio musí být DAB,ale fungují normálně i FM,takže není problém,rušení analogu se neplánuje. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.