Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prigl č.14


Prigl č.14  

  1. 1. Prigl č.14


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nejsem sice Brňák - proto nehlasuji, ale domnívám se, že nelze svolávat srazy jen tak mýrnyx týrnyx, kdýž si někdo vzpomene - Brno už nějaký ten pátek někdo organizuje, proto bych preferoval prvotně se poradit s dotyčným, co si o termínu a jeho případné změně myslí a teprve pak bych si dovolil vypsat tuto anketu - tohle by se mě na místě organizátora docela dotklo a bral bych to téměř jako obcházení mé osoby.

Příliš mnoho organizátorů = příliš mnoho srazů = podstatný úbytek srazuchtivého obecenstva (a to se týká i srazů weekendových)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nejsem sice Brňák - proto nehlasuji, ale domnívám se, že nelze svolávat srazy jen tak mýrnyx týrnyx, kdýž si někdo vzpomene - Brno už nějaký ten pátek někdo organizuje, proto bych preferoval prvotně se poradit s dotyčným, co si o termínu a jeho případné změně myslí a teprve pak bych si dovolil vypsat tuto anketu - tohle by se mě na místě organizátora docela dotklo a bral bych to téměř jako obcházení mé osoby.

Příliš mnoho organizátorů = příliš mnoho srazů = podstatný úbytek srazuchtivého obecenstva (a to se týká i srazů weekendových)

Ve všem máš pravdu. Ale tato akce je svolávána po domluvě s Trundíkem, který mě říkal, že si to klidně můžu svolat já. Doslova a do písmene napsal: Ahoj, klidně to svolej sám, je to vždy na tom, kdo se ozve první. Já nejsem hlavním organizátorem. Nikdy bych nic takovýho neudělal za něčíma zádama. Brněnské srazy jsou na účast vcelku chudé. Posledně nás bylo na srazu asi 8, což je mnohem méně, než jsme se sešli na Vysočině a jak to bylo ve Frýdku jsi viděl sám. Slyšel jsem, že spousta lidí (včetně mě) má problém ve všední den dojít na čas, nebo vůbec. Na víkendy už v takovým počasí, jaký začíná být jezdí na výlety a chalupy méně lidí, než v létě. Proto, když jsem od Trundíka dostal svolení tento sraz svolat, jsem volil formou ankety kdy tento sraz uspořádat. Vím, že na Džbáně se slízáte ve čtvrtek, ale zase ve Frýdku je to v sobotu a Zila (snad ve slabé chvilce ;)) řekl, žeby se někdy na našem srazu stavil. Pokud si Brňáci a okolňáci zvolí většinou termín srazu na víkend, nabo na všední den je příslib větší účasti. :D :D :D

Jinak výsledek ankety je zatím 2:1 pro víkend. :super

[upravil dne 7/11/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. Dodo - jsem rád, že je to vzájemné dohodě a držím palce, a? to dopadne ke spokojenosti všech - nebyl to vůbec útok konkrétně na Tebe, spíš mě to zarazilo tak nějak obecně (aby pak nebyl ve čtvrtek brněnský sraz 2 aut a Trundíka, následně 3 aut v sobotu s Tebou a nakonec za 3 měsíce po brněnských srazech ani vidu, ani slechu - totéž se může časem týkat Ostravy a i Prahy, proto před tím takhle hlasitě varuju).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec jsem to jako útok proti někomu nebral. (na to jsem tě už trošku poznal) Víš, že kromě Pražskýho Džbánu jsem vymetl snad všechny srazy, co jen byli a jsem do nich vcelku fanda. I do Prahy bych rád někdy zajel, ale ten čtvrtek, kdy ho pořádáte je pro mě velká překážka. Chtěl bych zvětšit i účast na Brněnských srazech. Udělal jsem si i lístečky kde inzeruji Peugeot club a jak kolem nějakého Piškota jdu, tak mu to vrznu za stěrač. Třeba se na to někdo chytí. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem pro všední dny a nejlépe klasicky pro čtvrtek. To mi vyhovuje. O víkendu jsem doma, tudíž bych se na Prigl nedostal. Sraz opravdu vždy svolává ten, který si první vzpomene a ozve se, ale zatím se vždy ctil onen čtvrtek večer. Tohle se traduje od prvního srazu, který byl 7.4.2004. No a kté účasti musím říct, že ta je vždy tak k jednomu stolu. Je to vždy takový malý srázek... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jiri.wolf

Já osobně jsem pro všední dny a nejlépe klasicky pro čtvrtek. To mi vyhovuje. O víkendu jsem doma, tudíž bych se na Prigl nedostal. Sraz opravdu vždy svolává ten, který si první vzpomene a ozve se, ale zatím se vždy ctil onen čtvrtek večer. Tohle se traduje od prvního srazu, který byl 7.4.2004. No a kté účasti musím říct, že ta je vždy tak k jednomu stolu. Je to vždy takový malý srázek... :roker

Nejsem zastánce davového šílenství, ale spíš jsem chtěl ten sraz zorganizovat v duchu Džbánu, nebo Frýdku-Místku, kde byl třeba i ten slalom a byla u toho vcelku sranda. Nemám nic zásadního proti čtvrtku. Jen vím, že pár lidí nedojde právě proto, že je to všední den.

[upravil dne 7/11/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že vše již bylo řečeno v předchozích příspěvcích, tak jen rekapitulace:

Svolávání na Prigl sraz se zahajuje tak, že někdo (kokoliv) dá na forum návrh termínů. Že jsem to byl v poslední době já, bude asi tím, že jsem se již nemohl dočkat a nebo že jsem sobecky chtěl navrhnout pro mě ten nejlepší termín. Kdo chce, může jít ve foru do minulosti a podívat se, kdo kdy který sraz svolával.

Co se týče srazu ve všední den nebo o víkendu, tak každé má svoje pro i proti. Všední den (většinou úterý a nebo čtvrtek) je na Priglu již zaběhnutý termín a mohou se dostavit i ti, co jsou v Brně jen přes týden (zejména studenti VŠ). Naproti tomu o víkendu je více času, většina nechodí o víkendu do práce, ale naopak má práci doma či na chalupě. Takže si myslím, že kdyby byl sraz o víkendu, tak by možná přijeli ti, co ve všední den nemohou a nebo i ze vzdálenější části naší vlasti, ale naopak by nepřijeli někteří, kteří jsou častými návštěvníky srazů ve všední den.

Co se týče nějakého programu na srazu, tak by nebylo špatné něco vymyslet, ale konkrétně na parkovišti u přístaviště by nešel udělat nějaký slalom, protože parkoviště je sice relativně velké, ale bývá tam zaparkováno dost aut, takže na slalom tam prostor nebude. Spanilá jízda do 10 aut asi nemá smysl a dělat orien?ák či jinou soutěž pro tak málo vozů je asi taky zbytečná práce.

Nechci mluvit za ty, kteřím to přísluší, ale několikrát jsme se bavili, že by se mohl (opakuji MOHL) zopakovat návštěva automobilové zkušebny. Podle ohlasů z první návštěvy by přijeli i někteří z prahy. Potom by se dal udělat celodenní program, který by byl zčásti zaplněn zkušebnou a zčásti by se vymyslelo něco jiného. K tomu ale musí říct něco povolanější osoby, zejména VP 605.

Doufám, že jsem nerozepsal nějak moc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

.....

Co se týče srazu ve všední den nebo o víkendu, tak každé má svoje pro i proti. Všední den (většinou úterý a nebo čtvrtek) je na Priglu již zaběhnutý termín a mohou se dostavit i ti, co jsou v Brně jen přes týden (zejména studenti VŠ). Naproti tomu o víkendu je více času, většina nechodí o víkendu do práce, ale naopak má práci doma či na chalupě. Takže si myslím, že kdyby byl sraz o víkendu, tak by možná přijeli ti, co ve všední den nemohou a nebo i ze vzdálenější části naší vlasti, ale naopak by nepřijeli někteří, kteří jsou častými návštěvníky srazů ve všední den.

.....

a co kompromis - pátek...:myslim...jen mě to tak napadlo...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od Trundíka.

Nechci mluvit za ty, kteřím to přísluší, ale několikrát jsme se bavili, že by se mohl (opakuji MOHL) zopakovat návštěva automobilové zkušebny. Podle ohlasů z první návštěvy by přijeli i někteří z prahy. Potom by se dal udělat celodenní program, který by byl zčásti zaplněn zkušebnou a zčásti by se vymyslelo něco jiného. K tomu ale musí říct něco povolanější osoby, zejména VP 605.

Doufám, že jsem nerozepsal nějak moc. :D

No kdyby to šlo (zopakovat návštěva automobilové zkušebny) zase bych přijel, nebo? to bylo velice zajímavé (a jaksi hodně informací na tak rychlé strávení).:super:myslim:super

[upravil dne 6/11/05 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k te zkusebne - o opakovani exkurze jsem se s VP605 uz bavil i osobne. Neco mozna podnikneme, ale zatim je to ve hvezdach. Uvidi se. Dal bych o tom urcite vcas vedet a byl by i clanek na webu. Myslim ale, ze v souvislosti s Prigl srazem je tohle trosku :xvul

P.S. Sorry za absenci diakritiky - verejne pocitace jsou nekdy strasny ulet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEEEEJ, tady už se ospravedlňuje KDO a KDY svolá sraz?

Měl jsem za to, že sraz svolává ten, kdo je první u netu, nemá nic lepšího \"fuj práce\" na práci a zasteskne se me po lvu na kapotě ;)

Mě osobně je fuk, kdo svolá sraz prdlejch pežo?áků, hlavně, že je sranda :D .... i když lvíček odcestoval do Přerova mamči ;)

Nic proti nikomu, ale ...... be freeeeeee :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to srovnal na 4:4:myslim

já jsem pro sraz přes týden a mohu pondělí až čtvrtek, protože jsem ten student VŠ.

je sice pravda, že tu zůstávám jednou za 14 dní i na víkend, ale to jen proto, že jdu do hokny a to končím kolem 17 hod, takže bych se zůčastnil kolem 18 až 19 hodiny, což je na nějaké větší aktivity venku pozdě. (ale na pifko bych zašel:aut)

když už jsme u toho, co nadhodit nějaký datum srazu?

ohledně zkušebny: jak psal Jirka Wolf tak jsem o tom hovořili s Vítkem Podlipným a je to ve fázi co na to vedení MZLU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná dlužím trošku vysvětlení, proč jsem na tento sraz vypsal anketu. Byl jsem na 2 Brněnských srazech a poznal fajn lidi, se kterýma je o čem \"kecat\", ale chtěl jsem pro případ, že by jsme se domluvili na víkend nachystat třeba slalom a samozřejmě se sejít třeba už ve 14,00 hodin. Vím o velkým parkovišti u přehrady na cestě do Veverské Bítýšky, kde by neměl být problém toto uspořádat. Pokud se ale domluví všední den, asi to za tmy realizovat nebude mít moc cenu a ani čas. Já sám se z důvodu své práce nedostanu na sraz dřív, než kolem sedmé večer. V neděli odpoledne bych navrhl nějaký termín v závislosti na výsledku ankety.

:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si odpovědět na jeden z dotazů ohledně exkurze na zkušebně. BUDE !! Ale až v zimních měsících. Teď měříme a na naši exkurzi musí být klid a volné válce, aby bylo možmé jako minule měřit. Ne tedy jen pokec a diskuze. Rozhodně dám vědět včas a myslím že za aktivní účasti Zobyho a Jirky Wolfa to nedopadne špatně. Počítejte se zimními měsíci. Zatí hádám leden, protože listopad je zasekaný (zkušebna) a prosinec krátký aTaky zasekaný.

A nyní o srazu. Pro mne víkendy jsou pasé. Čtvrtky mi bohatě vyhovují. Takže se mnou 26.11. žel nepočítejte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...