Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odděleno z vlákna o kartičkách (Bluesmanův pokus o další ovoce)


Guest bluesman

Recommended Posts

Já se hlavně divím že tady má poslední dobou pořád chuť někdo něco řešit a zbytečně se hádat, já mám členství do 18,2, 20016, tudíž "zkráceno" o cca 10 dní, když vydělím 365 děleno 300.- tak mě vychází cca 1.20.- na den, tudíž jsem "přišel" o cca 12 korun, za to by mě tady nestálo ani napsat jedno písmeno, natož několik vět. Navíc když si vezmu že je v obálce navíc samolepka, tak je to šulnul. Já to nechápu, to je stejný jako někdo řve že stojí nafta o 0,50 na litr víc, přitom projede cca o 100.- měsíčně víc, ale pak jde do kina a nechá tam třeba pětikilo za 1,5 hodiny.

A pokud nejde o peníze tak o co? Vždyť je to přece jedno, na klub se chodíme především bavit, a ne tady řešit pořád samý pi..viny, hádat se máme třeba v práci a podobně, a ne tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem úplně mimoň s toho jak někteří skoro upadnou do deprese když jim kartička nepřišla v pátek....ale dorazí až v pondělí...a že mám na kartě členství třeba do 15.2. a přijde mi třeba 10.3.i když jsem platil 1.2...???

Dejte si radši pivo nebo vojeďte tu co leží vedle vás, nejančete a neblbněte kvůli kravinám.

Stibto má beztak seznam těch co jsou ""jelita"" a těm to posílá schválně pozdě..... :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Ale zase sa musím StibTa zastať, mne osobne posielal kartičku už 2x a vždy to bola bleskovka, za pár dní od pripísania čiastky na účet klubu bola kartička doma - a to bývam v SR (=medzinárodná poštová preprava). Ale StibTo nebude večne zodpovedný za agendu kartičiek, po ňom prídu ďalší a keďže stanovy by sa nemali meniť vždy s príchodom nového vedenia, treba uvažovať dopredu a myslieť na plné využívanie členstva po určených 365 dní. ;)
Ako som už povedal, moja poznámka nepatrila k nemu, skôr bola smerovaná obecne na vedenie. Asi by bolo vhodné to tu naozaj oddeliť. :)

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bluesmane už mě neštvi! Členství ve spolku není a ani nikdy nebylo podmíněno kartičkou! Kartička je pouze bonus, členem se stáváš po zaplacení příspěvku. Zbytečně tu rozmazáváš prkotiny a akorát spamuješ vlákna, která jsou určena úplně k něčemu jinému, běž radši dělat něco užitečného... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Až na to, že bluesman je tu už dva roky a doteraz nikdy nič nekritizoval, všade len chválil a aj tak dostal neoprávnený ban za svoj slušný a úslužný prístup. A teraz sa divíš, že si neodpustím poznámky k veciam, ktoré nie sú podľa mňa kóšer? ;) Zaujímavé na tom celom je, že keď si dovolí kritizovať niekto iný, máš dvojitý meter a k dotyčnému sa nechováš tak neúctivo ako ku mne. Pritom my sme spolu husi nepásli, pán vedúci. :)

A pozri si StibTov príspevok, kde mi vyhrožuje ovocím. A predtým Radekov asi spred mesiaca, kde mi vyhrožuje trvalým banom za používanie slova "súdruh". Pritom keď niekto napíše "debil", "idiot", a horšie slová, tak to častokrát necháte bez povšimnutia. ;) Jednoducho sa mi nepáči tento nerovný prístup v štýle "kamarádovi odpustím vše a cizího neznámého člena bez konexí budu kritizovat za vše". :)

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Súdruh je urážka vyššího kalibru než debil. Pokud vím, jsi tu na podmínku, takže se podle toho taky chovej, to není vyhružka, to je upozornění, až ti začne někdo vyhrožovat tak to poznáš.

Poslechni, ty asi nebudeš tak uplně normální člověk, ty budeš asi nějakej rejpal obecný do všeho, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bluesman

Potvrdené ale neodôvodnené. Vedenie klubu dostatočne nepreukázalo, že som akýmkoľvek spôsobom porušil pravidlá fóra - prosté konštatovanie, že admin je nedotknuteľný a podanie sťažnosti na neho je dôvodom na ban (aj s ohľadom na zmazanie dôkazného materiálu), je neakceptovateľné. Navyše si stále neuvedomujete, že zamedzenie prístupu na fórum predstavuje odobratie jednej z výhod garantovaných stanovami platiacemu členovi spolku. To považujem za absolútne neprijateľné, keďže som nijakým spôsobom spolok nepoškodil a preto ste nemali žiadnu právomoc odobrať mi prístup na fórum len preto, že som podal sťažnosť na admina (ktorý je mimochodom obyčajným řádnym členom tak ako ja).

Upraveno uživatelem bluesman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bluesman: čeho si myslíš že tvým chováním dosáhneš? Odpovím ti sám, ničeho. Spíš si každou takovou rozpoutanou diskuzí o malichernostech uškodíš. Pokud se zde chceš prezentovat jako vzdělaný člověk, tak by si měl vědět, že nazývat někoho "soudruhem" je opravdu trochu mimo mísu. Zkus se povznést nad tvé pošramocené ego a začít se chovat normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...