Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Likvidace mrtvých duší členů klubu aneb mazat či nemazat

Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

To? věčná otázka. Co dělat se členy, kteří se na našem klubu či foru zaregistrují, jednou sem juknou, zjistí, že je tu nic nezajímá a už nikdy nepřijdou?

Já bych je mazal po 1 roce nečinnosti. Co vy na to? Co na to vedení klubu? Jako to řešit?:myslim

Blby dotaz : A cemu/komu tam ti mrtvi clenove vadi ? Uziraji nejake podstatne misto na serveru ? To tezko. Ja bych je nechal, do niceho neremcaj, jsou to vylozene nekonfliktni typy. Navic se sami rozhodli registrovat, tak proc rozhodovat za ne a mazat je, obzvlast, kdyz v podminkach registrace neni nic o tom, ze MUSIS prispivat do diskuze a kecat ptakoviny, jako treba ja ted.:roker

Původně zaslal: lamancha

Blby dotaz : A cemu/komu tam ti mrtvi clenove vadi ? Uziraji nejake podstatne misto na serveru ? To tezko. Ja bych je nechal, do niceho neremcaj, jsou to vylozene nekonfliktni typy. Navic se sami rozhodli registrovat, tak proc rozhodovat za ne a mazat je, obzvlast, kdyz v podminkach registrace neni nic o tom, ze MUSIS prispivat do diskuze a kecat ptakoviny, jako treba ja ted.:roker

Svým způsobem máš pravdu. Možná bych je nemazal ale odlišil je v seznamu členů třeba barevně, podobně, jako členy \"řádné\". :myslim

:myslim nemyslim si, že by barvy něco vyřešili, jen bude na první pohled vydět kdo je řádnej člen a kdo je člen, ale to je vše. Většina sem chodí na pokec a málokdo kontroluje seznamy kdo jakou barvu a status má. Krom toho na hlavní stránce v sekci členové je to celkem jasné kdo je řadný člen a kdo ne. To? můj názor.

ok, zajímavý názory...

já jsem to zatím vymyslel tak, že těm, co se rok nepřihlásili, by přišel mail, že budou vymazáni, pokud si nekliknou na odkaz (a tím si \"prodlouží\" členství). Ale je to docela technicky náročný :(

co vy na to?

2 Ondra: to zni rozume, ale myslim, ze zrovna tohle nikoho nepali a naopak jsou veci, ktere by bylo treba resit driv. Treba zrovna eshop a novinky v nem.

Taky by mozna stalo za to zauvazovat nad sloucenim registrace na foru a na clubu, myslim ze je porad jeste rozdelena, ne? Prijde mi to docela zbytecne...

Ja treba chodim temer vyhradne na forum, na hlavni strance jsem uz nebyl ani nepamatuju. Ale jednou rocne, to tam urcite zajdu.

já bych je mazal, (po upoznění mailem, což se mi zdá rozumné) a to z důvodů že sice můžeme říkat že je tolik a tolik zaregistrovanejch členů a přitom je členů daleko mín, tím by se alespon trošku více zlepšilo objektivnost kolik nás opravdu je.

nevím přoč by tu měly zůstavat mrtví členové když už třeba nemají ani auto ani sem nechodí. Taky to třeba uledčí práci v databazi členů, pokud něco hledáte, rozesíláte hromadnější zprávy pozvnámky atd. já jsem pro mazání

suhlasím ale také s tím že je potřeba napřed zařídit jiiné věci jako minibazar, eshop.

docela jsem se divil že máme jiná ID v diskuzi a na hlavní strnce, proč? bylo by vdodné to sjednotit

jsou také rozházené nahledy a fotografije ze srazů

mk:papa

Konecne slovo ma asi ten,kdo s tim bude mit nejvic prace. Ja treba ani nevim , jestli pocet clenu ma na neco vliv nebo ne - i kdyz pocet platicich urcite. Jestli se nekdo jednou zaregistroval, tak zaregistrovany.

Ostatne kriterium pro mazani bude ze :

1/ dotycny se na P-C musi prihlasit 1x 2x 3x ...... rocne - kdo to bude sledovat a vyhodnocovat - asi SW

2/ dotycny MUSI 1x 2x .... prispet do diskuze ???

3/ co je a co neni hovadina ? Nic proti, ale jaky je rozdil mezi aa x mk405 nebo lamancha - nic z toho vicemene nedava smysl

4/ a jeste k prihlaskam, kazdy mame nejake zkusenosti a moje je, ze uvadet nekde presnou adresu, jmeno a jaky mam majetek (jak dobre mam vytuneneho pazoutka), je jako si o rict o to, aby ho nekdo cmajznul. Mozna , ze jsem tim pichl do vosiho hnizda, ale takhle to proste vidim.

:papa

Ostatne kriterium pro mazani bude ze :

1/ dotycny se na P-C musi prihlasit 1x 2x 3x ...... rocne - kdo to bude sledovat a vyhodnocovat - asi SW

2/ dotycny MUSI 1x 2x .... prispet do diskuze ???

Proc by musel prispivat do diskuse? Pokud nema co poradit a staci mu k reseni jeho problemu jen tlacitko \"Hledani\"...

3/ co je a co neni hovadina ? Nic proti, ale jaky je rozdil mezi aa x mk405 nebo lamancha - nic z toho vicemene nedava smysl

mk405, lamancha - to jsou nicky

aaa, bbb, ccc, abc, 123 - to jsou hovaniny!

4/ a jeste k prihlaskam, kazdy mame nejake zkusenosti a moje je, ze uvadet nekde presnou adresu, jmeno a jaky mam majetek (jak dobre mam vytuneneho pazoutka), je jako si o rict o to, aby ho nekdo cmajznul. Mozna , ze jsem tim pichl do vosiho hnizda, ale takhle to proste vidim.

:papa

To se uz resilo, bohuzel reseni neexistuje. I kdyby byly udaje viditelne jen \"nekomu\" (napr. vedeni), kdo Ti zaruci, ze je nezneuziji nebo se nejaky hacker nenaboura do databaze?

Když už ty neaktivní členové někomu vadí tak bych navrhnul udělat jednu věc. Nevím jak by to bylo technicky náročný, ale prostě jednou za rok (např.) by všem členům přišel mejl s tím jestli hodlají být nadále členy tak a? klinou na určitej odkaz do 1-2 měsíců a bude jim členství automaticky prodlouženo.

I když je to dost hloupé pro lidi, kteří třeba museli na dýl odcestovat. Ale emaily jdou přečíst víceméně na celém světě že?

Pak je otázkou ještě ID vyřazeného člena. Zůstane nejspíš už asi \"mrtvé\" co?