HalaFrantisek95 Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 @StibTo Inspiroval ses mojí zkušeností s BG care ? Fakt je to na autě ale poznat, že ty přípravky fungují tak, jak jsou psané v recenzích .
Guest StibTo Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Už jsem o preventivní dekarbonizaci nějakou dobu uvažoval ... No a za dva a půl nebylo moc co řešit (teda původně to mělo být za 3.000 ale palivovej systém se nakonec nenapojoval u motoru, je to v nádrži).
HalaFrantisek95 Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Pokud máš kde si to udělat sám, investice pak vychází na necelých 1800 se vším Olej, filtr, BG care sada ( do nádrže aditivum, čistič oleje, aditivum do oleje )
Guest StibTo Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Olej se vůbec neřešil je to vidět na tom přefoceném protokolu ... Měním jednou za 10.000km vychází to teď tak na duben ...
HalaFrantisek95 Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Proč si nedělal rovnou i olej ? Když už si byl v BG servisu ? Máš obavy z toho, že po nalití čističe do oleje, ti začnou prosakovat pístní kroužky ? ( Jako jsem měl já na své 2,2I )
MJSytic Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Takže to byla jen dekarbonizace "palivového a spalovacího okruhu"?
Guest StibTo Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 Obavy nemám ale olej mám nastavenej na 10 tisíc a ještě se ten interval nenaplnil ... Ale možná nechám olej pak udělat taky tam
Charlie 1 Odesláno 18. únor 2018 Odesláno 18. únor 2018 No nevím jestli u starých motoru s nepřímým vstřikem to nebude je placebo efekt,ten motor se nemá moc jak zakarbonovat.....
Guest StibTo Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 (upraveno) Tak dnes jsem byl v Lahovicích na odměření podruhé. Ani tentokrát mě přímo k tomu nepustil, nicméně celý průběh jsem sledoval přes plexi ve vratech ... V těch -12 venku super zážitek Celkově se pán na3x rozjížděl na 4 stupeň až do omezovače, pak vybral nejlepší měření. Výsledek je vcelku uspokojivý, o moc víc jsem ani asi nečekal. Je to méně, než mi cca v září 2015 "naměřili" po chiptuningu, ale více, než série udávaná výrobcem. Údaje před : 119kw/211nm, údaje po : 124kw/218nm Krátké a částečně nazoomované video ZDE Upraveno 28. únor 2018 uživatelem StibTo
Guest StibTo Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Yep .... Zaokrouhleně. Není to mnoho, ale potvrzuje to, že dekarbonizace měla pozitivní efekt. Btw včera večer jsem v rámci vyjetí zbytku nádrže "s chemií" prohnal auto okolo Prahy - D1 na Mirošovice a zpět, Pražský okruh od D1 po Jesenici a zpět, Jižní spojka, Hradecká dálnice asi na 25 kilometr a zpět. Byl vcelku provoz ale i tak se mi to několikrát povedlo rozjet na 200 a jednou až na 220 tachometrových
Milan+ Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Asi to něco přinese,ale i tak tohle odbrždění může být stále v procentech chyby brzdy,obsluhy,teploty Charlie 1 ohodnotil 1
MilanF1 Odesláno 28. únor 2018 Odesláno 28. únor 2018 Píše že vybral nejlepší měření ... a kolik ukazovaly ty horší? Zdá tam je velký rozptyl či nikoliv.
Guest StibTo Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 (upraveno) Netuším. Tohle byl prostě a jednoduše nejvyšší naměřeny výkon... Upraveno 1. březen 2018 uživatelem StibTo
Hafity Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 před 15 hodinami, StibTo napsal: po chiptuningu Cotototo? Něco mi uniklo? Ty máš "cyptuning" na benzínový atmosféře?
John_Ice Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 před 12 hodinami, StibTo napsal: Yep .... Zaokrouhleně. Není to mnoho, ale potvrzuje to, že dekarbonizace měla pozitivní efekt. Btw včera večer jsem v rámci vyjetí zbytku nádrže "s chemií" prohnal auto okolo Prahy - D1 na Mirošovice a zpět, Pražský okruh od D1 po Jesenici a zpět, Jižní spojka, Hradecká dálnice asi na 25 kilometr a zpět. Byl vcelku provoz ale i tak se mi to několikrát povedlo rozjet na 200 a jednou až na 220 tachometrových opravdu na D11, která není vůbec nikde rovná, tím nemyslím, že to má zatáčky,ale to, že se vlní nahoru a dolů.jediný úsek k tomu dobrý dle mého názoru co není nahoru a dolů je od McD k mostu na odbočku Poděbrady (35-42 sjezd-jasně i zpět)
Guest StibTo Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Před hodinou, Hafity napsal: Cotototo? Něco mi uniklo? Ty máš "cyptuning" na benzínový atmosféře? Jo to už je dýl ... V podstatě jen přidali benzín ... Výsledek měl být ze 120kw na 130kw ale věř tomu ...
Hafity Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 A pocitově to jelo jinak? Nebo mělo to nějaký hmatatelný dopad?
Guest StibTo Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 Pocitově trochu líp za plynem ale to je tak všechno ... Tehdy prostě byly nějaký prachy nazbyt, tak jsem to zkusil. Samozřejmě vím, že na atmosférickém benzínu toho člověk moc nevymyslí.
Guest StibTo Odesláno 4. březen 2018 Odesláno 4. březen 2018 Dnes po 3 letech vyměněn AUX kablík, už blbě hrál, nejspíš tím, že byl vyveden (na moji žádost) spodem do loketní opěrky a často byl přivírán ... Tak zkouška nového umístění V době nepoužívání se samozřejmě dá zavřít do přihrádky.
Recommended Posts