Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP OPĚT V PLNÉM PROVOZU + PŘEKVAPENÍ


ChouLu

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Páni, prečítal som celú túto tému a už som z toho kompletne domotaný... :D
Ako to teda je prosím vás s tým platením členstva? ;)  Je to niekde vysvetlené jednoducho?
Chápem to správne, že aj keď mám na kartičke dátum trvania členstva do 28.2.2015, musím zaplatiť za členstvo na rok 2015 do 31.12.2014???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pokud jsem dobře pochopil, tak když si zaplatím prodloužení členství například v 16.10., tak plátí od 17.10. (24 hod.) do 17.10. následujícího roku = 365 dní. Ale co se stane, kdž členství zaplatím až další měsíc z důvodu finančních a pod.? To ten měsíc nejsen řádným členem a přišel jsem o členství a musím se znovu zaregistrovat ( 400,-Kč). Pochopil jsem to tak?

 Dříve stačilo zaplatit ,,kdykoliv" do 28.2. následního roku. Takto, aby si to člověk hlídal, kdy zaplatil. Na kartě P-C tedy bude vyznačen datum platnosti. Je to tak?

 Pro mě osobně je to ,,nevýhodné". Snad se nebude za můj osobní názor na mě někdo zlobit. Ne každý musí mít v daný čas finančně rentabilní a nebo si pamatovat přesný datum, kdy zaplatil. Takto měl každý člen P-C pevně po věky zafiován datum 28. 2. !!! Děkuji

 

Ještě malý dotaz na Eshop, klíčenka - přívěšek v provedení 106 by nebyl? Děkuji

nekdy me fakt prekvapujes, jako dan z nemovitosti neplatis? POV? Zivotko? To si taky musis hlidat a nikoho to nezajima.....ze jsi nezaplatil....me ani nechodi upozorneni ale rovnou upominka...... ja bych mel takovy navrh....pouzivali to uz lide celkem uspesne dlouha staleti. Jmenuje se to KALENDAR.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Tě překvapím, ale daň z nem. neplatím a ani další věci. Snad to nevadí. Pouze jsem před cca 4 měsíci napsal svůj názor. Jinak dříve bylo placení řádného členství stanoveno na jeden konkrétní datum. Mohlo se zaplatit i dřve a nehlídat si datum platby. Uvidíme, jak se to v praxi osvědčí :) .  Věřím, že nebudu sám. Jinak kalendář známe už i v našich končinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ja to vim. Ale jsou tam veci co tam lezej jeste od dob Vvittyho, tak bych proste snizil cenu nebo udelal nejakou akcicku, ale pokud tam toho je hodne (jak se domnivam), tak nema smysl ten eshop navysovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...