Fusion Odesláno 19. říjen 2005 Odesláno 19. říjen 2005 Včera sem mimojiné měnil jedno táhlo k převodovce. Jedna strana by úplně vyglajdaná, držela tam tím plastovým upínákem, a druhá docela držela. Docela hodně. Trápili sme se s tím asi 20 minut dokud to z cepu nevyskočilo. Proto se ptám jestli je na tohle nějakej nástroj nebo fígl (do budoucna). Díky Citovat
Fusion Odesláno 19. říjen 2005 Autor Odesláno 19. říjen 2005 Btw: nový táhlo šlo nasadit úplně bez problému, bylo slyšet že se tam secvakla nějaká pojistka, která to neustí pryč. Citovat
Ladis Odesláno 19. říjen 2005 Odesláno 19. říjen 2005 Já to dělám tak, že pod koubem to chytnu dobrejma kleštěma a šroubovákem nebo když je tam místo tak klíčem (velikosti o něco menším než je pouzdro kloubu) mezi kleštěma a táhlem ho vysunu. Někdy to jde ztuha. Citovat
oddie Odesláno 19. říjen 2005 Odesláno 19. říjen 2005 Přesně tak, pod kloub kleště nebo stiskačky, a pak to jde vypáčit snadno. Citovat
Fusion Odesláno 19. říjen 2005 Autor Odesláno 19. říjen 2005 Asi to bylo hlavně kvůli nedostatku místa, navíc sem nějak drbl do lanka od tacha tak teď nefunguje. Citovat
Petr605 Odesláno 20. říjen 2005 Odesláno 20. říjen 2005 Původně zaslal: Fusion Asi to bylo hlavně kvůli nedostatku místa, navíc sem nějak drbl do lanka od tacha tak teď nefunguje. :D:D Spravit! Nejspíš zatlačit. Bývá tam takový gumový kolík, který drží náhon přitlačený. Jestli ho tam už nemáš, tak ho nahraď něčím podobným. Viděl jsem tam vražené něco kovového, ale to se pak blbě vyndává, když je třeba. Všechno tam je totiž z plastu. Citovat
Fusion Odesláno 20. říjen 2005 Autor Odesláno 20. říjen 2005 Sem s tím pohnul a už zas jede, sice se opět gigle ale jede... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.