Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Info o místě a programu Vánočního večírku 2014 - Velké Pavlovice 6.12.2014 od 15:00


Recommended Posts

Ano je to přesně jak většina z vás pochopila a jak píšete. Jediný způsob jak se bránit je pasivní způsob, tedy odmítnutí návštěvy takového podniku. Pokud tedy se nechci bránit nějakým agresivním prostředkem. Ale protože nejsem agresivní člověk tak se bráním takto. Podařilo se vytěsnit automaty z běžných restaurací a musí být v hernách, nebo místnostech k tomu určených. A pro mě je nepřijatelné být v restauraci, která si klade přímo za plus, že mohou lidi okrádat a dělat je závislými. Mnohdy i děti. Dnes nám nebudou vadit automaty, zítra kuřárny marihuany a pozítří možná výrobny pervitinu. Kde je ta hranice?

StibTo, je to přesně tak jak říkáš. Ano někomu vadí kouř a tak nechodí do hospod kde se kouří. Mě vadí jiné věci. Ale v žádném případě je nevnucuji komukoliv z ostatních lidí. nebrojím aby bojkot byl hromadný. Každý podle svého přesvědčení a podle toho co sám chce. Nikomu to nevnucuji. A pokud jsem se svým chováním někoho dotknul, tak věřte že mě to velmi mrzí a všem se hluboce omlouvám. 

Nejvíc mě na tom mrzí, že tam s vámi nebudu.

Nejde o to zda budu či nebudu ve stejné místnosti kde ty automaty jsou respektive nejsou, ale o princip podnikání daného majitele. Navíc podložené ještě tou krásnou větou o baru, kde vás vyléčí z jasné prohry. 

Tak si nedejte ode mně kazit vánoce a užijte si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chci vyjádřit k tomu,co tu napsal Motomoto:

Souhlasím s Tvým názorem.

Automaty mi taky vadí,ale protože jsem do žádného nikdy nehodil ani korunu(a v budoucnu to nehodlám měnit),tak jsou mi šumafuk..

Jezdím na srazy kvůli lidem a jestli jsou tam "výherní automaty" okrádající lidi,kuřácké-nekuřácké prostředí nebo "nějaké dveře",tak je mi to opravdu,ale opravdu jedno :aut

Těším se na kohokoli kdo na jakýkoli sraz přijede :super  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nikdy nejen nehodil ani haléř do automatu, ale dokonce jsem nikdy ani nevsadil sportku nebo něco podobného. Jen znám lidi, kteří díky těmto banditům přišli o všechno, o majetek, o přátele, o rodinu, ale i o zdraví nebo dokonce život.

Jak říkám, když nám to bude jedno a nebudeme proti tomu bojovat tak nám může být za chvíli jedno když se někde bude volně prodávat heroin, nebo když se budou lidé navzájem vraždit v ringu pro zábavu druhých. Kde je ta hranice co nám je jedno a co už ne.

A já nemám jiný způsob jak s tím se prát. Prostě v takové restauraci či zařízení neutratím ani korunu. Ale jak jsem říkal, nikoho k tomu nenutím a ani snad nevyzývám.

To co psal StibTo je jasné, myšlené jako nadsázka. A tak jsem to také bral.

Také jezdím na srazy k vůli lidem, ale přes tohle já nejdu. Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2MotoMoto: Rozumím co jsi tím prvním příspěvkem asi myslel, ale nezdá se mi moc dobrý to zrovna semka psát.

Je to vlákno o srazu a o lidech co tam chcou jet, potkat známé, nové známé poznat, bavit se. O to organizátorům hlavně jde.

Neřešit tyhle problémy tady. Na to je zbytek roku a i jiný prostor. ;)

P.S. Myslíš, že jako obyčejný konzument v restauračce přispěješ na provoz herny? Pochybuju.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obavam se, ze nam do toho vleze moje nocni smena :(

automaty bych tady uz neresil. Je kazdyho vec. Ja osobne to nikdy nehral, par blbcu co to hrajou jsem znal i znam, a at si delaji co chteji. Ja jim na to pujcovat nebudu a kazdy sveho stesti strujcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim, ze ti asi zmenime pracovni podminky. Takovyhle flakani tu trpet nebudeme.

Jedine kouzelne sluvko, ktere jsem zde ochoten akceptovat, je HNEEEEEED :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Vánočním sraze jsem ještě nebyl, tak se chci zeptat, zhruba jaké dárky si vozíte?(mám problém něco vybrat pro rodinu, natož pro "cizí" :D)

Dárky mám nějak balit, nebo stačí sáček od rohlíků? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...