Vena garážmistr Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Já si ohřeju polívku. http://auto.bazos.cz/inzerat/37328388/Prodej-Citroen-Berlingo-2-Hdi.php Do 50 by jsi se vešel se vším všudy ( pojistka , převod , a prvotní servis ( olej atd.)) Je to teda malinko starší ale spolehlivá kára. Nemá sice parametry kombika není tak pohodlný jako C5 ale dá se s tím jezdit. A je to ve své podstatě auto bez velkých investic. Citovat
oddie Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 To toho přesednout ze 406, tak bude z jízdních vlastností hodně nas*anej. Citovat
h4wk3y Odesláno 8. září 2014 Autor Odesláno 8. září 2014 Diky, ale to radsi poresim svoji 406 .... No pocitam, ze bych za svoji 406 mohl dostat 15-20 tisic,-. Pripadne ji rozhazim na dily, misto i cas na to mam, o penize z prodeje mi na pripadnou vymenu nejde... Jo prahy, to byla blbost no, ot om zadna.. i to me hloda si ji jeste nechat, ale sypat do ni ted nekde okolo 12tisic jen na dilech... Je to zacarovany kruh, kdyz neni moc penez... Oddie, koukal jsme na tu co rozprodavas, te je velka skoda, vypada velmi slusne (vypadala)... Tak nadhodim kus, zkusenym okum odborniku: http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/15998764?goFrom=list Rikejte, co vidite [upravil dne 8/9/14 20:10 od h4wk3y] Citovat
radim.1008 Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Já vidím pěkně vymydlený auto. Osobně bych postupně vyřešil současný vůz než kupovat něco jiného o čem nevíš nic. A výdaje můžou nebo budou obdobné plus pořizovací cena. Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Diky, ale to radsi poresim svoji 406 .... No pocitam, ze bych za svoji 406 mohl dostat 15-20 tisic,-. Pripadne ji rozhazim na dily, misto i cas na to mam, o penize z prodeje mi na pripadnou vymenu nejde... Jo prahy, to byla blbost no, ot om zadna.. i to me hloda si ji jeste nechat, ale sypat do ni ted nekde okolo 12tisic jen na dilech... Je to zacarovany kruh, kdyz neni moc penez... [upravil dne 8/9/14 20:10 od h4wk3y] radši nasypeš 15 nebo taky 30 do neceho neznamyho ? tou 406 rv 01 by sis moc nepomohl, ne ? Citovat
oddie Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Jo, bohužel, vypadalo slušně, ale po té ráně je ohnuté do rohlíku, takže konečná. Nicméně, moc nechápu, o co ti vlastně jde. Teď máš auto, které je +- slušné, vyžaduje investici 12tis. Prodejné je třeba tak za 20, a místo toho si chceš pořídit +- to samé za cca 50, do kterého si myslíš že nasypeš kolik? Nutně potřebuješ kombík nebo ti stačí tohle? Na to si odpověz nejdřív. Pokud ne, dojezdil bych tohle. 12tis v dílech je prd, to dáš do každého co koupíš. Citovat
Charlie 1 Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/15992227?goFrom=list servisovaný,někdo dal na protiúčet... http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/14979365?goFrom=list tu jsem viděl naživo asi se na servisu nešulilo,km nestočený... Citovat
h4wk3y Odesláno 8. září 2014 Autor Odesláno 8. září 2014 no, asi jako vzdy mate pravdu a dam si dokupy jeste Emilka... Jako kombi nutne nepotrebuju, ale zase kdybych to planoval na ty 3-4 roky, tak uz by se siklo... Ale je pravda, ze za kombi dam 50 a stejne jeste do toho natlacim za dily, pomalu stejne asi jako do slusneho stavu Emilka... No, presto diky vsem zase za rady... Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 aspon ze se nevztekas a nechas si radit Citovat
Medvěd Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Myslel jsem, že koupě kombajna Tě něčím tlačí (potřeba převážet nějaký matroš - třeba pracovně nebo do toho chceš praštit v rodinných vztazích a plánuješ převoz kočárku a pod.). Pokud jde \"jen\" o to necpat 15 000,- Kč do staré fungující 406ky, ale pořídit novějšího nástupce, pak - jak už tu psali jiní přede mnou - je potřeba počítat s tím, že při kupní ceně klem 40 000,- Kč bude většina aut potřebovat investici podstatně vyšší. Já třeba v zimě koupil 306ku dle inzerátu velice udržovanou (po výměně rozvodů, spojky, chladiče, těsnění pod hlavou ...) za 30 000,- Kč - no a od koupě jsme v servisu určitě za 10 000,- Kč (oleje, váha vzduchu, oprava klimatizace - výměna chladiče klimy, spojkové lano + čekají nás přední kotouče s deskama a STK). Tím si nestěžuju, jen Tě uvádím do souvislostí, že každá legrace něco stojí a auto stojí zrovna docela dost. Citovat
P607Olda Odesláno 9. září 2014 Odesláno 9. září 2014 Jj, a výměna auta za jiné stojí opravdu dost peněz. Odkládej výměnu, pokud to jde. A pak nastane situace, kdy staré auto už doslouží, potomek bude na cestě a rodiče přidají peníze. Anebo tě povýší v práci s mimořádnou odměnou... [upravil dne 9.9.2014 09:19 od P607Olda] Citovat
oddie Odesláno 9. září 2014 Odesláno 9. září 2014 Spíš než čekat na přidání od rodičů je nanejvýš vhodné dávat si stranou peníze na nákup novějšího auta již při provozu toho starého průběžně, a zahrnout to do svých nákladů na provoz - protože to fakticky náklad na provoz je. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.