Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

dneska jsem se valel a skuhral na gauci, protoze to koleno fakt boli a vyskakuje mi..... no a pravy chodidlo zatim necitim. To je tak, kdyz vam do cesty pri predjizdeni na motorce vjede traktor odbocujici doleva, kterymu misto svetel, cumej jen draty......

:(

[upravil dne 24/8/2014 16:30 od Scratch]

post-5813-14109639497536_thumb.jpg

post-5813-14109639497685_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidis dobre, obetoval jsem svuj cumak v helme pred cumakem motorky s vidlema a odkopl ji stranou, a tak jsem o ten prives drzkou musel zastavit ja :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Dnes budíček ve 4 ráno a hlídání malého ,dcera jela s přítelem a s tetou pryč , odpoledne jsem potřeboval odjet s autem a KO baterka ani cuk,takže je na nabíječce. Sice má jen 4 roky tak uvidím co bude . :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panda začala klepat na nerovnostech a při puštění plynu táhla do strany. Po krátkém okouknutí byla vůle ve pravém vnějším čepu řízení. Badisák poslal nový a dneska jsem za neskutečných 30 minut zvonil na manželku ať si to jde se mnou projet. Co mě trochu zamrzelo je, že byl měněný před 50ti tis. za nový Delphi. Teď zkouším MOOG a uvidíme kolik vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Zkoukli spodek auta - čeká nás STK za pomoci asistenta

post-10650-14109639639129_thumb.jpg

na svým jsem opravoval zámek pátých dveří, dveře nešly otevřít ani klíčem ani centrálem, ale vyřešil jsem to a maká to.

[upravil dne 30/8/14 22:05 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...