Vvitty Odesláno 18. květen 2017 Odesláno 18. květen 2017 V 5/14/2017 at 9:13, radim.1008 napsal: Dík, ještě je jeden takový štůsek na zahradě, o něco větší, ze kterého se už letos bude řezat. Z vody strach nemám, i při povodních v roce 2000 bylo u nás koryto plný tak do 2/3. Ono se to nezdá, ale je poměrně hluboké a široké. Pekna zasobicka Citovat
radim.1008 Odesláno 18. květen 2017 Odesláno 18. květen 2017 V lese už je zasazena nová. Jen se nejspíš nedočkáme dřeva, max z probírky. Dnes jsem měl velký plány, nakonec obroušený a natřený hřeben, a jeden bok. Nešlo to tak rychle, jak jsem si představoval. Plus umytý auto na víkend. Zase je modrý. Citovat
vendelinek Odesláno 18. květen 2017 Odesláno 18. květen 2017 Týdnu jsem byl koupil koberec,rozebral jsem ložnici vyházel skříně vyluxoval do čistá podlahu vymalovat krásnou bananovou barvou ,natahnu novej koberec Zítra pokud bude dobře ulozenej koberec,tak dám lišty hranovy a teď budu čekat asi do středy az přivezou novou ložnici Mám toho docela dost za ze den,teď jsem povečeřel hemenex a jdu spát, ráno brzo vstávám Odesláno z Samsung J 5 Citovat
Péťa Odesláno 19. květen 2017 Odesláno 19. květen 2017 (upraveno) Odkdy to na obrázku je hemenex? Upraveno 19. květen 2017 uživatelem Péťa Citovat
FrantaCV Odesláno 19. květen 2017 Odesláno 19. květen 2017 Vypadá to jako tasemnice ve vlastní šťávě. Citovat
Lihous Odesláno 19. květen 2017 Odesláno 19. květen 2017 Uzivam si kolegou z prace ..... Jen neni pripojeni wifi maji ale na muj praprastalety mininotas s W XP tam proste nefunguje It pracovnik neni a UFOn sice ma 100% signal ale kvalita je uspesne na 0% a nacist stranku seznamu.cz za peknych 45min me neba. Tak ze relax ve vsem - bomba. Citovat
vendelinek Odesláno 19. květen 2017 Odesláno 19. květen 2017 Hele kluci,nikdy nevíte, po čem se spravíte a pak,"vona si to prdel přebere " Odesláno z Samsung J Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 Byly jsme na dni otevřených dveří na čáslavském letišti a na koho tam nenarazíme Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 Jo je focený s mojí manželkou a mladší dcerou Citovat
Sawoy Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 Před hodinou, Havlicek.Lukas napsal: Pan andrejko babis A to je kdo ten andrejko ? Máme ho znát ? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 No pomalu už ani ne když za chvilku asi skončí na postu ministra financí EET ti taky asi nic neříká Citovat
Milan+ Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 před 2 hodinami, Havlicek.Lukas napsal: Pan andrejko babis S ním bych se zrovna moc nechlubil,byl u nás ve firmě také.Ani jsem tam z Paky na zakladnu nejel.Dokonce mu u nas zašívaly kalhoty,jelikož povolil šev. A když od sousedky vím jakým způsobem získal firmu jejího zaměstnavatele,ted už jsou oba v důchodu,tak jim to je jedno,tak ten jeho usměv je jen řádná přetvářka. Citovat
vendelinek Odesláno 20. květen 2017 Odesláno 20. květen 2017 A jak bylo na letišti? Tady kousek za městem 7km ,měli dneska lítat balóny a neviděl jsem ani jednoho, asi měli blbý počasí, bylo jen pár aut a lidu, žádnej balón ani nafouklej, nic,jen tam bokem stály dvě malý letadla Odesláno z Samsung J 5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.