Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Táta se ,,zbláznil,, postavil si Jeepa z 50 roku a jezdí na srazy. Problém je, že nemůže z provoznit tachometr (a asi staronovej nebude levnej,takže to nechává být,přesně nevím) Ale v tom je problém na těch srazech jezdí orientační ,,závody,,...dostane mapu a tam jsou udány např. jak jsem pochopil ujeť 500m zahni doprava ujeť 50 atd. Co by bylo jako nejlepší volba na tuhle akci..navigace? Našel jsem na netu navigace s androidem bez něj made in no name, ale má to cenu? Třeba tu je někdo, kdo tohle zná.

dík.

Odesláno

A je navigace povolená?

Vždycky jsem si říkal, že orientační závody mají kouzlo, když máš papírovou mapu a musíš se vyznat. S GPS je to brnkačka, asi jako jet cyklistický závod na motocyklu.

Tak mu půjč mobil s navigací. Anebo ať odhaduje - to je teprv umění.

Odesláno

hele do teť to odhadoval,ale nechce jezdit poslední(závozník matka=bez komentáře). Mobil oba dva mají klasiku. A já kupodivu taky a nestydím se za to.

Cyklo jsem zkoušeli,ale on to meromocí to dával na rychlostku (myslím) a tam se to točí rychle a nestíhá to. Nenechal si to vysvětlit, at to šoupne na kolo...

Ale asi jak jsem to pochopil,tak chtěj i něco, aby ten sraz nehledali...je jim hold už 65 a chtějí asi jít s dobou.

Jednou navigaci měli a vůbec nikam podle ní nedojeli, protože to podle těch údajů prej vůbec nejde,nevím jen se ptám nikdy jsem to nejel

[upravil dne 9.6.2014 11:03 od John_Ice]

Odesláno

Přikláním se k cyklo metru. Kamarád s tím jezdil i na motorce - odpojil tacháč kvůli nájezdu KM a měl tacho na kolo. Pak ji prodával jako málo jetou :-)

Odesláno
Přikláním se k cyklo metru. Kamarád s tím jezdil i na motorce - odpojil tacháč kvůli nájezdu KM a měl tacho na kolo. Pak ji prodával jako málo jetou :-)

Tak to je dobrá vojebárna :D

Odesláno

Nelíbí se mi, jak se tady neustále moralizuje :( Samozřejmě že bych nadával, ale škodolibost, větší či menší, je lidská vlastnost, ať si to přiznáš, nebo ne. Navíc to neschvaluji, jen mě to pobavilo, to by mě nikdy nenapadlo

Odesláno

Neboj, škodolibý jsem až moc. Ale docela nesnáším vychcánky a podvodníky. Tu motorku si pak koupil nějaký konkrétní člověk, ne anonymní stádo...

Ale o tom tohle vlákno není, omlouvám se za :xvul , poradit neumím.

Odesláno

Jo to já taky ne, jediná má zkušenost je, když jsme totálně zabloudili v Lublani, tak jsme našli správnou cestu podle slunce :D Ale to je tady asi stejně off topic jako to s tou motorkou....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...