SisakT Odesláno 29. květen 2014 Odesláno 29. květen 2014 Čital som tu niekde že po vypnuti motara staci prebliknut dialkovy a ostanu svietit na urcity cas a potom zhasnu....vie niekto ako to funguje a ako presne sa to zapina...Dakujem Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 29. květen 2014 Odesláno 29. květen 2014 Nech poradi niekto iny Len viem, že napr na C3 jke to fungovalo tak, že po zaparkovani auta, vypnuti klucu, sa pritiahla packa svetiel (na preblik dialkovymi) a tie ostali svietit. Pokial sa nemylim, jedno potiahnutie = 10 sekund ? (nepametam si presne), takze ked si ju preblikol napr 3 krat, tak ostala svietiti 30 sekund. Casi si presne nepametam V kazdom pripade nebolo treba nic zapinat ani nastavovat, proste to takto islo Citovat
vladosr Odesláno 29. květen 2014 Odesláno 29. květen 2014 vypnes motor , vytiahnes klucik , bliknes dialkovymi , ako ked niekoho zdravis a ostanu svietit tlmene cca 1 minutu..zamknes auto a ides......ak ostanes sediet a zas potiahnes packu zhasnu skor....no na dalsie bliknutie sa uz nezapnu....na mojom je to takto... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 29. květen 2014 Odesláno 29. květen 2014 jj funkcia sa volá follow me home je to tak ako píše vladosr Citovat
SisakT Odesláno 29. květen 2014 Autor Odesláno 29. květen 2014 no vyskusane bohuzial nefunguje Citovat
ozzy56 Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 taky jsem zkusil a jde to:), jen to asi nevyužiju Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 a na klicku nemate 3 tlacitko ?? ja to na C4 zapinal na klicku Citovat
Tony Stark Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 jj funkcia sa volá follow me home je to tak ako píše vladosr Gabriely můžeš mi tuto funkci prosím popsat českým výkladem svými slovy, k čemu je to vůbec dobré? Mají to všechny ročníky? Citovat
MJSytic Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Nejsem sice Gabriel, ale tahle funkce slouží k tomu, že když auto zaparkuješ na dvorku, tak ti nějaký čas svítí na cestu, abys nešlápnul např. do lejna po psovi a v pořádku dorazil ke dveřím od domu Citovat
flacek Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Funkce je jednoduchá. Světla svítí po nějakou dobu (1min) aby člověk co jde např. k baráku viděl na cestu:) Parkrát jsem to využil v noci v práci abych nezakop o spadané větve:) Citovat
Tony Stark Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Mají to tedy všechny 307 a aktivuji a deaktivuji to jak prosím? Citovat
ChouLu Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Vypni motor, vyndej klíček a než otevřeš dveře tak cvakni páčkou k sobě jako by si chtěl přepnout na dálkové a hned pust... volalááá světla svítí Citovat
kacaba12 Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Doprovodné osvětlení Jestliže vystupujete z vozidla na místě se slabým osvětlením nebo v noci, můžete nechat po dobu přibližně jedné minuty rozsvícená obrysová a potkávací světla. Postup: - otočte klíč ve spínací skřínce do polohy STOP, - přepněte ovladač světel do polohy 0, - dejte světelné výstražné znamení dálkovými světly, - vystupte a zamkněte vozidlo. [upravil dne 30/5/14 18:09 od kacaba12] Citovat
SisakT Odesláno 30. květen 2014 Autor Odesláno 30. květen 2014 ked mam automaticke rozsvecovanie svetiel moze to vadit? Citovat
kacaba12 Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 ked mam automaticke rozsvecovanie svetiel moze to vadit? Nemůže to je přímo z návodu obsluhy auta s automat.rozsvěcováním světel [upravil dne 30/5/14 19:35 od kacaba12] Citovat
SisakT Odesláno 31. květen 2014 Autor Odesláno 31. květen 2014 uz viem kde je problem skusal som to cez den ked mam svetla vyypnute no nemam prepnutu packu ...skusim vecer... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. květen 2014 Odesláno 31. květen 2014 jj funkcia sa volá follow me home je to tak ako píše vladosr Gabriely můžeš mi tuto funkci prosím popsat českým výkladem svými slovy, k čemu je to vůbec dobré? Mají to všechny ročníky? bol som na Slovensku . . . ale odpoveď si už dostal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.