Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roman Bazi - 306 Cabrio


Roman Bazi

Recommended Posts

Milane, nemáš žádný šlehač, i to Tvoje má svoje kouzlo;).

Pokud stihnu do srazu na Slunečnici repasovat zadní nápravu, tak asi přijedeme Cabriem. Pokud to nestihnu, tak asi přijedeme Cabriem i 307mou:D.

Hardtop má nový lak grafitovou metalízu, tak ho zatím nechám, jak je. Váží asi 40kg.

Právě kola chci řešit později. Vzorek ještě chvíli vydrží. Větší investice by měly být přibližně v tomto pořadí - repas zadní nápravy, rozvody, oprava laku, GO přední nápravy, nástřik spodku a dutin, nová slída. A pak zimní:D kola. Mezitím spousta drobností.

Cabrio má pozitivní vliv na náladu člověka. Já už se od úterý 13.května pořád jen usmívám :D.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, originál na CD ... ještě by to chtělo CD měnič ;) Nevím, zda tam máš přípravu, pod zadníma sedačkama jsem kabel neviděl. :(

Mé auto má své kouzlo, to je pravda, ale ten motor zní fakt jako mixér :D Zato je tichonkatý a moc nepapá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes nechal zavařit výfuk. Mechanik byl mladý klučina, a Cabrio se mu moc líbilo. Svařil to pořádně, tak to nějaký rok vydrží. Zmizely nepříjemné vibrace při jízdě, rány při startu a zhasnutí motoru, a škubání a rány při couvání. (Milan si toho v autosalonu všiml).

Pak jsem byl za svým mechanikem. Najel jsem na zvedák a on to prohlédl. Chválil, že to nemá moc najeto. Řekl jsem mu, že na tachometru je 123000km. Na to řekl, že to asi souhlasí, a že se časem ukáže, jestli by to mohlo být reálné. Potěšil mě.

Pak jsem vyměnil volant.

Vyměnil jsem i rádio. Hraje lépe, než to co tam bylo. Ale nenačítá cd, a konektor na ovládání pod volantem je jiný. Rádio v pondělí vrátím a budu muset koupit jiné.

O přípravě pro měnič nevím, budu se muset kouknout.

[upravil dne 23/5/14 22:45 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vibrace a cukání způsoboval výfuk? Tohle bych nečekal, tipoval jsem nějaký silentblok (motor, rameno) nebo volnější kloub poloosy. Hlavně, že tento neduch je odstraněn.

Škoda toho rádia, že nečte CD. :( Navíc je zajímavé, že je jiný konektor na páčku pod volantem, ale je možné, že to rádio je z 106. :myslim

Měnič na CD by měl jít dodělat, myslím, že je to modrý konektor, já na MKIII mám přípravu udělanou, pod zadníma sedačkama mám volný kabel. U mě v podstatě jenom sehnat měnič a zapojit. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ty vibrace způsoboval výfuk a hlavně jeho uchycení drátem na karoserii v místech, kde žádné uchycení být nemá.

Rádio je z 306ky r.v. 2000. Zapojení je také špatné. Když vypnu klíček, vypne se rádio, a po zapnutí musím zadat kód.

Dnes jsem vyměnil vzduchový filtr.

Taky jsem koukal na zadní sedáky. On je Lukáš neodklopil, ale odlomil. Nejsou odklápěcí. Budiš mu odpuštěno;D. Budu to muset opravit.

Na čerpadlo jsem nasadil prasklou objímku, na ní jsem dal stahovací pásky a natočil jsem ji na hrdlo nádrže. Tak jednou za týden pásky trochu přitáhnu. Doufám, že se hrdlo stáhne, a já tam pak natočím novou objímku. Možná se to nepodaří, ale napadlo mě, že by to mohlo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drátek tam byl pěkný, ale jo, fajn, byl to výfuk. To jsou ty benzíny :D

Po zapnutí zadat kod? Pak tam nejde stálé napětí. Zkusil bych nejdříve jednoduchou věc, přehodit pozici pojistky, třeba by to pomohlo.

Lukáš odlomil sedák? Se nedivím, protože já se chtěl při prohlídce podívat pod zadní sedačky a říkal jsem si, že to nejde, že jsou přišroubované, tak jsem se nepodíval. Když je Luky měl odklopené, říkal jsem si \"Asi jsem byl příliš mírný\". Romane, máš zaslaný soubor, kde je demontáž sedaček, takže to jistě vyřešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...