kecod Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 jazdim na rastlin yolej na 406 2.1 cerpadlo mechanicke jazdim na tom rok a pol bez problemu . ale chcem kupit nieco novsie hdi. co by mohol priniest olej strekovacom? tie budu asi najchulostivejsie na ten olej? [upravil dne 7/5/14 19:12 od kecod] Citovat
MilanF1 Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 Nedávat. Použij hledání, tohle se tu již mnohokrát řešilo. Do HDička to nepatří. Citovat
oddie Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 Co by mohl přinést olej vstřikovačům? Přinést by jim mohl (dokonce doslova přinést) špony z přidřeného vysokotlakého čerpadla Citovat
kecod Odesláno 7. květen 2014 Autor Odesláno 7. květen 2014 Už ses rozhodl pro přestavbu: :D:D nie to som chcel podripnut ze jak kto bude reagovat.. je to kravina co som tam napisal... Citovat
Háček Odesláno 7. květen 2014 Odesláno 7. květen 2014 myslim si že yb to bylo hodně špatný, nejdřív pro čerpadlo potom pro Common rail a potom pro vstřikovače je to to samí jako bys do toho nalil ,,bionaftu\'\' .. HDi jedině nafta rozhodně ne náký patoky z žumpy .. na olej jezdíval náš starej dvojkovej golf ale ten už byl vyrachtanej a měl přes pul milionu natočeno .. Citovat
kecod Odesláno 14. květen 2014 Autor Odesláno 14. květen 2014 zo zumpy to neni je to cisty olej co kupis hypermarkete len za cenu 0,60 cent . Citovat
rootsky Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Klidně ušetři a vem cokoli z té senkrovny, výsledek bude stejný a ještě tě to auto nikde nenechá, tedy pokud budeš \"tankovat\" doma:D Citovat
hardhouse.trip Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 Už ses rozhodl pro přestavbu: :D:D nie to som chcel podripnut ze jak kto bude reagovat.. je to kravina co som tam napisal... Tak proč sem píšeš takový pi*oviny? Sem píšou lidi, kteří opravdu něco neví a potřebují poradit, nebo se o nečem ujistit, ale ne, že se tady bude někdo ujišťovat co ostatní napíšou, resp. jak budou reagovat [upravil dne 24/5/14 21:34 od hardhouse.trip] Citovat
čarokněžník Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 ser na to chlape mam berlingace v 1.9d s boshem a leju to tam jen lehce ne vic jak pulku a predehrev a stejne jsem podelanej az za usima ze to umre, na oturbenou mrchu to nezkousej to ji oddelas ani nevis jak, je jak zenska, krehka a nachylna [Edited on 24/5/14 21:16 by čarokněžník] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 Tak to by mně ani nikdy nenapadlo Když tam leju jinou naftu než Vervu, což je málokdy, tak pokaždé brečím... Jinak já na 1.9D lil celej olej - žádný ředění, viz. Citovat
čarokněžník Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 no momentik tripe, a to ti fungovalo? nebo jak to dopadlo? sem linej to cist nebo na to kliknout Citovat
hardhouse.trip Odesláno 24. květen 2014 Odesláno 24. květen 2014 Je tam tohle: \"Já měl na 306 1.9D provoz na přepálený olej, žádné ředění, jezdil jsem s tím cca 3 měsíce v kuse a bez problémů. jinak já tenkrát ten přepalovanej olej filtroval jen přes sítko na čaj\" Z výfuku to sice smrdělo jak z McDonaldu, ale nic se na tom nevytentovalo Citovat
rootsky Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 U 1,9D se na to dělaly přestavby s předehřevem. Jinak se s tím dalo tak do 10 st.C. Pak už to \"superpalivo\" hrudkovalo. proto byl o dost lepší přepálený olej, který to tolik nedělal a nebyla pořád voda ve filtru... Ale to je úplně jiný motor proti HDi, jediné co to má společné je samočinný zážeh... [upravil dne 25/5/14 06:39 od rootsky] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 Každopádně až si kecod koupí to nový HDi, tak ať na to zkouší jezdit, a potom nám může poreferovat jak to jezdí Citovat
vladosr Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 prerob to na plyn a mas pokoj....uspora ok , vykon tiez... Citovat
hardhouse.trip Odesláno 25. květen 2014 Odesláno 25. květen 2014 Nj, ale vzhledem k zůstatkové ceně auta, a pálce navíc oproti přestavbě benzín-plyn, nevím nevím Je otázkou jestli by se mu to vůbec vyplatilo Citovat
stajgrpavel Odesláno 28. červen 2014 Odesláno 28. červen 2014 zrovna o necem podobnem unazuji.. ale s tim rozdilem ze je to olej z trafa nebo co ;-) je pry ridkej jak nafta a nesmrdi ;-) Citovat
hardhouse.trip Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 No, s tím rostlinným olejem nebo jinýma nevím...možná by to solenoidy od Bosche jakž takž pobraly (nebavím se o dlouhodobým provozu), ale piezo Siemens? Citovat
stajgrpavel Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 proc selenoidy ? co stim maji spolecneho ? prosim o vysvetleni. vym jen o selenoidech na ovladani podtlaku a tam palivo zadne nejde. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.