Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ahoj začal mi chrčet v autě reproduktor a když jsem se na něho podíval tak jak vedou skrze membránu dráty tak v tom ohybu to jiskří, když hu zkusím prstem jakoby narovnat tak přestane a repro hraje normálně, asi bude uklepaný...... dá se to nějak opravit? nebo ho vyhodit a koupit nový?:myslim

post-20093-1410963627884_thumb.jpg

Odesláno

Nový... Jednoznačně... I kdyby se ti povedlo drůty spojit, bude to znamenat změnu mech. vlastností membrány a tomu odpovídající destrukci typických charakteristik.

Odesláno

Ideální situace pro kutila, protože horší to být nemůže. Spájej s co nejmenším množstvín cínu. Když se nepovede, tak to vyhodíš. Můžeš to taky vyhodit předem, ale pak už to nespájíš.:aut

Odesláno

zkusím se poptat někoho u nás kdo by to zkusil opravit, je to levný šmejd ale mám k němu vyrobenou na míru bednu takže kdybych koupil druhé repro tak bych musel nejpíš udělat i novou ozvučnici......

jinak za ty prachy to jsem ho koupil už hraný tak mě vydržel 4 roky v autě:P

Odesláno

Oprava reproduktorov:

Miroslav Ledvinka

Na vysočině 664/8

104 00, Praha 10

Telefon:

737 104 306 nebo 272 703 641

Pán mi opravoval 4ks repro do auta, poslal na dobírku.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...