Kloub Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 ahoj začal mi chrčet v autě reproduktor a když jsem se na něho podíval tak jak vedou skrze membránu dráty tak v tom ohybu to jiskří, když hu zkusím prstem jakoby narovnat tak přestane a repro hraje normálně, asi bude uklepaný...... dá se to nějak opravit? nebo ho vyhodit a koupit nový? Citovat
Edison Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Nový... Jednoznačně... I kdyby se ti povedlo drůty spojit, bude to znamenat změnu mech. vlastností membrány a tomu odpovídající destrukci typických charakteristik. Citovat
koblih69 Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Běžně se to opravuje, ale je otázkou jestli to má u tohohle význam Citovat
P607Olda Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Ideální situace pro kutila, protože horší to být nemůže. Spájej s co nejmenším množstvín cínu. Když se nepovede, tak to vyhodíš. Můžeš to taky vyhodit předem, ale pak už to nespájíš. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Jo to jsou ty levný suby, uklepe se a je to. da se koupit lankový vodič a vyměnit ho, chce to trochu trpělivosti a zručnosti Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 kamos takove vecicky opravuje, upravuje a dela s tim ruzne sikovne veci, ve finale i premeri a navrhne i vhodny typ ozvucnice Citovat
Kloub Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 zkusím se poptat někoho u nás kdo by to zkusil opravit, je to levný šmejd ale mám k němu vyrobenou na míru bednu takže kdybych koupil druhé repro tak bych musel nejpíš udělat i novou ozvučnici...... jinak za ty prachy to jsem ho koupil už hraný tak mě vydržel 4 roky v autě Citovat
Paolo52 Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Oprava reproduktorov: Miroslav Ledvinka Na vysočině 664/8 104 00, Praha 10 Telefon: 737 104 306 nebo 272 703 641 Pán mi opravoval 4ks repro do auta, poslal na dobírku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.