Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zajímavé aplikace pro Android


skuci

Recommended Posts

má někdo odzkoušenou dobrou aplikaci na běhání? nebo obecně na trenink?

sledování všech možnýho, generování různejch logů a já nevim co ještě?

Mám pár dní Pedometer: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tayu.tau.pedometer

Ale záleží co od toho chceš. Tohle měří počet kroků, ujitou vzdálenost, čas, spálené kalorie a rychlost. Navíc to umí ukládat do paměti. Mě to celkem stačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik, to by mohlo stacit. zkusim to. prave, ze shanim neco jednoduchyho, aby to treba spocitalo, kolik km sem ubeh, jak rychle, pripadne jak rychle na jakejch usecich. celkovy soucty a nakou tu statistiku. behani mam jen jako doplnkovy sport a nemam v nem ambice, ale tak nejakej denicek by se hodil, abych vedel, jestli mi vic maka beh a nebo jinej doplnek.

jeste sem narazil na appku "strava", to neni ta o zradle, jak se pise nahore "strava.cz", tak tu taky vyzkousim, vyhraje jednodussi, co mi nadatuje to co chci(viz nahore)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jednoduchá offline GPS apka pro orientaci třeba k zaparkovanému autu, ať už po toulání městem, nebo po neznámem lese při houbaření. V jednoduchosti je síla, bez reklam a blbin, jen zapnu a načtu pozici. Když ji nechám zaplou, kreslí mi linku, kudy sem se toulal. Když ji vypnu a zapnu až na cestě k autu, tak mě nasměruje. Bez map, takže má doslova pár kilobajt.

 

post-48033-0-76075100-1452501450_thumb.j

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=se.evigfilosofi.gpswayhome

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

co udělat to v excelu a pak z toho obrázek-mám to tak v mobilu

 

edit: nebo si to ručně nacvakej do kalendáře ( taky se mi do toho nechce) . . .  ale jinak to mám v notebooku-program z kterého si pak udělám obrázek a pak to rozesílám v práci celé směně a letos dokonce to koluje celou fabrikou

 

edit: z excelu do PDF a tam jsem zjistil,že to umí do JPG  tak nějak to vypadá - bráchův rozpis

post-21598-0-80338900-1455175974_thumb.j

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...