Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Malíř s iniciály R. Š.


Recommended Posts

Odesláno

Nevíte kde se dají najít malíři podle iniciálů??

Mám doma obraz po dědovi, vpravo dole je jen napsáno R.Š. a číslo 58.

Zkoušel jsem už projet net ale nic jsem nenašel:myslim

Nechce se mě s tím jet někam do antikvariátu kde by mě mohli říct že to mám vyhodit, že to nemá žádnou cenu:D

Ale podle dědy prej jo:myslim

post-11826-14109634641472_thumb.jpg

Odesláno

Je to originál nebo kopie? Tyhle čísla obvykle znamenají počet kopií u kterých je zaručena věrnost s originálem. Obvykle, ale ne vždy, bývá uvedeno i pořadové číslo kopie. Např. 10/100

[upravil dne 20/12/13 17:05 od FrantaCV]

Odesláno

Posílal jsem mailem foto do jedné aukční síně, tak uvidíme zda se ozvou.

Jinak nevím jestli je to kopie a nebo original, prostě dole je napsaný jen R.Š. 58, nic víc, a u toho R si nejsu jist, možná je to K:myslim

Jinak nepočítám že to bude za bambiliony, jen se mě to doma válí už asi 10 let, a vím že si to nikam dávat nebudu, a když to hodí nějakej ten litr tak budu spokojen:D

Jinak z rodiny to nikdo není:D

Odesláno

FrantoCV, kopie jsou na grafikách (tisk a podobně např litografie), kdy se udělá originál, který je matricí, potom třeba 100 kopií, které jsou signované a každá je považována za originál.... V tom je rozdíl od malby.

To, co sem Šalda dal, není grafika ale olej buď na plátně nebo na sololitu

Odesláno

Tak u mě ten rám nebude mít větší cenu než obraz, je docela poničenej:(:D

A navíc by to šlo tisknout tak na 3D tiskárně, a ne jako u nich na videu:D:D

Ale dobrý, už se těšily jak si budou žít a ono nic, to já se držím při zemi:D

Odesláno

A nepřemejšlel si nad tím, jestli to neni někdo z rodiny?

Nemáš nějakýho předka s iniciály R.Šálovský, kterej mohl v roce 1958 toto načmárat??

Ta pravděpodobnost je docela velká ... televize, ani počítače nebyly, tak si lidi kreslili obrazy ... :P:D

Odesláno

Neone, tohle mám po dědovi kterej byl maďar, měl příjmení Csecsodi, s přehláskovaným o, byl voják, tuším že to kdysi dostal od nějakýho generála nebo co. Takže vůbec spojení s naší rodinou, totiž příjmením to není:D

Odesláno

není to A. Š ?? Vzhledem k tomu přetaženému proškrtnutí je to A. R by bylo psáno obloukem, ale tady je napsaná noha a nasledně proškrtnutá příčka toho A

[upravil dne 21/12/13 11:57 od Radek Hurvajz]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...