Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba!!!!Stále přetřásané téma!!!


trollik

Recommended Posts

NJN - docela zajímavý, ale kde je nějaký požitek z jízdy - to by mě zachvilku přestalo bavit jezdit:mrk

Každopádně, když mám hodně spořivou, tak dokážu jet za 4,3l/100 1,9D (1995) 205kola (pravda povedlo se mi to jenom jednou a mimo Prahu) - ale to je jenom, když mám finanční krizi - to je v peněžence kolem kila, v nádrži 5litrů a k domovu 100 km:papa

Ale jinak rady tam špatný nejsou - takže spořínkům zdar:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda nevím, ale pokud bych měl řešit spotřebu, tak si nebudu kupovat 406 1,8 16V ale koupím si 106 s litrovým béněm a nebo toho naf?áčka (obsah přesně nevím).

Na co jezdit s 2.0 FSI na spotřebu? Taková kára musí jezdit a né se plazit :roker

Jinak nejnižší spotřebu má MHD, když frčíš načerno :D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tsss vaše starosti. To bych se za těch 11-15 litrů/100km asi tý soutěže s Téčkem účastnit nemoh :(

Nicméně koncernové přibližovadlo TDI PD 96kW mě se svojí spotřebou dostalo. Na to že to má skoro dvě tuny...

Město/Minimum : 6,4l./4,8l.

:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Tsss vaše starosti. To bych se za těch 11-15 litrů/100km asi tý soutěže s Téčkem účastnit nemoh :(

Nicméně koncernové přibližovadlo TDI PD 96kW mě se svojí spotřebou dostalo. Na to že to má skoro dvě tuny...

Město/Minimum : 6,4l./4,8l.

:aut

treba by te zapsali jako tri auta najednou :) nebo aspon dve... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na spotřebu nehraju, mě by pak ta jízda vůbec nebavila...jezdím pro požitek z jízdy...

Jednu dobu jsem jezdil každou neděli kolem 11. večer na ubytovnu asi 120km trasu a kdybych jel pomalu na spotřebu, tak bych určitě usnul...Když jsem to po těch klikatejch okrskách dával za nějakých 55 minut, věřte že nějakej mikrospánek neměl šanci...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak malou spotřebu sice nemám, ale díky sportovnímu vzuchovému filtru hříbečku Simota, dobře odladěnému výfuku a kvalitnímu oleji (Trysk Top Tir FE 10W/40 , B4, CH-4). Jsem se svojí 405 GLD /88 (Vstřik Roto-Diesel, motor 2,4l D z Boxera) jsem při cestě do Tater na prázdniny ve 4 lidech s bagáží ujel na 70l nafty 1530km - tj. 4,6l / 100km - (a nijak sem to po horách nešetřil ;) )

Jinak mám rekord :

Praha 6 - Liberec a zpět se spotřebou 3,6l / 100km (Jet po dálnici 80km / h je ale pěknej fašus :P )

Když to drtim po omezovač tak mě spotřeba nepřeroste po městě 5,7l / 100km (ale víc peněz pak stojej gumy a pokuty :mrk )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dostal na 7.5l/100 Brno - Lipno - Brno. To byla radost.

btw: \"Auta s přibývajícím věkem na tom mohou být jen hůř. I když pravda je, že vyběhaná volná ložiska jak v kolech, tak v motoru a převodovce nahrávají spíše snižování spotřeby.\"

Ty ložiska co mě řvaly do uší mě snižovaly spotřebu? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si taky přidám...

Jezdím denně 100 km do/z práce (2 lidi), 1/2 dálnice (120-130 km/h), 1/2 okreska (90 km/h), vezme si cca 5,5 l/100. Nedávno jsem jel Praha-Brno a z5, 4 lidi, 120-140 kde to šlo a dostal sem se na 6,8 l/100. Nejdřív mě to trochu zarazilo, ale poté, co jsem si přečetl několik příspěvků zde na fóru, si říkám, že to zase tak hrozný asi není. Před tím jsem měl neturbo, bohužel krátkou dobu, takže jsem toho moc nenajezdil, ale na cestě do/z práce to bralo cca o půl litru méně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...