Přema Odesláno 12. listopad 2013 Odesláno 12. listopad 2013 toto řeším uz 2 roky u turbo junkersu...... nikde ani kapka a co pul roku musím trochu dopustit....... Citovat
Bigbadjohn Odesláno 13. listopad 2013 Odesláno 13. listopad 2013 Peta: Už topíš? Kde byla chyba? Docela mě zajímá příčina. Citovat
Martinsk Odesláno 13. listopad 2013 Odesláno 13. listopad 2013 Nemáš zapchatý prívod vody k expanzomatu ?? Ak z kotla neuteká voda, tak bude problém tu. Citovat
ferinko2 Odesláno 13. listopad 2013 Odesláno 13. listopad 2013 Písal som ti postup,ako sa tlakuje expanzka......komu niet rady,tomu niet pomoci. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 13. listopad 2013 Odesláno 13. listopad 2013 Když dopustíš tlak do kotle tak se ten tlak v expanzce změní? Měl by trochu vzrůst. Když se ohřeje voda v topení tak o kolik se zvedá tlak v okruhu a o kolik v expanzce? Na kolik stupňů v okruhu ohříváš vodu? Citovat
Péťa Odesláno 16. listopad 2013 Autor Odesláno 16. listopad 2013 Dnes závada identifikována - výměník Jsem zvědavý, jestli se pořídí sehnat jiný a za kolik Benžík měl pravdu Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. listopad 2013 Odesláno 16. listopad 2013 to bude drahá sranda:( nezavidím,ja s tím bojuju dál... Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. listopad 2013 Odesláno 16. listopad 2013 nejde to zavařit?nebo něco tak... jestli jo dam ti číslo na super chlápka co umí,vaří i hlavy u aut veteránu:D Citovat
Péťa Odesláno 16. listopad 2013 Autor Odesláno 16. listopad 2013 To teda nevím, je to v podstatě spirála z trubičky, kterou proudí voda a uprostřed spirály hoří plamen, který ji ohřívá. Ani tam není přístup a nevidím díru. Citovat
Dave_k Odesláno 16. listopad 2013 Odesláno 16. listopad 2013 Pokud by cena opravy měla být přes 20 tak bych přemýšlel o novým kotli. Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. listopad 2013 Odesláno 16. listopad 2013 10 až 70000Kč za opravu?nebo když bude drahá oprava tak nový kotel? Citovat
Péťa Odesláno 16. listopad 2013 Autor Odesláno 16. listopad 2013 Jasně, ta vysoká částka je nový kotel Citovat
Péťa Odesláno 22. listopad 2013 Autor Odesláno 22. listopad 2013 Tak dnes mi servisák volal, že výměník Dakon už není schopný dodat. Takže mě čeká asi nový kotel. Mám komplet podlahové vytápění, takže nízkoteplotní systém. Máte nějaké doporučení? Klidně i radikální, jako tepelné čerpadlo, pokud to má význam. Osobně bych to viděl opět na kondenzační kotel, ale jakého výrobce vybrat? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 22. listopad 2013 Odesláno 22. listopad 2013 Obchoduji s Prothermem, žádný výrazný problém jsem nikdy nezaznamenal. Dlouhodobé zkušenosti mám s jejich elektrokotli, a plynovými a kondenzačními jen sporadicky. Cenově se mi to ale zdá hodně dobré. Mohl bych i udělat případnou nabídku. http://www.protherm.cz/produkty/zavesne-kondenzacni-kotle/ Citovat
Dano406 Odesláno 23. listopad 2013 Odesláno 23. listopad 2013 A co skusit do Dakonu zavolat,jestli to náhodou nemají? Jinak po rekonstrukci kotelny jsme dali BUDERUS závěsný kotel. V práci mi borec co dělal s plynem říkal,že Buderus a ještě jeden výrobce,asi Junkers jsou nejlepší. Citovat
Přema Odesláno 23. listopad 2013 Odesláno 23. listopad 2013 Junkers....už nikdy..... 4x řj , 2x 3cestný ventil......pořád něco... o ztrácejícím tlaku tak jak řeší Peťa ani raději nemluvím.... Citovat
P607Olda Odesláno 23. listopad 2013 Odesláno 23. listopad 2013 A tato závada znamená, že voda tou prasklinou vyteče do prostoru plamene? To bys ji tam musel vidět??? Citovat
Bigbadjohn Odesláno 23. listopad 2013 Odesláno 23. listopad 2013 Mám Protherm Panter a zatím spokojenost. Ale není to kondenzační. Mám ho asi 5 let. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.