Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samovolné vystřelení airbagu?


Recommended Posts

Odesláno

sa mi zda že na dačo vyletel z podvozkom a stoplo ho to.... inu v top gear špecial tak vyletel airbag Clarksnovi .... hovoril že skoro ohluchol

edit hej zastavil ho kanal...

[upravil dne 21/10/13 16:07 od JakubkoSK]

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Už to vidim... Já myslel že airbag vystřelí až nad určitou rychlost. Kamarád se takhel zastavil vanou o sklopenou závory a nic.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Jednou sem byl nepřipoutanej spolujezdec při pruletu křižovatkou do škarpy, a airbagy nic. A to mělo auto zadní kola ve vzduchu :D

Odesláno

V pojišťovně jsme jednou řešili že skůtrista naboural do 206tky když měla plnej rejd a trefil přesně to vytočený kolo. 206 stála a přesto šli bagy ven.. Zjistilo se že tím že nedošlo k utlumení nárazu přes výztuhy a nárazníky ale šlo to natvrdo tak kvůli tomu bagy šli ven...

Guest servisman
Odesláno

dokonce tu někdo psal že přejel, blbý přejezd u garáží a vyletěly pyropatrony u sedaček u 406

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Netušil jsem nikdy, že stačí tak málo.... Ani nechci pomejšlet, co se mi kdy při kravinách mohlo stát :mad:

Odesláno

Ono to je spis o stavu celeho auta :)

A jak zaznelo z jake strany a jak moc velka rana to bude.

Me spis prislo ze auticko nebylo zrovna v top stavu ale kanal ci co to bylo trefil pekne!

A snad jen drobne varovani pokud je airbag tak vzdy pouzit pas - toto bylo vic nez nazorne pokud by se tomu dalo tedy verit ;)

Guest servisman
Odesláno

chtělo by to prohledat na fóru bylo do zajíždění do podzemních garáží , najednou rána a pyropásy byly střelený

Odesláno

No řídící jednotka funguje za pomocí akcelerometru.... Vyhodnocuje to prudkou změnu rychlosti a směru.... Že by se to pokazilo při nárazu do popelnice? :D Si do ní narazil Eltone tak v sedmi pětkách za hodinu, ne? :D:D

Gronholm: Ta 206 stála nebo jela?

[upravil dne 21/10/13 18:31 od punkac]

Odesláno

Zkušenosti: 206SW - náraz do sloupu bez brždění v cca 15km/hod... nic ani pásy ani pytle..

206 - cca 60-70 otření o strom a na boudu - přední pytle a pásy napnutý jak struna ;)

Odesláno
No řídící jednotka funguje za pomocí akcelerometru.... Vyhodnocuje to prudkou změnu rychlosti a směru.... Že by se to pokazilo při nárazu do popelnice? :D Si do ní narazil Eltone tak v sedmi pětkách za hodinu, ne? :D:D

Gronholm: Ta 206 stála nebo jela?

[upravil dne 21/10/13 18:31 od punkac]

u starýho auta klidně mohl vystřelit airbag i při nárazu do popelnice. Prý šlo dobře mířeným kopancem na čidlo vystřelit airbagy. U nových aut už je čidel víc a řj právě pomocí decelerometrů vyhodnocuje a popřípadě aktivuje pyropatrony.

Odesláno
No řídící jednotka funguje za pomocí akcelerometru.... Vyhodnocuje to prudkou změnu rychlosti a směru.... Že by se to pokazilo při nárazu do popelnice? :D Si do ní narazil Eltone tak v sedmi pětkách za hodinu, ne? :D:D

Gronholm: Ta 206 stála nebo jela?

[upravil dne 21/10/13 18:31 od punkac]

Stála ale byli v tom lidi a bylo to nastartovaný.. Tehdy se to řešilo jako pojistnej podvod :papa

Odesláno

Jeny: Ale 206 kupříkladu nemá žádná čídla.. jenom snímač přetížení přimo v jednotce pytlů... ;) tedy když se bavíme o předních.. boční pytle mají čidlo v podběhách ;)

Odesláno

Viděl jsem funglovku deltu, to nej nej JTD s pytli venku po utržení vany na prasečině po našich silničářích. Nedopadlo to ani moc dobře i když uplatňoval závadu na komunikaci, znalec to posoudil, správní neuznal a chlapík si to nechal raději vzít z havarijky (+zaplatil flastr) než by se roky soudil...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...