Lihous Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Jednu jsem hodím.. Sundat ten strašneej karbon a nevypadala by špatně http://auto.bazos.cz/inzerat/26286337/PRODAM-PEUGEOT-406-20-HDI.php Jezisi takhle pekny auto \"dodelat\" folii Nadherna barva jeste hezci interier snad jen to drevo predevsim na popelniku ale takto doprasit exterier To neslo nereagovat Citovat
Print Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 nevím to jiste ale není nahodou lepsí koupit 66kw ktera ma jednohmotu misto 80kw z dvouhmotou ? Citovat
Medvěd Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 66kW u sedana může stačit, pokud dotyčný není závodník. Já mám 80 kW, ale znám i tady z fóra pár lidí, kteří měli kombajna se 66kou a nestěžovali si. Citovat
733thunder Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Ano,clovek si zvykne,ale napriklad pri dlhsom stupani a styrmi ludmi v aute,sa zide kazdy konik naviac. Nehovoriac o batozine. Citovat
Charles Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 chci se poptat jak šlapou motory 2.2 HDI 98kw Citovat
Lihous Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Jelikoz ho mame tak jen a jen chvala. Pruzne bez chipu/a nebo chip tam uz je ...? / Tiche pomerne usporne jezdime po ohrati jako s benzinem a jsme na spotrebe od 5,8-7,6 dle toho jak se jede. Zima asi o 3/4 - 1 litrik vice. Jedina vetsi zavada byla po cca 180tis/km FAP OFF a chvilku se hledal unik podtlaku jinak Ok Jinak bezne veci a spis ma \"hloupost\" menit dily ktere jinemu jeste roky slouzi Za me doporucuji ale poradne prolezt. Citovat
koblih69 Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Šlapou dobře, ale na třeba 2.0 80kw seženeš všude spoustu ND. U 2.2 bývá taky problém dostat ven vstřiky - vytažení se pak pohybujue kolem 10 tis. Citovat
Lihous Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Se vstrikama nestrasit stejne tak s zhavicima svickama to je skoro nocni mura. Motor basti jen to nej .... dokonce to necepuju ani u nas. Citovat
oddie Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 nevím to jiste ale není nahodou lepsí koupit 66kw ktera ma jednohmotu misto 80kw z dvouhmotou ? No to je výhoda jak noha. Hlavně když to 66kW někdo koupí se Siemensem... Citovat
Print Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 já bych koupil 2.1td s boschem a bylo by ale to zase není face Citovat
oddie Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 já bych koupil 2.1td s boschem a bylo by ale to zase není face Leda jako bastl, 2,1 s Boschem se do 406 nedával. A 80kW HDI RHZ je navíc lepší než ten 2,1td. Citovat
733thunder Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 nevím to jiste ale není nahodou lepsí koupit 66kw ktera ma jednohmotu misto 80kw z dvouhmotou ? No to je výhoda jak noha. Hlavně když to 66kW někdo koupí se Siemensem... Aky je problem so Siemensom? Citovat
koblih69 Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Na rozdíl od Bosche je ten motor hrozně línej/těžkopádnej a má větší spotřebu. Citovat
oddie Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Donedávna nerepasovatelné a velká obtížnost při shánění starších dobrých dílů - viz inzeráty na koupi vstřiků zde, dnes už to sice asi repasovat jde, ale cena a dostupnost oproti Boschi podstatně horší. Citovat
733thunder Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Co sa vlastne repasuje na vstrekoch ked v inej teme niekto pisal ze sa vraj nedaju menit spicky? Citovat
oddie Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 popis např. http://www.auto.cz/dr-diesel-opravy-vstrikovacu-common-railu-od-tri-do-ctrnacti-tisic-67684 Citovat
koblih69 Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Co sa vlastne repasuje na vstrekoch ked v inej teme niekto pisal ze sa vraj nedaju menit spicky? Kdo psal, že se nemění špičky? Pokud se pamatuju tak se tu psalo o tom, že se nedají zaměnit špičky 2.0 a 2.2 Citovat
dusan2 Odesláno 1. září 2013 Odesláno 1. září 2013 Napriklad na koncernove auta z bosch vstrekovacmi niesu dostupne diely na repas. To iste Denso a Toyota. Ale v inych znackach bosch repas robi. Na moj Master tri urovne repasu : 1, vymena spicky 2, spicka plus pretesnenie 3, komplet vymena vsetkych casti okrem tela vstreku ale tu je cena vyssia ako momentalna cena noveho . Vstreky co sa nedaju repasovat davaju na test a podla stavu ich vedia chemicko-tepelne cistit. Nie vzdy to pomoze. Naposledy z Audi 3,0 Tdi to boli vyhodene peniaze nakoniec som zhanal nove 6x. Poriadna palba to bola Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.