hondes Odesláno 23. březen 2013 Autor Odesláno 23. březen 2013 tak s tymi papiermi asi zajdem na policiu, kazdopadne hladam riesenie na moj problem...vedel by niekto poradit? Citovat
davidekcz Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Vymontovat a sviti tak jak to ma byt - originalnimi svetly, driv nez nekde zhoris Citovat
Guest servisman Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 podívej se jaký rok máš psaný ve velkém a v malém techničáku .Většinou se auta omlazují,ale u tebe to je jiný . Už podle předních světel bys poznal že máš new model čirá světla.Třeba napsali omylem rok výroby to jsi kupoval v bazaru či dovoz ? Světla bych prozatím odpojil jak ti psali nebo napojil tam kde by to bylo jak má. Citovat
Ferry Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 tak s tymi papiermi asi zajdem na policiu, kazdopadne hladam riesenie na moj problem...vedel by niekto poradit? no az s tim pujdes na policii, tak mozna pak uz ani nebude na cem ten problem resit to ti neprislo divny, kdyz jsi to kupoval, ze motory HDi se delaly od roku 99 a tobe ten motor prodavaj v aute, o kterem tvrdi, ze je z 97 ? Citovat
hondes Odesláno 25. březen 2013 Autor Odesláno 25. březen 2013 a teraz ma napado nemohlo by to robit preto ze v zadnych svetlam mam LED ziarovky? Citovat
Vítek1 Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 hondes: zde je moje zapojení, akorát tam není uvedeno zapojení na vypínač. To mi dělal servisman. zapojeni na vypinac nesmi byt, teoreticky by to nemelo projit STK Citovat
Guest servisman Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 to vím nechtělo se mi to dělat ale on je IN tak jsem to mu na přání udělal Citovat
Ferry Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 kdyz setrit, tak poradne, i pri popojizdeni do garaze Citovat
Guest servisman Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 Ferry bylo to Jeho přání já mu říkal že je to proti ,ale nedal si vysvětlit Citovat
Ferry Odesláno 25. březen 2013 Odesláno 25. březen 2013 no, muzes ty LEDky zkusit vyndat a dat zarovky Citovat
hondes Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 A nemoze to sposobovat to ze ked zabrdzim tak spolu s brzdovymi svetlami sa mi zapnu aj parkovacky zadne a LED svetienie si mysli ze som prepol svetla na prvy stupen a preto mi ked brzdim zhasnu? Citovat
Edison Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 A proč se Ti na zadku s brzdou zapínají i obrysovky? To se pak ale musej zapnout i obrysovky vpředu, ne? Není to divné? Citovat
hondes Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 No na jednom auto som to tak mal, tu to asi nebude, uz len rozmyslam fakt co by to mohlo byt, zapojene to mam 100% v poriadku len nechapem preco sa mi strati prud Citovat
MJSytic Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Ty chceš poradit, a to co ti radí, neuděláš. Tak to je pak těžký [upravil dne 27.3.13 17:49 od MJSytic] Citovat
Edison Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Co to je za nesmysl, aby se při brzdě rozsvěcely obrysovky??? Leda nějakou závadou.... Citovat
Ferry Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 nejspis ma na mysli to, ze v zadni parabole obrysovek byla dvouvlaknova zarovka 21/5W a vedle teto obrysovky byla jeste jedna parabola pouze na brzdove svetlo s dalsi 21W zarovkou, kdyz se zabrzdilo, rozsvitila se ta obrysova parabola vice, spolu se sousednim brzdovym svetlem, jinak si to nedovedu vysvetlit, ze by se obrysovka rozsvecela s brzdovym svetlem (to leda, kdyz by mela brzdova zarovka spatnou kostru a stahoval se proud pres ostatni zarovky ve svetle) Citovat
hondes Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 Ty chceš poradit, a to co ti radí, neuděláš. Tak to je pak těžký A co mi poradili? Dokopy som sa nic nedozvedel jedine mi tu poslali schemu zapojenia ale to mam zapojene dobre....ja len ci sa s tym nikto nestretol u P406, nejaku rady kde by mohla byt chyba som nedostal... Jedine vyskusam zajtra rozobrat zadne svetla a vyskusat to bez ziaroviek co sa stane a dam vediet... [upravil dne 27/3/13 18:54 od hondes] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.