Mohy Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 dneska v noci ukradli znamymu v Praze červenyho Megane RS, vonafka. Kdyby nekdo videl... volat policii prosím a kontaktovat me na 608 37 37 32 Auto je nezaměnitelý a nepřehlédnutelný, neni tu tuctovka [upravil dne 6/2/13 12:29 od Mohy] [upravil dne 6/2/13 12:33 od Mohy] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 :mrk tuctovka to fakt není pěkný auto ,tohle by se mělo najít-fakt je nepřehlédnutelný Citovat
Mohy Odesláno 6. únor 2013 Autor Odesláno 6. únor 2013 s tim souhlasim, me se tyhle Megane fakt silene zamlouvaj....kor RS verze:) musi se najit. Citovat
Medvěd Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Známýmu kdysi taky v Praze v noci šlohli dodávku. Poslední, co tehdy PČR zjistila, byl fakt, že auto ve 4.30 přejíždělo čáru u Náchoda (nějakej záznam celníků či co). Osobně si myslím, že ten Megane bude na 90% někde za čárou - dojet z Prahy na kteroukoli hranici je v noci otázka max. 2 hodin. Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 tohle auto uz nikde nikdy jezdit nebude :grr Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 protoze bud je uz z pulky rozebrany, nebo miri za hranice, kde ho take rozeberou. Tyhle auta se fakt nekradou kvuli prebijeni vyrobnich cisel..... Citovat
Medvěd Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Já si na rozdíl od Scratche myslím, že někde ve směru východním nebo severovýchodním klidně jezdit může, ale najít ho třeba na UK bude poměrně neřešitelný oříšek. Citovat
SV 24 Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 neparkoval na Praze 4? Včera sem tak takovýho červenýho Megana RS viděl odpoledne... Citovat
Vítek1 Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 ja bych rek ze nejhorsi je kdyz policajti najdu auto ktere si pujcili fetaci nebo uz napul rozebrane! To pak jsou starosti jak svina. Samozrejme predpoklad je ze tohle auto bylo pojistene kdyz stalo venku. Ale fakt velka skoda takovejch aut je malo [upravil dne 6/2/13 16:09 od Vítek1] Citovat
davidekcz Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Pěkný autí, fakt škoda ho, ale náděj umírá poslední, držím palce Citovat
Maverick Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Nepřestávej doufat, mě ukradli auto 3x!!! z toho jedno 2x během cca dvou tejdnů (dost neuvěřitený) a vždycky se našli:) Citovat
Mohy Odesláno 6. únor 2013 Autor Odesláno 6. únor 2013 neparkoval na Praze 4? Včera sem tak takovýho červenýho Megana RS viděl odpoledne... parkoval:papa Ukradli mu ho ve 4 rano... Citovat
Péťa Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Známýmu kdysi taky v Praze v noci šlohli dodávku. Poslední, co tehdy PČR zjistila, byl fakt, že auto ve 4.30 přejíždělo čáru u Náchoda (nějakej záznam celníků či co). Osobně si myslím, že ten Megane bude na 90% někde za čárou - dojet z Prahy na kteroukoli hranici je v noci otázka max. 2 hodin. Jen upřesním, nebyl to záznam celníků, ale PČR. Systém na rozpoznávání SPZ a jejich automatická lustrace v systémech (jenže v době, kdy auto projíždělo ještě nebylo v pátrání). Leda, že by to bylo už v době mýta a celníci to načetli z mýtné brány Citovat
John Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Škoda ho,potkával jsem ho občas po Praze... a zaměnit nejde jiný červený jsem snad po Praze jezdit neviděl Citovat
Medvěd Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Známýmu kdysi taky v Praze v noci šlohli dodávku. Poslední, co tehdy PČR zjistila, byl fakt, že auto ve 4.30 přejíždělo čáru u Náchoda (nějakej záznam celníků či co). Osobně si myslím, že ten Megane bude na 90% někde za čárou - dojet z Prahy na kteroukoli hranici je v noci otázka max. 2 hodin. Jen upřesním, nebyl to záznam celníků, ale PČR. Systém na rozpoznávání SPZ a jejich automatická lustrace v systémech (jenže v době, kdy auto projíždělo ještě nebylo v pátrání). Leda, že by to bylo už v době mýta a celníci to načetli z mýtné brány Péťo - bylo to v době, kdy se ještě na čáře ukazovaly pasy a asi se i zaznamenávaly SPZky aut která přes hranici jela. Je fakt, že v té době auto ještě nemohlo být v pátrání, páč majitel se vzbudil o pár hodin později, pak chvilku zjišťoval jestli mu třeba auto v Praze iniciativně neodtáhli, nějakou chvíli taky trvalo než s ním PČR zaprotokolovala zápis .... Majitele možná znáš osobně, prodával v Poříčí starý nábytek. Citovat
vix Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 Nepřestávej doufat, mě ukradli auto 3x!!! z toho jedno 2x během cca dvou tejdnů (dost neuvěřitený) a vždycky se našli:) Protože maš Peugeuta. Ségřině klukovi taky ukradli auto - moje lakonická otázka - kde ten šrot našli.... zúčastněné moje odpověď moc nepotěšila. Kdo by taky kradl Audi z ´94? Citovat
mxmen Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 jestli se najde tak to bude velká náhoda a určitě ho nenajde policie,jak píše Scratch ukradli ho na díly. Mě na 4 taky ukradli 206ku a náhodou jsem si jí našel po dvou letech na Sautu a byla až v Uh.Hradišti v bazaru Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. únor 2013 Odesláno 6. únor 2013 mxmen: je ot jsany, ja nikomu nic zleho nepreju, ale ukrast takovy auto neznamena jezdit s nim jinde ..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.