Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

A už tu s nima v Jičíně máme problém.


Recommended Posts

Odesláno

Tady je blbý, že víš, že ty prachy ukradli lidem, bohužel díky blbejm dírám (ušitým dírám v zákonech) nevíš jak na ně

Ale já jim to teda nepřeju, každýmu co jeho jest! Kradls, tak si to vodseď, žádná druhá šance a blabla kecy typu budu hodný děděčku Kikino, pusť mě na milost! Hovno, jak k tomu příjdou ti co nekradou, nemlátí ostatní, či je nevraždí? :(

Fešácký kriminály s tv, posilkou a kantýnou zrušit též. A makat. I kdyby měli jeden den přenášet hromadu písku zleva doprava a druhej den naopak. A jestli nechtěj, tak ať taky nejedí, nepijou, nemají teplou vodu......

Nebo jestli chtějí dříve pustit, tak cejch na čelo

Odesláno

No věřím tomu, že spousta těch lidí, toho využije...Jistě někteří se vrátí, ale tolik jich nebude. Jen to média strašně nafouknou a udělají z toho bublinu jako kráva.

Když jsou muklové za mřížemi, tak si stěžujeme kolik nás stojí jak se mají dobře ...:blablabla

když se pustí ven, tak se zase nadává. :D:D:D

A je zajímavé, že se každej případ projednává extra. Takže naše soudy dokážou za cca 48 hodin vyřešit asi 10.000 případu. Kdyby takhle výkoný byly i normálně....

Odesláno

ono se nadává, když jsou uvnitř, že se mají dobře - to je ta chyba, maj se mít za katrem špatně

to, že se nadává, že lezou ven, je taky normální - jak k tomu příjdou ti poškození?

Ale s tou rychlostí soudců, to je teda pravda, to máš recht :mrk

Guest Scratch
Odesláno

nezapomenme taky na to, ze nekterym cipum budeme jeste doplacet platy a bolestny a dalsi sracky. Kdyz jde student po skole na pracak, nedostane ani hovno a zasranej mukl, kterej je ve veznici opravdu nepravem dostane 1000 Kc do zacatku, pak vyloupi hernu, protoze tu 1000 utratil a protoze potrebuje zdrhnout ukradne nebo znici nekomu auto.

Ano, s timto se opravdu taky nemohu smirit.

Odesláno

Samozřejmě, že mě netěší, že jim ze svých daní platím docela příjemný pobyt za mřížemi. Netoužil bych potom aby museli spát někde na matracích s holými zdmi, to ne pořád jsou to lidi a někteří tam jsou i za nedbalostní trestný čin, nejsou všichni vrazi a zloději.Ale co bych teda zavedl je povinná práce aby jsi vydělali na svůj pobyt. Ať nějakým úklidem města (samo, že pod dohledem a jen ti s mírnými tresty), nějakou jednoduchou prvovýrobou, nebo klidně opravou vězeňských budov...¨

To že je president pustil, je jeho pravomoc, rozhodl se tak, proč a z jakých důvodů už je docela jedno. Pár lidem dal opravdu druhou šanci a budou si toho vážit a myslím si, že už se tam v životě nevrátí. Samozřejmě ti co kradli a dělali bordel vždy, ho budou dělat i nadále, takže půjdou zase zpět a zase se to vrátí do starých kolejí.Asi jediný kdo na tom bude bit, budou ty nevinné oběti.Bohužel už to na tom světě tak chodí :(:(:( Na druhou stranu, nešli ven vrazi a jim podobní...

A a k našim soudům, opravdu škoda se vyjadřovat :(:(:(

Odesláno
no je to fakt kousek

ty jo, doufam, že z vazebních nebudou pouštět, máme chaloupku kousek od Litoměřic

Tam se uvažuje o 47 amnestovaných:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/grafika/2013/01/03/google-mapa-ceskych-veznic-kolik-bude-amnestovanyc/

Můj názor: Je to nedotknutelné právo prezidenta. Sice s rozsahem nesouhlasím, ale není o čem diskutovat. Vzpomeňme na Havla, ten amnestoval i vrahy apod.

Odesláno
Tady je blbý, že víš, že ty prachy ukradli lidem, bohužel díky blbejm dírám (ušitým dírám v zákonech) nevíš jak na ně

Ale já jim to teda nepřeju, každýmu co jeho jest! Kradls, tak si to vodseď, žádná druhá šance a blabla kecy typu budu hodný děděčku Kikino, pusť mě na milost! Hovno, jak k tomu příjdou ti co nekradou, nemlátí ostatní, či je nevraždí? :(

Fešácký kriminály s tv, posilkou a kantýnou zrušit též. A makat. I kdyby měli jeden den přenášet hromadu písku zleva doprava a druhej den naopak. A jestli nechtěj, tak ať taky nejedí, nepijou, nemají teplou vodu......

Nebo jestli chtějí dříve pustit, tak cejch na čelo

Jo pravda,jeden kolega co ve Valdicích sloužil,říka,že za dobu co věznice je,tak Zebín vedle měl být několikrát přenešen.

Odesláno

mně osobně překvapilo, že odsouzenej propuštěnej na Aminu má ČISTEJ TRESTNÍ REJSTŘÍK - to je přeřeknutí redaktorů nebo v našem právním kocourkově reálný stav?

Odesláno

Amnestie (z řeckého amnéstia, zapomenutí) je rozhodnutí o hromadném, a to úplném nebo částečném prominutí trestu, a současně o zahlazení odsouzení pro trestný čin. Neruší tedy rozsudek ani občanskoprávní odpovědnost odsouzeného (například povinnost nahradit škodu), ale pouze trest. V České republice bývá doprovázena abolicí, to jest rozhodnutím o zastavení nebo nezahájení trestního řízení pro činy, na něž se vztahuje.

zdroj: Wikipedia

Odesláno

tak nyní mluvili o 15-ti propuštěných co na ně v Praze nastoupila zásahovka,protože jsou ožralý jak hovada a dělají si, co se jim zamane.

Odesláno

zajimalo by me kolik % je cikanu z tech celkove propustenych ?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...