Marcel00 Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 No... Lepsiu fotku nemas? Stejne si v reale chudsi ako na fotke Citovat
Medvěd Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Marceli - jak můžeš z fotky poznat jestli je StibTo chudší nebo bohatší? [upravil dne 2/1/2013 12:19 od Medvěd] Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 ja bych ji oriznul nekde nad krkem :D:D:xvul Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Marcel00 : jestli to je pokus o kompliment tak tedy dekuji Mam napad - postnu sem par vybranych (zmensenych) fotek ocisluju je a vy mi napiste jakou byste zvolili za avatar OK ? Citovat
punkac Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 fotka s gesichtem je ideální pouze o velikosti 1x1 pixel Citovat
dzavel Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Ukázal jsem tuhle fotku dceři (má dva roky) a na stibta řekla \"pán - sedí - kouká\" na marcela jen \"béé\" takže určitě je to lepší Citovat
Ferry Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Marceli - jak můžeš z fotky poznat jestli je StibTo chudší nebo bohatší? [upravil dne 2/1/2013 12:19 od Medvěd] Medo a to mas za manzelku Slovenku Citovat
MilanF1 Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Ukázal jsem tuhle fotku dceři (má dva roky) a na stibta řekla \"pán - sedí - kouká\" na marcela jen \"béé\" takže určitě je to lepší :D:D:D:D A co říká u mě, \"čičí\"? :D:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Hhhhh to jsem zvedav teda \"pan sedi \" ... Tak jedem hehe: Citovat
Medvěd Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Všechno je to hrozně, ale hrozně \"civilní\" - trošku \"jumoru\" by to chtělo Citovat
MilanF1 Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Tak už víme, jak vypadá StibTo ze všech úhlů Ale chtělo by to anketku Citovat
Marcel00 Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Stibto... Evidentne ti samoluby exhibicionizmus nechyba [upravil dne 2/1/13 12:38 od Marcel00] Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 eeeeh no neni to pokec no ... je to fraska od zacatku skoro ... tak to taky fraskou zustalo Medved & Ovecka - to jsou poloprofi fotky z atelieru, kua tam nejaka civilnost asi nebude .... ale jinak zadny exhibous nejsem Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 A co tohle ? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483978_10151062440820730_1456670274_n.jpg[/img] [upravil dne 2/1/13 12:50 od StibTo] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.